Українське суспільство стало більш зрілим у політичному сенсі
Євромайдан, який самоорганізувався і живе у Києві своїм упорядкованим життям ось уже більше місяця – це свідчення того, що українці прагнуть кращого, достойного і заможного життя.
Євромайдан, який самоорганізувався і живе у Києві своїм упорядкованим життям ось уже більше місяця – це свідчення того, що українці прагнуть кращого, достойного і заможного життя. Я щодня на Майдані, спілкуюся з людьми, які з’їхалися до столиці з усіх куточків країни – і з Заходу, і зі Сходу. І з цих розмов я виніс те, що люди дійсно прагнуть змін, люди прагнуть дійсно європейського благополуччя для своїх родин та зрозумів, що ці прагнення дійсно стали всенародними.
Наше суспільство показало всьому світові і українському істеблішменту дві речі, по-перше, вже ніхто не зможе говорити про тотальну зневіру і пасивність українського суспільства. Народ яскраво продемонстрував, що подібні тези вкидалися в інформаційний простір з єдиною метою – заколисати, приспати людей, які, насправді, готові відстоювати свої переконання. По-друге, українське суспільство стало набагато більш зрілим у політичному сенсі, аніж воно було в 2004-му році, за часів помаранчевого Майдану.
Часи політичного популізму проходять, популістським гаслам, не підкріпленим практичними кроками, люди вже не вірять, тому що народ України чітко розуміє та відкрито висловлює свою волю, а саме, в якому напрямку нам рухатись.
Люди вийшли з абсолютними конкретним вимогами, нагадаю – це були вимоги достойного життя, по-європейському цивілізованого, демократичного, вільного, заможного. Озвучивши свої конкретні вимоги, суспільство очікує такого ж конкретного плану від усіх – і від влади, і від опозиції. Людям не потрібна війна, людям потрібна впевненість у завтрашньому дні, стабільність, достойний рівень життя свого і своїх дітей.
Майдан вже став своєрідною державою в державі, це - територія свободи, штаб боротьби за права українців, місце народного віче. І ось це народне віче, як засвідчили події останнього місяця, об’єднала велика спільна мета… І вона полягає не тільки в тому, аби відновити євроінтеграційні процеси чи відправити президента у відставку. Ця мета значно масштабніша, глобальніша. Це – прагнення до свободи, прагнення жити в цивілізованій демократичній державі, у якій влада поважає свій народ.
І лише тим, хто озвучить чіткий план, в якому будуть простежуватися не власні політичні інтереси, а інтереси всього суспільства, лише тим це народне віче, яке утворилося не зверху, а знизу, із середини самого суспільства, довірить вести країну по означеній дорожній карті.
- За фасадом новобудови: як виявити ризики перед купівлею Юрій Бабенко 15:32
- Як енергетичні компанії оптимізують КІК: досвід ЄС та українські реалії Ростислав Никітенко 11:46
- 4 помилки, які заважають власнику бізнесу побудувати сильну компанію Олександр Висоцький 10:27
- Где покупать жилую недвижимость и какую? Володимир Стус вчора о 23:53
- ТЦК – треш, хайп, фейк або соціальна допомога військовим та їх сім’ям Сергій Пєтков вчора о 19:52
- Китай закручує "рідкоземельну гайку". Як Україні скористатися своїм шансом? Ксенія Оринчак вчора о 16:53
- Компенсація 1,5 млн грн моральної шкоди з рф на користь киянина за "повітряні тривоги" Світлана Приймак вчора о 10:20
- Розпоряджання землею під час війни: поради юриста Сергій Пагер вчора о 08:57
- Стажування і підвищення кваліфікації: сенси та підходи Сергій Пєтков 20.04.2025 19:43
- Рішенням суду з працівника (водія) стягнуто упущену вигоду Артур Кір’яков 19.04.2025 18:25
- Чому корпоративний стиль – це більше, ніж просто форма Павло Астахов 19.04.2025 12:09
- От трансфера технологий к инновационному инжинирингу Вільям Задорський 18.04.2025 21:33
- Начинается фаза глобального разгона инфляции и масштабных валютных войн Володимир Стус 18.04.2025 18:53
- Омріяна Перемога: яким українці бачать закінчення війни? Дмитро Пульмановський 18.04.2025 18:12
- Баланс між обставинами злочину та розміром застави Богдан Глядик 18.04.2025 17:09
- Терези Феміди: статистика виправдувальних вироків в Україні – симптом чи вирок системі? 449
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків 226
- Модель нової індустріалізації України 177
- Професії зникають, навички – у тренді 170
- Омріяна Перемога: яким українці бачать закінчення війни? 136
-
Львів планує відкрити заміський тролейбусний маршрут до сусіднього села
Бізнес 16165
-
Індія купить "боїнги", від яких через торгову війну зі США відмовився Китай
Бізнес 10827
-
Нелегальний ринок тютюну: як Україна втрачає 24 мільярди гривень щорічно
Бізнес 4713
-
Дефіцит вітаміну D, ймовірно, впливає на збільшення випадків раку товстої кишки: деталі
Життя 4422
-
Французьке посольство хоче купити історичний будинок у центрі Києва – компанія НЕСТ
уточнено Бізнес 4180