Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
30.06.2019 09:29

Вступ до закладів вищої освіти-2019

Поради вступникам.

1. Не поспішайте завтра реєструвати свої електронні кабінети.

Так вже сталося, що не можуть "передбачити" навантаження на максимальну кількість вступників відповідні сервіси (не знаю як Приватбанк з одночасними мільонними запитами користувачів може організувати нормальну роботу)

2. Не поспішайте 10 липня подавати свої заяви.

Як показує практика в останні дні дуже багато вступників їх скасовує. І що саме головне - нових "спроб" у вас не буде.

Відповідально віднесіться до виставлення пріоритетів у своіх заявах.

Адекватно оцінюйте свої шанси на бюджет в той чи інший вуз враховуючи свої результати ЗНО та результати ЗНО вступників минулих років, які отримала бюджет в тому чи іншому університеті.

3. Розуміючи, що по балам ЗНО зможете навчатися у таких містах як Київ, Одеса, Харків, Дніпро та Львів, вам потрібно реально оцінити фінансовиі можливості батьків забезпечити вам життя в цих містах. Це не дуже дешево. І багато студенів після декількох місяців навчання покидають вузи і втрачають рік, втрачають гроші, які необхідно буде компенсувати, щоб у наступному році знову вступати на бюджет + велика ймовірність для хлопців піти служити

4. Гуртожиток. Якщо плануєте вступати не вдома, обовязково уточніть питання поселення в гуртожиток. І уточніть вартість проживання і кількість вільних місць, які будуть на початок нового навчального року. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]