Одеса: Територіальні громади та розвиток господарства
«Територіальні громади - земля, вода, ліс, риба. Роль та місце громади в питаннях розвитку території, раціонального господарювання та ефективного використання природних ресурсів»
Сьогодні, 2 червня о 14 годині в Одесі(термінал 42) відбудеться прес-конференція на тему: «Територіальні громади - земля, вода, ліс, риба. Роль та місце громади в питаннях розвитку території, раціонального господарювання та ефективного використання природних ресурсів»
Запрошуємо всіх бажаючих та небайдужих до розгляду актуального питання. Буде проводитись аналіз застосування досвіду європейських країн з розвитку територій та ефективного використання природних ресурсів, на прикладі Польщі, Словаччини, Чехії ;принципи природоохоронної діяльності, США та Європи, можливість застосування світових стандартів в Україні.
Захід буде ділитись на три блоки: 1) Досвід європейських країн в питаннях розвитку територій та ефективного використання природних ресурсів; 2) Створення механізму координації дій щодо раціонального господарювання та ефективного використання природних ресурсів на державно-громадському рівні; 3) Пілот в Одеській області щодо надання територіальним громадам прав та обов’язків в питаннях раціонального господарювання та ефективного використання природних ресурсів, на прикладі стратегії розвитку рибного господарства області.
Якщо подивитися на історію української нації то, через призму часу видно, що українець може жити і займатися своїм ремеслом без великодержавних амбіцій, але обов'язково на своїй землі за своїм укладом. Нам не потрібна ідея про імперію, нам потрібна наша держава, яка буде базуватися на українських традиціях і засадах, на об'єднанні громади за ради спільної мети - розвитку господарювання. Застосування європейських норм без урахування особливостей наших традицій нищить засади на яких ми протрималася весь цей час при відсутності державного бачення розвитку господарства. Якщо ми шукаємо українське, хочемо українське, робимо все, щоб зберегти українське, варто спиратися на досвід поколінь і рухатися вперед за власною національною стратегією. Влада декларує про те, що держава має можливість не витрачати купу часу, зусиль та ресурсів для пошуку власного шляху і може вже скористатися європейськими практиками та досвідом. Як це може нам допомогти? Чи зможуть принципи, якими керуються інші держави бути корисними для України, об’єднатися з українськими? Я думаю що так, але з урахуванням наших національних особливостей, тобто на національній основі — будь-яка парадигма чи стратегія повинна мати національне коріння.
- Чи варто шукати справедливості у країні чиновників? Любов Шпак 20:42
- Изменения в порядок оформления отсрочки. Постановление 1558 и 560 Віра Тарасенко 18:49
- Документи в умовах окупації: між правом та реальністю Дмитро Зенкін 17:06
- Івенти для покоління Хоумлендерів. Особливості та деякі думки Олексій Куліков 16:12
- Спецоперація проти "Глобино" Євген Магда 14:29
- Податок на посилки: думки щодо за і проти цієї ініціативи Олег Пендзин 14:20
- Нумерологія в податках. Цифра 11 Євген Власов 12:21
- Америка поза глобальною грою: філософія відступу чи стратегічна помилка? Світлана Приймак 09:00
- Думка первинна, чули? Катерина Мілютенко вчора о 23:42
- 21% українців, які хотіли б емігрувати – це катастрофа Володимир Горковенко вчора о 16:07
- Як ШІ змінює закупівлі: клієнти-машини та криза кадрів Марина Трепова вчора о 15:12
- Пеня на заборгованість по аліментах: поняття, порядок нарахування та граничний розмір Леся Дубчак вчора о 15:01
- Правила ефективного партнерства в адвокатурі Тетяна Лежух вчора о 13:33
- Перемир’я між Ізраїлем і ХАМАС: виклики та перспективи після 15 місяців конфлікту Олег Вишняков вчора о 13:25
- Як корпоративний медичний одяг змінює клініку: мій досвід Павло Астахов вчора о 09:26
-
Забудьте про молодь. Її в Україні не буде
Думка 11799
-
"Січневий яйцепад". Хто обвалив ціни на яйця
Бізнес 3342
-
США висунули Путіну ультиматум: що насправді хотів сказати Трамп
Думка 2838
-
TikTok погодиться на угоду, щоб залишитися доступним у США
Бізнес 1966
-
Дешево, але дорого. Порівняння вартості життя у Києві та інших європейських містах
Інфографіка 1918