Про автора

Олександр Байдерін Адвокат, голова Комітету господарського права і процесу Ради адвокатів Одеської області, керуючий партнер Юридичної компанії «CLS» (м. Одеса)

Адвокат, керуючий партнер Юридичної компанії «CLS» (м. Одеса).

Закінчив Одеську національну юридичну академію за напрямком «цивільна та господарська юстиція».

Розпочав практичну діяльність у 2006 році.

Автор більше 30 наукових та прикладних публікацій у фахових виданнях.

Співавтор двох підручників з господарського та господарського процесуального права, виданих кафедрою господарського права і процесу Одеської національної юридичної академії (під загальною редакцією професора Подцерковного О.П.). Протягом 2009-2014 рр. викладач цієї кафедри.

Поряд з цим очільник виборчих штабів на виборах депутатів місцевих рад 2010-2015 рр., Президента України (2014 р.). Радник виборчих штабів на виборах депутатів Верховної ради України.

Приймав участь у підготовці законопроектів та наукових висновків на запити Верховного суду України стосовно формування правових позицій науковими установами.

Наказом Міністра юстиції України №82/7 від 14.03.2016 р. включений до складу Робочої групи Міністерства юстиції України з модернізації правового регулювання умов ведення бізнесу в Україні.

Спеціалізація: господарське право і процес, судова практика, земля та нерухомість, законодавство про вибори, політичні технології.

Громадська діяльність: член правління громадської організації «Одеський обласний фонд підтримки підприємництва», член Координаційної ради молодих юристів при ГТУ юстиції в Одеській області, член ВГО «Асоціація правників України».

Контакти
E-mail: [email protected]