Кто решает судьбу украинцев. И главное как!?
Те или тот, об кого недавно в одной стране просто ноги вытерли.
Прежде чем сказать или написать о ком идёт речь, разрешите привести цитату из его интервью:
«– Безвізові подорожі – це результат зусиль України, яких було докладено до того, аби будувати європейське майбутнє. Тим не менше, ми продовжуємо відстежувати питання протидії корупції в межах механізму призупинення безвізу. Це включає щорічний звіт – оцінку дій, вжитих Україною для забезпечення безперервного виконання критеріїв лібералізації візового режиму, формулювання рекомендацій та перевірку їх виконання.
Ці рамки призвели до більшого залучення української влади до процесу боротьби з корупцією, в результаті якого були здійснені вагомі реформи. А найважливіше – те, що скористатися перевагами безвізу змогли більш як 50 мільйонів українців».
Это цитата из эксклюзивного интервью Жозепа Борреля, который с 20 июля 2004 по 16 января 2007 был председателем Европейского парламента, а с 1 декабря 2019 года — Верховный представитель ЕС по иностранным делам и политике безопасности: «Про саміт Україна-ЄС, Росію, газ і безвіз».
Суть его высказываний заключается в том, что если в Украине не будут бороться с коррупцией, то, возможно, для украинцев отменят безвиз.
Обратите внимание на его фразу ещё раз: «ми продовжуємо відстежувати питання протидії корупції в межах механізму призупинення безвізу. Це включає щорічний звіт – оцінку дій, вжитих Україною для забезпечення безперервного виконання критеріїв лібералізації візового режиму, формулювання рекомендацій та перевірку їх виконання».
То есть, они в курсе о коррупции в Украине и знают, кто коррупционеры и кто с ней не борется. Это видно из специального доклада Европейской аудиторской палаты (ECA) об Украине и роли ЕС. В котором говорится: что ЕС "хорошо осведомлен о многочисленных связях между олигархами, высокопоставленными чиновниками, правительством, парламентом, судебной системой и государственными предприятиями". Что олигархи и связанные с ними люди отмыли в ЕС "миллиарды" незаконно заработанных денег, покупая недвижимость или размещая их в банках ЕС. Несмотря на это, не существует "запрета на въезд в ЕС для украинцев, подозреваемых в коррупции в крупных размерах", а также мер по "предотвращению их доступа к своим активам в ЕС", говоря простым языком, замораживанию банковских счетов или аресту недвижимости.
И такие вот люди, как господин Жозеп Боррель, о которого министр иностранных дел России вытер ноги, во время его приезда в Москву (об этом тогда написала ВВС «Катастрофа и унижение". Европейские комментаторы - о визите Борреля в Москву»), угрожает, нет, не коррупционерам и не тем, кто не борется с коррупцией, а тем, кто страдает от коррупции, что им отменят безвиз.
Ничего удивительного в этом нет, ведь олигархи и коррупционеры переправляют в ЕС миллиарды долларов, поэтому их трогать нельзя.
Какие претензии могут быть к этому человеку, если он ничего не знает про Украину и даже не удосужился перед интервью посмотреть в википедию, чтобы узнать, сколько людей проживает в Украине. По его мнению, оказывается, 50 миллионов человек, и, что самое главное, все они смогли «скористатися перевагами безвізу» и побывать в ЕС.
Миллионы украинских пенсионеров, получающих менее 2000 гривен в месяц, бомжи, миллионы украинцев у которых вообще нет зарубежного паспорта, даже не подозревают, что они уже «скористалися перевагами безвізу» и побывали в ЕС.
- Модель нової індустріалізації України Денис Корольов вчора о 20:15
- Історія з "хеппі ендом" або як вдалося зберегти ветеранський бізнес на київському вокзалі Галина Янченко вчора о 16:18
- Ілюзія захисту: чим загрожують несертифіковані мотошоломи Оксана Левицька вчора о 15:23
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків Акім Кібновський вчора о 15:17
- Топ криптофрендлі юрисдикцій: де найкраще розвивати криптобізнес? Дарина Халатьян вчора о 14:18
- Червоні прапорці контрагентів у бізнесі Сергій Пагер вчора о 08:44
- Ринок праці України: виклики та тренди 2025 року Ілля Літун 16.04.2025 19:23
- Терези Феміди: статистика виправдувальних вироків в Україні – симптом чи вирок системі? Олександр Крайз 16.04.2025 17:10
- Соціально відповідальний бізнес: Як допомагати суспільству та зміцнювати бренд одночасно? Юлія Спориш 16.04.2025 15:49
- Професії зникають, навички – у тренді Юрій Баланюк 16.04.2025 14:45
- Можливості нашого студентства: як ЛНУ створює простір для розвитку, а не лише для навчання Віталій Кухарський 16.04.2025 13:25
- Згода другого з подружжя при відчуженні автомобіля: юридичні наслідки та ризики Арсен Маринушкін 16.04.2025 12:29
- Тиша, ручка і результат: секрет сильних керівників Катерина Мілютенко 15.04.2025 22:33
- Нерозподілений прибуток КІКів: як законно уникнути податку в 23% в Україні Ростислав Никітенко 15.04.2025 10:41
- Індустріальні парки як інструмент економічного зростання регіонів та країни Дмитро Соболєв 14.04.2025 14:23
- Нація вбивць 365
- Актуальність застосування штучного інтелекту (ШІ) у сучасній юридичній практиці в Україні 311
- Терези Феміди: статистика виправдувальних вироків в Україні – симптом чи вирок системі? 165
- Професії зникають, навички – у тренді 136
- У ДРРП відсутні дані щодо майже кожного другого житлового об’єкта: Що це означає? 113
-
Україна з 1 липня перейде на номінальну напругу 230/400 вольт
Бізнес 13526
-
"Скасувати "зелений" тариф – і ціни зростуть". Що робити з відновлювальною енергетикою
Бізнес 11737
-
В яких європейських країнах найбільше люблять котів. До добірки потрапили країни-сусідки України
Життя 10877
-
Наймасштабніший спортивний івент літа: ВДНГ анонсує "Активну країну"
Життя 9256
-
"Ганебний прецедент": українська студія звукозапису продублювала "Minecraft: Фільм" російською
Життя 6503