5 переваг електронних аукціонів СЕТАМ
На ринку електронних торгівельних майданчиків наразі відбувається помітна конкурентна боротьба. Але ми в державному підприємстві СЕТАМ просто спостерігаємо за нею та мовчки розвиваємо наш електронний майданчик. Сьогодні ми можемо твердо визначити 5 ключови
На ринку електронних торгівельних майданчиків наразі відбувається помітна конкурентна боротьба. Але ми в державному підприємстві СЕТАМ просто спостерігаємо за нею та мовчки розвиваємо наш електронний майданчик. Сьогодні ми можемо твердо визначити 5 ключових перевагвикористання нашої системи електронних аукціонів як для покупців, так і для продавців майна.
Перевага №1
Публічність та відкритість
Будь-хто може вільно зайти насайт СЕТАМ та побачити повний перелік арештованого майна, яке планується довиставлення на продаж. Ви можете побачити, які в середньому ціни на таке майно,оцінити відкритість процедури та відслідкувати всі етапи продажу майна. Тамчином, користувач може переконатись у незаангажованості та максимальній транспарентностінашої системи електронних аукціонів.
Перевага №2
Доступність інформації
Вся інформація, про майно, щопропонується до продажу, доступна на сайті. Ви можете поїхати за вказаноюадресою та на власні очі побачити майно, що вас цікавить. Ви не купуєте «кота вмішку», а ретельно знайомитесь із майбутнім товаром, а отже можете оцінити йогоякості. Після оцінки – ви самі обираєте, чи змагатись за це майно на аукціоні,чи почекати кращого за якостями лоту. Наприклад, прямо зараз на сайтіпродається трикімнатна квартира площею 102 кв.м. в престижному районі Одеси застартовою ціною 1 млн 400 тис грн. Результати простого пошуку у гуглі чіткодемонструють, що ціна навіть трохи нижча від ринкової.
Перевага №3
Доступні ціни
Майно, що продається нааукціоні СЕТАМ, можна купити за ціною значно дешевше ринкової. Така можливістьзабезпечується гнучкістю прозорої процедури торгів, що також розміщена насайті. Якщо, майне не продається під час перши торгів, за правилами аукціону,воно підлягає уцінці та 25% (якщо це рухоме майно) та на 15-20% (якщо ценерухоме майно). Якщо ж так сталося, що і під час других торгів, покупці незявились – майно підлягає ще більшій уцінці: на 25% - для рухомого майна, та на30% - для нерухомого. Інакше кажучи, фактично ви зможете купити автомобіль вполовинудешевше від початкової вартості. Для цього достатньоуважно слідкувати за планами торгів та аналізувати ринкову ситуацію. Чи можетеви купити, наприклад, Chery Amulet 2007 року за 50 тисяч гривень? Спробуйте. Іприходьте до СЕТАМ.
Перевага №4
Мобільність
Система СЕТАМ йде в ногу ізчасом. Нещодавно ми розповідали про перший проект в країні із використаннямтехнології Blockchain, і вже активно тестуємо власний мобільний додаток на IOS. Між іншим, ми створити мобільний додаток першими з усіхдержавних підприємств країни. Ми пропонуємо вам долучитись до його використанняі торгуватись за майно просто використовуючи мобільний телефон та 3Gінтернет. Тепер брати участь у торгах можна стоячи уавтомобільній пробці або чекаючи на свій потяг метро.
Перевага №5
Ринкова ціна для продавців
Якщо покупці можуть отриматисуттєве зниження ціни на товар, то продавці зацікавлені прямо у протилежному. Ісистема СЕТАМ пропонує обом змагання за чесними та відкритими правилами.
Якщо ви вирішили продати своємайно через СЕТАМ ви можете спробувати підвищити стартову ціну на нього. Дляцього не треба із самого початку виставляти завищені ціни, адже це відлякує багатьохпотенційних покупців. Вам достатньо скористатись напряму перевагамирозгалуженої клієнтури СЕТАМ, яка дозволить залучити до торгів якомога більшукількість учасників. Чим більше учасників будуть змагатись за ваш товар, тимвище буде підніматись ціна під час аукціону. Це випливає з очевидних особливостейпроцесів аукціонів, через які, якщо вже людина бере в них участь – то вонаставить собі за мету придбати бажаний товар.
Насправді переваг системиелектронних торгів значно більше ніж п’ять, але я пропоную вам на власні очіпереконатись у цьому просто перейшовши за посиланням та «посьорфивши» сайт.Впевнений, ви значно здивуєтесь і додасте СЕТАМ у закладки браузеру.
- Стягнення шкоди з закладу освіти та батьків внаслідок пошкодження ока дитині Артур Кір’яков 13:11
- СЗЧ – вихід з ситуації є Сергій Пєтков 10:18
- Декілька ФОП: оптимізація податків чи дроблення бізнесу? Сергій Пагер 09:07
- Захист дітей від насильства: як працює модель Барнахус в Україні та Польщі Галина Скіпальська вчора о 17:02
- ПРРО як шлях до детенізації бізнесу та збільшення надхожень у бюджет Андрій Сухов вчора о 11:59
- Cпеціальні військові операції – міжнародна політика кремля Сергій Пєтков вчора о 10:18
- 100 днів, які не повернули мир в Україну Дмитро Пульмановський вчора о 10:15
- За фасадом новобудови: як виявити ризики перед купівлею Юрій Бабенко 22.04.2025 15:32
- Як енергетичні компанії оптимізують КІК: досвід ЄС та українські реалії Ростислав Никітенко 22.04.2025 11:46
- 4 помилки, які заважають власнику бізнесу побудувати сильну компанію Олександр Висоцький 22.04.2025 10:27
- Где покупать жилую недвижимость и какую? Володимир Стус 21.04.2025 23:53
- ТЦК – треш, хайп, фейк або соціальна допомога військовим та їх сім’ям Сергій Пєтков 21.04.2025 19:52
- Китай закручує "рідкоземельну гайку". Як Україні скористатися своїм шансом? Ксенія Оринчак 21.04.2025 16:53
- Компенсація 1,5 млн грн моральної шкоди з рф на користь киянина за "повітряні тривоги" Світлана Приймак 21.04.2025 10:20
- Розпоряджання землею під час війни: поради юриста Сергій Пагер 21.04.2025 08:57
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків 234
- Модель нової індустріалізації України 184
- Омріяна Перемога: яким українці бачать закінчення війни? 149
- Стажування і підвищення кваліфікації: сенси та підходи 138
- Ілюзія захисту: чим загрожують несертифіковані мотошоломи 126
-
Казахстан заявив, що видобуватиме стільки нафти, скільки потрібно йому, а не ОПЕК
Бізнес 18186
-
"Я приніс вам мир". Чому зірвались мирні переговори у Лондоні і що далі – сценарії
13363
-
"Останній інгредієнт отруйного коктейлю". У Швейцарії стривожені різким зростанням франка
Фінанси 13136
-
Держборг України у 2025 році вперше перевищить "психологічну" позначку 100% – МВФ
Фінанси 5930
-
У юристки Панаіотіді пройшов обшук. ЇЇ чоловік Коболєв каже, що вилучили телефони й компʼютер
Бізнес 5317