Війна закінчиться, коли останки бійця будуть поховані на рідній землі
УВО СПАС-23 разом із співробітниками німецького посольства в Україні та представниками українського Міністерства Оборони 18 серпня 2015 року прийняли делегацію Народної спілки Німеччини.
У рамках програми спільноїроботи німецьких та українських солдатів на воєнних похованнях в м. Києві заперіод з 11 й до сьогоднішнього дня встигло відбутися багато цікавих такорисних заходів для української спільноти. ІдеяпроектуспрямовананапримиренняУкраїнитаНімеччинийпопуляризаціїісторіїтакультуриукраїнськогонародусереддержавсвіту.
УВО СПАС-23 разом ізспівробітниками німецького посольства в Україні та представниками українськогоМіністерства Оборони 18 серпня 2015 року прийняли делегацію Народної спілки Німеччини. Конференція зобміну думок та ідей щодо подальшої співпраці відбулася в Національному музеїархітектури та побуту України - місця, де зосереджене майже все життя українськогонароду в 17-20 століттях.
Головною темою для розмов був догляд за могилами загиблих воїнів на українській і німецькій землях, що є конкретним виявомпорозуміння і примирення між українським і німецьким народами. Уряди обохкраїн мають забезпечувати захист могил і вічний спокій полеглих на війні воїнівіншої сторони на своїй території.
Віце-президент Народноїспілки Німеччини Шнайдерган зауважив, що робота проводиться в обох країнах іголовним завданням корисності цього проекту є залучення "третьої гілкивлади" - засобів масової інформації. Саме у руках змі, на сьогодні,зосереджена увага націй, і нашим завдання є повідомити громадян про зроблену роботучерез таблоїди.
Загалом Народна спілкаНімеччини має на меті зібрати якомога більше останків німецьких солдатів іперепоховати їх на 5 найбільших кладовищах, які знаходяться в Київській,Харківській та Львівських областях. Робота проводиться з ветеранами, які можутьподілитися інформацією набутою з досвідом, але майбутнє не будується наспогадах, тому активно задіяна й молодь: українці, німці, білоруси, росіяни.Між майбутнім і минулим є сьогодення, у якому солдати з гідністю віддають шанузагиблим товаришам і шукають нові шляхи примирення між Україною та Німеччиною.
Заступник Міністраоборони України Мехед Петро Миколайович звернувся з проханням серйозно поставитисядо проекту. Пан Мехед розповів: " Не один раз, будучи у Німеччині, я бачивпоховання українських солдатів. Кладовища загиблих воїнів мають доглянутийвигляд і за ними весь час слідкують волонтери. Наша держава має також належнимчином вшанувати пам'ять німецьких солдатів,які полягли на нашій землі".
В ході прес-конверенціїучасникам було повідомлено загальну кількість німецьких солдатів, які похованів Україні - 400 000 тис. Загалом українська держава за останні роки змоглаперепоховати 150 000 тис. німецьких бійців, і така ж кількість воїнів, знайденапо всій території нашої держави, зможе здобути своє почесне місце накладовищах.
Упорядкуванням могилнімецьких вояків Другої світової війни спрямоване на порозуміння між Україноюта Німеччиною та пошуки нових шляхів співпраці. Громада має навчитися розуміти і поважати горе сусіда іншого народу, їхні цінності іїхніх воїнів, тоді й отримає це і в свою сторону.
- Чи варто шукати справедливості у країні чиновників? Любов Шпак вчора о 20:42
- Последние изменения в правилах оформления отсрочки от мобилизации Віра Тарасенко вчора о 18:49
- Документи в умовах окупації: між правом та реальністю Дмитро Зенкін вчора о 17:06
- Івенти для покоління Хоумлендерів. Особливості та деякі думки Олексій Куліков вчора о 16:12
- Спецоперація проти "Глобино" Євген Магда вчора о 14:29
- Податок на посилки: думки щодо за і проти цієї ініціативи Олег Пендзин вчора о 14:20
- Нумерологія в податках. Цифра 11 Євген Власов вчора о 12:21
- Америка поза глобальною грою: філософія відступу чи стратегічна помилка? Світлана Приймак вчора о 09:00
- Думка первинна, чули? Катерина Мілютенко 22.01.2025 23:42
- 21% українців, які хотіли б емігрувати – це катастрофа Володимир Горковенко 22.01.2025 16:07
- Як ШІ змінює закупівлі: клієнти-машини та криза кадрів Марина Трепова 22.01.2025 15:12
- Пеня на заборгованість по аліментах: поняття, порядок нарахування та граничний розмір Леся Дубчак 22.01.2025 15:01
- Правила ефективного партнерства в адвокатурі Тетяна Лежух 22.01.2025 13:33
- Перемир’я між Ізраїлем і ХАМАС: виклики та перспективи після 15 місяців конфлікту Олег Вишняков 22.01.2025 13:25
- Як корпоративний медичний одяг змінює клініку: мій досвід Павло Астахов 22.01.2025 09:26
-
США висунули Путіну ультиматум: що насправді хотів сказати Трамп
Думка 2988
-
Барбадос і Панама позбавлять свого прапора 114 танкерів тіньового флоту Росії
Бізнес 2185
-
"Відкрийте газовий маршрут". Орбан виставив Україні умови для продовження санкцій
Бізнес 2150
-
Дешево, але дорого. Порівняння вартості життя у Києві та інших європейських містах
Інфографіка 2119
-
"Сьогодні надійшли кошти". Співвласник АТБ Буткевич заплатив 1,9 млрд грн за Аерок
Бізнес 2110