Головне завдання держави – створити умови для гідної праці та життя
Приєднання до клубу багатих країн не робить країну багатою. Європа і світ мають свої економічні інтереси, а Україна свої. Кожна країна бореться за залучення інвестицій, створення робочих місць, ринки збуту своїх товарів. Україна ж поки, через відстутність
Головнимисоціальними викликами для Львівщини сьогодні, так само як і для всієї України,є зростання цін і тарифів, безробіття, низькі зарплати і пенсії. Можна скількизавгодно говорити про демократичні цінності, вступ до Європейського союзу,виконання вимог МВФ, але чи поліпшить це життя Українців?
Приєднаннядо клубу багатих країн не робить країну багатою. Європа і світ мають своїекономічні інтереси, а Україна свої. Кожна країна бореться за залученняінвестицій, створення робочих місць, ринки збуту своїх товарів. Україна ж поки,через відстутність проукраїнської економічної політики, переважно “пливе затечією”. І цей “дрейф”, цілком очевидно, не здатен привести країну доекономічного зростання.
Чогодивуватись, наприклад, що Польщі вигідно імпортувати з України ліс-кругляк іЄвропа всебічно відстоюватимеме цю “вільну торгівлю”. А Україні було б значновигідніше не експортувати необроблену деревину за безцінь, а виробляти з неїготову продукцію – меблі, папір, топливні пелети тощо. Бо це робочі місця,експорт, податки. І прийнятий завдяки зусиллям Радикальної партії законопроект1362 про заборону експорту лісу-кругляка з України має на меті захистити національнийекономічний інтерес і створити робочі місця у деревообробній галузі в Україні.
Чомудивуватись, що Туреччина радо скуповує український металобрухт, щоб перетворитийого на метал та станки і машини? А Україна в цей час випускає переважнозаготовку, а не готову продукцію з високою доданою вартістю. Чи має цетурбувати Європу? Чи боротиметься Європа за робочі місця та ринки збутуЛьвівського “Електрону”? Чи все таки ми самі маємо відстоювати власні інтереси?
Чомудивуватись, що українські фахівці та вчені так затребувані за кордоном і щоінші країни наполегливо лібералізують ринок праці та запускають програми“імпорту” талантів, щоб залучити українців? Чи повинні ми просто спостерігатиза еміграцією наших співвітчизників та депопуляцією України? Ні, ні і ще разні!
Мизобов’язані дослухатись до голосуразуму та міжнародного досвіду та зорієнтувати всі зусилля державної влади наподолання безробіття та створення нових робочих місць, запровадження потужнихстимулів для залучення інвестицій та масштабне стимулювання експортноїекспансії українських виробників. Україні потрібен Новий економічний курс! Тількитак ми врятуємо нашу економіку! Тільки так ми прокладемо шлях України доекономічного відродження та добробуту громадян!
Радикальнапартія ініціювала та домоглася прийняття низки законів, що закладають підвалиниНового курсу. Це є зниження єдиного соціального внеску більш ніж вдвічі з понад36% до 16%; це і зниження податку на доходи всіх фізичних осіб, хто заробляєменше 17 мінімальних зарплат, до 15%; це запровадження масштабноїенергомодернізації бюджетних установ за рахунок небюджетних інвестицій, якедозволить економити до 1 млрд м3 газу на рік;це і започаткуванняреструктуризації державного боргу України, яке покликане заощадити десяткимільярдів гривень щороку. І це тільки початок, бо однодумців та спільників стаєвсе більше. Бо все більше людей розуміють, що ми маємо самі відстоювати власнінаціональні економічні інтереси і що ніхто за нас це не зробить.
- «Справедливість» судді Канигіної Лариса Гольник 18:43
- Нові правила для енергонакопичувачів: як зміняться контракти через кіберризики з 2025 Ростислав Никітенко 15:01
- Як довести вину стоматолога у суді: практика відшкодування шкоди за неякісне лікування Артур Кір’яков 13:59
- Форензик як інструмент захисту, діагностики та зростання бізнесу в умовах ризиків Артем Ковбель 03:29
- Вбивчі цифри: як звички й випадки скорочують життя Христина Кухарук вчора о 13:54
- Відповідальна особа з питань захисту персональних даних: новий гравець у структурі бізнесу Анастасія Полтавцева 10.05.2025 14:43
- Як зруйнувати країну Андрій Павловський 10.05.2025 14:34
- Інтелектуальна власність як актив бізнесу Сергій Пагер 10.05.2025 14:21
- Стейкхолдери – основний локомотив сучасної якісної освіти Сергій Пєтков 09.05.2025 10:49
- "Спорт внє палітікі?". Як би ж то! Країна-агресор хоче повернутися у міжнародний спорт Володимир Горковенко 09.05.2025 10:10
- Землі заказника "Лівобережний" у Дніпрі: історія зміни статусу та забудови Павло Васильєв 08.05.2025 22:23
- Пам'яті жертв Другої Світової війни або чому ми не святкуємо! Дмитро Пульмановський 08.05.2025 16:11
- Що робити, коли дії співробітника призвели до фінансових втрат? Олександр Висоцький 08.05.2025 11:13
- Кабальні "угоди Яресько" блокують економічне відновлення України Любов Шпак 08.05.2025 11:09
- Изменения в оформлении отсрочки от мобилизации с 06.05.2025 Віра Тарасенко 07.05.2025 23:36
- Як зруйнувати країну 306
- Вбивчі цифри: як звички й випадки скорочують життя 178
- Безбар’єрність у лікарнях: чому доступ до медичних послуг виходить за межі пандусів 147
- Тренди світових витрат засобами візуалізації: військо, освіта, охорона здоров’я 132
- Кабальні "угоди Яресько" блокують економічне відновлення України 107
-
Як весняна погода вплине на врожай пшениці в Україні й світі
Думка 5786
-
Спиратися на реальні дані, бути готовим до змін: як Барометр бізнесу допомагає діяти на випередження
Бізнес
3645 -
Експерти з психіатрії назвали п’ять речей, які ніколи не роблять щасливі пари в стосунках
Життя 3245
-
Київстар за І квартал 2025 року сплатив понад 3,37 млрд грн податків
Новини компаній 2690
-
Що означає загострення тактичної боротьби навколо теми мирних переговорів
Думка 2681