"Голий король"!
Рівно за два місяці у москві має відбутися традиційний «скріпний» парад Перемоги на червоній площі. Чи він не відбудеться?
Якщо путін наважиться проводити парад, то яким він буде? Що путін покаже одурманеному ним народу росії?
Розхвалений танк «Армата», який російські танкісти бачили на парадах і жодного разу на полі бою? Грізні колись ракетоносці Ту-160, Ту-22М3, які засипали Україну тисячами крилатих ракет, але так і не змогли зруйнувати ні енергосистему, ні інфраструктуру?
Цікаво, чи крокуватиме червоною площею парадний розрахунок із добірних убивць, ґвалтівників та бандитів чвк «вагнер» на чолі з пригожиним? І якщо ні, то чому? Чим «вагнерівці» гірші за професійних убивць із 64-ї окремої мотострілецької бригади вс рф, що розстрілювали мирних жителів на вулицях Бучі?
Чи вирушать парадні розрахунки колон відразу ж у бій, наступати під Вугледаром, Кремінною, Бахмутом, чи розійдуться жерти горілку по казармах на заздрість сотням тисяч озлоблених мобиків?
Що скаже путін своєму народу про НАТО, межі якого через його злочинну, людоїдську політику присунулися до петербурга на відстань 30 км? Про те, що, ставлячи уявною метою спецоперації відсунути НАТО від кордонів росії, він досяг того, що Швеція і Фінляндія тепер обов'язково стануть членами цього найпотужнішого оборонного союзу у світі.
Підтримка України лише наростає. Дедалі більше лідерів держав відкрито заявляють про те, що їхні народи підтримуватимуть Україну до повної деокупації наших територій, тоді як росія не має жодного союзника, який би підтримав вторгнення путіна на нашу землю.
На параді Перемоги 2005 року в Москві були:
✔️Президент США Джордж Буш,
✔️Канцлер ФРН Герхард Шредер,
✔️Президент Франції Жак Ширак,
✔️Прем'єр-міністр Японії Дзюнітіро Коїдзумі,
✔️Голова КНР Ху Цзіньтао,
✔️Президент Південної Кореї Но Му Хьон,
✔️Прем'єр-міністр Індії Манмоган Сінгх.
А хто буде цього разу? Нікарагуа, Еритрея і, можливо, якщо лаврів дуже попросить – Гвіана.
Важливо, щоб путін обов'язково провів свій традиційний шабаш-парад.
Це на користь України та всього цивілізованого світу, а також росіян. Вони стануть ще на один крок ближчими до розуміння, що ними править «голий король».
- Когда начнётся следующий Модерн? Володимир Стус 01:11
- Репродуктивні права людини: судова практика Верховного Суду Леся Дубчак 19.09.2025 16:18
- Чому ми майже програли інформаційну війну Росії у Польщі Михайло Стрельніков 19.09.2025 12:09
- Безпека як стратегія стійкості в 10 кроках Ігор Шевцов 19.09.2025 09:16
- Кризові комунікації: як слова можуть врятувати репутацію і бізнес Олександр Скнар 18.09.2025 16:18
- Сексуальний компас. Як еволюція обирає партнера Ольга Духневич 18.09.2025 10:50
- Багатство і задоволення життям: чому важливі баланс та усвідомлений вибір Олег Вишняков 17.09.2025 13:29
- Делегування продажів: 5 інструментів, що знімають навантаження з власника бізнесу Олександр Висоцький 17.09.2025 11:00
- А "осадочек" лишився. Або три питання до держави через справу Archer Галина Янченко 16.09.2025 14:37
- Як зробити зустрічі ефективними: правила, що економлять час і дають результат Олександр Скнар 16.09.2025 09:20
- Синдром 3I/ATLAS Володимир Стус 15.09.2025 21:34
- Сайт як стратегічний сейлз-інструмент: чому бізнесу потрібна власна платформа Ярослав Халецький 15.09.2025 18:27
- Висновок експерта у галузі права: правова природа та оцінка судовою практикою Леся Дубчак 15.09.2025 16:17
- Як українці тікають у світ симулякрів, коли небо стає все дірявішим Максим Гардус 15.09.2025 14:23
- Україна після розпаду СРСР: західні припущення та наслідки для економіки Сергій Дідковський 15.09.2025 13:59
- Чому ми майже програли інформаційну війну Росії у Польщі 174
- Безпека як стратегія стійкості в 10 кроках 160
- Суперфуди made in Ukraine: чи може Україна стати експортером нової "їжі здоров’я"? 137
- Сексуальний компас. Як еволюція обирає партнера 121
- Сайт як стратегічний сейлз-інструмент: чому бізнесу потрібна власна платформа 82
-
Прифронтовий Марганець був без води три доби: відключили через борги
доповнено
Бізнес
21841 -
У Львові відкрили перший в Україні McDonald's зі "сталим дизайном"
Бізнес 13988
-
Українська компанія здійснила прорив у сфері досліджень газових свердловин – фото
Бізнес 11210
-
Від Арно до Маска – що роблять діти найбагатших людей світу
Життя 8197
-
Помирає, але це не точно. Як київський Радіоринок конкурує з Rozetka, AliExpress та іншими гігантами
Технології 5583