Про пільги на податок на землю господарств науково-дослідних установ
Цими днями у Верховній Раді був розглянутий законопроект №1850-1 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо відновлення норм, які передбачають звільнення від сплати земельного податку», який викликав дискусію серед парламентарів.
Цими днями уВерховній Раді був розглянутий законопроект №1850-1 «Про внесення змін доПодаткового кодексу України щодо відновлення норм, які передбачають звільненнявід сплати земельного податку», який викликав дискусію серед парламентарів.
Йдеться,зокрема, про пільги на податок на землю господарств науково-дослідних установ і навчальних закладів сільськогосподарськогопрофілю та професійно-технічних училищ.
Народнийдепутат фракції партії «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак виступив противнесення даних доповнень в законопроект: «Таких земель в Україні налічуєтьсядесятки тисяч гектар, і ці землі вже давно неофіційно здають в оренду,обробляються сторонніми організаціями. Хочу наголосити, що я виступаю тількипроти пільг, що передбачає скасування податку на землю, і ні в якому разі не законфіскацію земель у навчальних закладів. Навчальні заклади мають самівизначатись скільки її потрібно землі для дослідів. Інші землі вони зможутьОФІЦІЙНО здати в оренду і орендарі автоматично стануть податковими агентами тавключать податок на землю до свого єдиного сільськогосподарського податку. А ізкоштів отриманих за оренду, сільськогосподарські навчальні заклади зможутьутримувати ті земельні ділянки, які дійсно використовуються у навчальних цілях».
Руслан Демчак такожнаголосив: "Збереженням пільг ми штовхаємо сільськогосподарські навчальнізаклади утримувати на своєму балансі великі земельні масиви щоб зберегти пільгута здавати їх в оренду неофіційно. А ласих до всього пільгового в Українічимало!".
Законопроектбуло проголосований в першому читанні.
- Голова правління ОСББ, як головний HR будинку Олена Гаркуша 10:24
- Незаконна передача земель лісового фонду під забудову в Дніпрі Павло Васильєв вчора о 13:42
- Дисциплінарна справа проти суддів: порушення строків судочинства Павло Васильєв 21.02.2025 19:28
- Сертифікат ТПП: чи була форс-мажорна обставина?! Світлана Приймак 21.02.2025 15:31
- Діти з інтернатів після евакуації: повернення в нікуди Юлія Конотопцева 21.02.2025 15:17
- Стійкість, яка допомагає жити: як України долає виклики та підтримує ментальне здоров’я Галина Скіпальська 21.02.2025 14:40
- Нова концепція енергії: чому ми втомлюємося, навіть коли відпочиваємо? Наталія Растегаєва 21.02.2025 13:16
- Нейро-коучинг: як змінити мислення та приймати ефективні рішення Катерина Мілютенко 21.02.2025 02:29
- Виклик для Європи і світу: підсумки Мюнхенської безпекової конференції Ніна Левчук 20.02.2025 17:03
- Відомчий житловий фонд: минуле чи прихована реальність Аліна Москаленко 20.02.2025 15:32
- Практика розгляду справ про хабарництво: ВАКС vs місцеві суди Іван Костюк 20.02.2025 13:30
- Про що Україні говорити з європейськими країнами в плані безпекової компоненти Олександр Калініченко 20.02.2025 11:23
- Гра на виживання України: Трамп за чи проти Путіна?! Дмитро Зенкін 20.02.2025 09:00
- "Закон і порядок" на крайньому заході України Євген Магда 19.02.2025 15:47
- Що чекає на ринок пасажирських автобусних перевезень у 2025 році Альона Векліч 19.02.2025 14:49
- Завершення приватизації Укрспирту. ЄМК. Придбання прав вимоги до боржника 212
- "Закон і порядок" на крайньому заході України 203
- Голова правління ОСББ, як головний HR будинку 153
- Відомчий житловий фонд: минуле чи прихована реальність 79
- Нова концепція енергії: чому ми втомлюємося, навіть коли відпочиваємо? 76
-
З Фонду національного добробуту РФ зникло понад 100 тонн золота
Фінанси 3059
-
Фонд Баффета звітує про рекордний прибуток завдяки інвестиціям у страхування
Бізнес 1981
-
22 200 гривень: актуальна ставка оренди гектара землі
Бізнес 1867
-
452 світанки в полоні. Історія захисника Маріуполя, який пройшов російські катівні
1410
-
Чого тепер найбільше боїться європейський бізнес
Думка 1309