Стратегічне планування
Щойно повернувся з PR-форумe «PR ради PRоцесса или PR ради результата?». Місце проведення - RЕХ. Учасники достойні. Теми доповідей - теж цікаві. Та найцікавіше - червона нитка, яка проходила через усе спілкування - ук
Щойно повернувся з PR-форумe «PR ради PRоцесса или PR ради результата?». Місце проведення - RЕХ. Учасники достойні. Теми доповідей - теж цікаві. Та найцікавіше - червона нитка, яка проходила через усе спілкування - українські компанії не займаються стратегічним плануванням. Основна причина, кажуть учасники форуму - нестабільна політична ситуація.
З темою "планування майбутнього", ми активно почали працювати в літку цього року. Наш клієнт поставив перед нами ціль - створити комунікацію, яка б надихнула українців на те, щоб вони задумались про власне майбутнє. Коли ми почали працювати над проектом, виявилось, що стосунки у українців з майбутнім дуже складні. Якщо провести умовну шкалу, на яка пройде з минулого через сьогодення в майбутнє, то українці на цій шкалі будуть знаходитись за "теперішнім", у неделекому минолому.
Одна із причин - те, що ми гречкосії. В результаті - циклічність перемін - весна, літо, осінь, зима. Може, звичайно, є і інші. Але факт залишається фактом. На запитання соціологічного дослідження: "В яких термінах ви думаєте про власне майбутнє?" близько 70 відсотків моїх громадян відповіли "Пару місяців, пару років".
А ви наскільки плануєте власне майбутнє?
- Мир начал избавляться от иллюзий, связанных с ИИ Володимир Стус вчора о 23:54
- Триваюче правопорушення – погляд судової практики Леся Дубчак вчора о 16:19
- Дике поле чи легальна сила: навіщо Україні закон про приватні військові компанії (ПВК)? Галина Янченко вчора о 16:03
- Реформа "турботи" Андрій Павловський вчора о 12:07
- Оцінка девелоперського проєкту з позиції мезонінного інвестора, як визначити дохідність Роман Бєлік 26.06.2025 18:39
- Весна без тиші: безпекова ситуація на Херсонщині Тарас Букрєєв 26.06.2025 17:24
- Краще пізно, ніж бідно: чому після 40 саме час інвестувати в фондовий ринок Антон Новохатній 26.06.2025 16:20
- Коли рак – це геополітика. Або чому світ потребує термінової операції Дана Ярова 26.06.2025 12:35
- Президент поза строком: криза визначеності й мовчання Конституційного суду України Валерій Карпунцов 26.06.2025 12:18
- Воднева революція на колесах та чому Україні не можна залишатися осторонь? Олексій Гнатенко 26.06.2025 12:15
- Ризики Закону про множинне громадянство Андрій Хомич 26.06.2025 10:57
- Спеціальний трибунал щодо злочину агресії проти України Дмитро Зенкін 25.06.2025 13:10
- Товарознавча експертиза у справах про недостовірне декларування Віктор Худоченко 25.06.2025 13:00
- Симуляція безпеки: таблички замість життя. Троянди – на бюджеті. Люди – на підлозі Дана Ярова 25.06.2025 12:36
- Житлово-будівельні товариства: як знизити ризики у новому житловому будівництві Тетяна Бойко 25.06.2025 09:30
- Дискреція не без меж: перші рішення на користь кандидатів до апеляцій 1632
- Як керувати бізнесом за тисячі кілометрів і залишатися лідеркою: мій особистий досвід 409
- Президент поза строком: криза визначеності й мовчання Конституційного суду України 406
- Право на освіту і обов’язок захищати державу: як знайти баланс? 127
- Житлово-будівельні товариства: як знизити ризики у новому житловому будівництві 86
-
"Гра в кальмара 3": ексклюзив LIGA.net з режисером і зірками шоу про фінал, конфлікти і продовження
Життя 15037
-
Татусь Трамп і саміт НАТО. Кроки на порятунок глибоко хворого пацієнта
8527
-
Покращують травлення та зміцнюють імунну систему: переваги пребіотиків у раціоні
Життя 8330
-
Зі стресом і поганим настроєм: п’ять продуктів, що підвищують рівень кортизолу
Життя 7657
-
Україна першою у світі отримає тактичні машини Ermine. Їх виготовить Rheinmetall
Бізнес 7155