Дрібниці не вистачає!
Як ми можемо зберегти рибну промисловість, чи будь-яку іншу, коли вся державна матриця одна велика корупційна метастазу?
Нещодавно Міністр аграрної політики та продовольства ОлексійПавленко за допомогою приданих сил "РИБАГЕНСТВА" Яреми Коваліваповідомив про реформування рибної галузі, а саме появи в Україні рибногопатруля. Конкретних змін також зазнають правила й обов'язки рибалок та підходидо промислового вилову. Серед першочергових реформ найголовною є реформа «Рибінспекції», а от причина реформування, за словами голови «Рибагентства» -Яреми Коваліва, є низька заробітна платня та слабке матеріально-технічнезабезпечення. Також на перше місце виносять корупцію? Адже українськірибінспектори частіше всього займаються «кришуванням» браконьєрства.
Одним ізяскравих виявів корупції є той факт, що вона ( корупція) починається зпарламенту ( політичне квотування), потім ніби то природно втілюється в роботууряду. Уявіть собі хоч одне відомство чи службу, міністерство в Україні де не об'єднаніпід одним кріслом ( міністра, голови служби, агентства) контролююча та виконавчаслужба? Одною рукою підписую дозвіл, іншою контролюю! Система вмонтована у всіабсолютно сфери економіки без винятку , аби не «рвати» простір побудований підзамовника. Зрозуміло,що зроблено це виключно для обслуговування олігархів та їхпотоків.
Як ми можемо зберегти рибну промисловість, чи будь-яку іншу, коли всядержавна матриця одна велика корупційна метастазу. Повна відсутністьконкуренції, збалансованих важелів, все абсолютно в ручному управлінні. Тому йтака шалена боротьба за владу, тому і не відбуваються ніякі зміни системи (майдан,не майдан), така машина для виробництва грошей під назвою «КМУ УКРАЇНИ»,шедевр, пік корупційної моделі який вдалося побудувати тільки на Україні. Аледавайте спробуємо на прикладі « Рибагентства» прослідкувати діагноз.
Аргументиадептів існуючий системи для збереження гідри; - щоб врятувати "тонучийкорабель" рибної промисловості, ми повинні терміново ліквідувати рибнуінспекцію, викоренити будь-які шляхи хабарництва та "кумовства". Новіпатрульні, «особливо нова форма, така як у нової поліції»» які будутьнабиратися на конкурсних засадах, МАЮТЬ проходити, атестацію й отримуватибазові знання. Тоді якість їх освіти буде співпадати з підвищеною заробітноюплатнею, яка за реформою складатиме від 4 до 6 тис. гривень. - ШЕДЕВР!!! А тещо новий патруль залишається в агентстві, головне завдання якої розвитокгосподарської діяльності та забезпечення продовольчої безпеки! А те, що контрольстандартів, норм, регуляції не притаманна функція господарської структури, аконтролюючій для створення балансу, гармонії. Ви думаєте, що гідра не розумієцей дисбаланс? РОЗУМІЄ і дуже чітко, але ніколи не змінить суті! ФОРМУ, будьласка, хоч сто разів, хоч в скафандри! Але така система( філософія) - це єдинаможливість олігархічного панування!
Наприкладі запропонованої реформи, ми бачимо шалений креатив та драйв фантазії,аби тільки не змінився концепт «РУЧНОГО УПРВЛІННЯ», це і оснащення рибнихсуден, митниць та підприємств сучасною технікою, GPS-маячками та програмамиелектронних звітувань. Тут і притягування за вуха досвіду провідних країн.Будь-які маніпуляції, аби не змінити головного!
Майже пряма мова головногодруїда українського уряду «я цілком підтримую ідею впровадження сертифікатупоходження, що буде дуже доречним у змісті реформування. Посилаючись наєвропейський досвід, то вся їхня продукція потрапляє на ринок супроводжуючисьвідповідною документацією (чесною і правильною документацією!). За для веденняефективної ринкової конкуренції та підтримки якісної марки, ми зобов'язанівпровадити подібне й на Україні. Але щоб продукція була якісна, треба матисанітарно-придатні місця зберігання рибної продукції. Гаражі, дерев'яні будівліта палатки, які неоснащені спеціальним технічним обладнанням не маютьназиватися пунктом прийому рибпродукції. Треба створити спеціальні приміщення знеобхідним технологічним забезпеченням та допустимими санітарними умовами.» БЛАБЛА БЛА...
Ми сьогодні приймемо першийпакет запропонованих змін. Я прошу всіх, ми повинні реально розпочалиневідкладну ліквідацію рибної інспекції, набір нових патрульних, їхнє оснащення,навчання, скорочення об'єктивно їхньої чисельності, підняття зарплати ібудівництво системи моніторингу над нашими водоймищами, яка би уникалабезпосереднього прямого контакту, і відповідно давала менше можливості длякорупційної складової. ВСЕ, ЩО ЗАВГОДНО, АБИ - не розділити контролюючу ігосподарську функції та не відібрати важелі у обраних! Слава Україні , славаукраїнському уряду, слава українськім олігархам, самим олігархічним олігархам всвіті!
О, тут ми точно « ВПЕРЕДІПЛАНЕТИ ВСЕЙ»!
- Припинення дії свідоцтва на ТМ у звязку з її невикористанням Ганна Палагицька 13:11
- Нові мита Трампа: що чекає на Україну та Ізраїль у новій торговій реальності Олег Вишняков вчора о 18:27
- Корупція у Президента чи безвідповідальність вартістю 2 млрд грн? Артур Парушевскі вчора о 14:23
- Регулювання RWA-токенів у 2025 році: як успішно запустити проєкт Іван Невзоров вчора о 13:50
- Непотрібний президент Валерій Карпунцов вчора о 13:38
- Стягнення додаткових витрат на навчання дитини за кордоном: на що необхідно звернути увагу Арсен Маринушкін вчора о 13:21
- Оформлення права власності на частку у спільному майні колишнього подружжя Альона Прасол вчора о 10:29
- В Україні з’явився "привид" стагфляції, що пішло не так? Любов Шпак вчора о 10:27
- Юридичне регулювання sweepstakes: основні аспекти та огляд за юрисдикціями Роман Барановський 02.04.2025 16:19
- Нелегальний ринок тютюну: як зупинити мільярдні втрати для бюджету України? Андрій Доронін 02.04.2025 15:05
- Перевірка компаній перед M&A: аудит, юридичні аспекти та роль менеджера Артем Ковбель 02.04.2025 02:12
- Адвокатура в Україні потребує невідкладного реформування Лариса Криворучко 02.04.2025 01:14
- Ретинол і літо: якими ретиноїдами можна користуватися влітку Вікторія Жоль 01.04.2025 09:44
- К вопросу о гегелевских законах диалектики. Дискуссия автора с ИИ в чате ChatGPT Вільям Задорський 01.04.2025 06:23
- Рекордні 8549 заяв на суддівські посади: що стоїть за ключовою цифрою пʼятого добору? Тетяна Огнев'юк 31.03.2025 21:11
-
Сотні контрактів. Про що говорить масова закупівля Європою сучасних танків та БМП
18999
-
Ексголова Харківської ОДА Кучер очолив наглядову раду держкомпанії "Ліси України"
Бізнес 17529
-
"Найкрутіший код": До 50-річчя Microsoft Білл Гейтс відкрив доступ до його першої ОС
Бізнес 16744
-
Шмигаль: Дефіцит фінансування відбудови України у 2025 році – майже $10 млрд
Фінанси 12586
-
Сигнали дефіциту: як тіло "підказує", що йому бракує вітамінів і мікроелементів
Життя 11790