Вісь зла
Вісь Москва-Тегеран-Пекін найпотужніша вісь зла за останні 70 років, але і вона може бути переможена
Російсько-українська війна стала тим лакмусовим папірцем, який змусив весь світ визначитись він за цінності чи доцільність. Вони за демократичний вибір суверенного народу чи за торгівлю суверенітетом в угоду деспотичним режимам Сходу. Вісь зла у формі Пекін-Тегеран-Москва сформувалась вже доволі давно, але світ не бажав вірити у те, що союз трьох держав стане їх проблемою. Але ситий Західний Світ помилився. Він видав бажане за дійсне. Він вважав, що тирани Сходу будуть цінувати той благоустрій, який їм був подарований включенням у глобальну торгівлю.
Вашингтон сподівався, що якщо зняти санкції з Ірану, то Тегеран відмовиться від ядерної зброї, і змусить себе вести менш агресивно у зовнішній політиці. Вашингтон вважав, що якщо замість Тайвань в Радбез ООН і включити туди Китай, то ті стануть більш відкритими до світу і впустять до себе вітер свободи. Вашингтон дозволив Росії гратись у велич у сподіванні знайти союзника в боротьбі з тероризмом. Але який вони отримали результат? Росія перетворилась на країну-терориста, Іран в рази збільшив видатки у вироблення зброї, а Китай слідом за економічною експансією збирається йти війною на Тайвань.
Ситий колективний Захід так і не зрозумів, що всі поступки тирану сходу сприймають лише як слабкість. Всі загравання із собою тирани сприймають лише як компенсацію за попередню зневагу. В Ірану, Росії та Китаю є одна спільна риса – ненависть та реваншизм по відношенню до західноєвропейської цивілізації. Які б протиріччя не намагались між ними посіяти хитрі англо-сакси, але перед глобальними викликами, яким може стати поразка росії, вони можуть об’єднатись. Корпоративна етика, як не як.
При чому кожен може переслідувати свої цілі, Іран – продаж зброї, Китай – постачання комплектуючих, росія – виживання, але в кінцевому результаті – це доволі потужне об’єднання трьох найбільш наглухо відбитих тираній світу.
Росія несе основний тягар, розв’язаної ними ж війни, і якби вони не сподівались ціною шалених втрат з боку своїх військових і українських цивільних намагається примусити світ до перемовин. Вони розуміють, що без перемоги, або перемир’я росію чекає внутрішній розкол і самознищення. Іран розуміє, що як тільки росія перестане бути країною-терористом №1, то це почесне звання знов дістанеться Тегерану, і нову хвилю санкцій на фоні внутрішніх протестів вони можуть не пережити.
Китай, допомагаючи Росії намагається максимально залучити США до російсько-української війни і примусити Вашингтон відмовитись від підтримки Тайваню. Допомога Ірану ж важлива в рамках імпорту перських енергоносіїв. Лідер КНР Сі Цзиньпінь чітко артикулював, що в наступні 7 років Китай має стати над державою з найпотужнішою армією світу. І ця армія їм знадобиться і у возз’єднанні з Тайванем і у розширенні впливу на північ, коли росія програє у війні.
Україна ж змушена воювати навіть не тільки проти росії, а проти всього відбитого наглухо тиранічного світу. Вісь Москва-Тегеран-Пекін найпотужніша вісь зла за останні 70 років, але і вона може бути переможена. Для цього нам потрібна зброя і гроші. Якщо колективний захід зможе надати необхідним матеріально-технічним і фінансовим забезпеченням Україна виграє, якщо ж наші союзники втратять інстинкт самозбереження і підуть на замирювання Вісі зла, то наш світ буде знищено. Ставки, як ніколи, зависокі.
- ВП ВС: продовження позовної давності й нюанси зменшення процентів річних Андрій Хомич 11:18
- Перший крок до рівності: суд визнав одностатеве партнерство як фактичну сім’ю Володимир Гончаров вчора о 14:10
- Юридичні гарантії та захист інформації в ЕДО Олександр Вернигора вчора о 12:00
- Донорство без пільг: Україна переходить на європейську модель з 2025 року Валентин Митлошук вчора о 11:24
- В Україні заборонили ототожнювати адвоката з клієнтом: ухвалено закон Юрій Григоренко вчора о 10:51
- Встановлення судом фактичних шлюбних відносин між двома чоловіками Леся Дубчак 16.07.2025 18:44
- Смакуй українське: перспективи українського продуктового експорту в Німеччині Наталія Церковникова 16.07.2025 15:51
- Журнал засідання як ключ до перевірки правомірності негласних слідчих дій Діна Дрижакова 15.07.2025 14:10
- Самосаботаж: коли твій найбільший ворог – це ти сам Олександр Скнар 15.07.2025 14:00
- Бюджет-2025: "закордон нам допоможе" Любов Шпак 15.07.2025 13:33
- Революція безпеки Валентин Митлошук 15.07.2025 10:20
- Кабмін-шатл: змінилися крісла, але не пілоти Дана Ярова 14.07.2025 17:12
- HR-документообіг: коли кожна хвилина – це репутація Олександр Вернигора 14.07.2025 16:52
- ЗЕД і валютний контроль у 2025 році: що варто знати бізнесу Юлія Мороз 14.07.2025 15:05
- Виклики і успіхи у врегулюванні авіаційних страхових спорів Сергій Дзіс 14.07.2025 14:32
-
Суд у Нідерландах наказав демонтувати сонячні панелі, які засліплюють пілотів
Бізнес 42835
-
САП відкрила справу після журналістського розслідування про Стефанішину
доповнено Бізнес 23528
-
Ціна російської нафти не дотягує до бюджетної цілі Кремля: дефіцит зростає
Бізнес 9236
-
У Києві відсторонили від посади голову Департаменту транспортної інфраструктури
Бізнес 8110
-
Ціна на ключовий експортний ресурс України почала зростати після тривалого падіння
Бізнес 5815