UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
11.08.2016 14:47

Стосовно ситуації щодо можливого скасування стипендій

Громадський діяч, голова Студентської координаційної ради Житомира

На сьогодні студенти отримують стипендію у розмірі 825 гривень, це менше навіть за прожитковий мінімум...

Сьогодні провели позачергове засідання правління Української асоціації студентського самоврядування.

Рішенням правління, Українська асоціація студентського самоврядування засуджує ідею Міністерства фінансів України щодо скасування стипендій для студентів вищих навчальних закладів, починаючи з 1 січня 2017 року, та ініціює широке обговорення цього питання з залучення студентських представників, керівництва Міністерства фінансів України, Міністерства освіти і науки України України, народних депутатів України та інших профільних експертів.

Попередньо зустріч з обговорення цього питання планується провести 22 серпня. Інші деталі будуть повідомлені пізніше. Координацію підготовки зустрічі покладено на Андрєєва Микиту, Новик Олександру та Тютєрєву Вікторію. Реакція студентів не змусить себе довго чекати.

Навіть якщо погодитись, що система стипендіального забезпечення потребує реформування, то це точно має відбуватися у погодженні зі студентськими об'єднаннями та не мати наслідків зменшення обсягу видатків на вищу освіту.

Крім цього була подана петиція президенту, просимо максимальної підтримки, будемо слідкувати за розвитком подій! https://petition.president.gov.ua/petition/27739

 p.s. Ми готові до проведення студентських акцій прямої дії, однак наразі говорити про це передчасно.

Теги: стипендії
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]