Начальник, как писать, Облигация или Аблигация?
На запитання із культового кінофільму дасть відповідь державний реєстр випусків цінних паперів, робота над яким ведеться Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку.
На запитання із культового кінофільму дасть відповідь державний реєстр випусків цінних паперів, робота над яким ведеться Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку.
Держава та емітенти цінних паперів мають використовувати зручні для інвесторів засоби поширення інформації, які здатні забезпечити своєчасний та непов'язаний зі значними фінансовими, часовими затратами доступ до неї. Природна лінь – двигун соціального прогресу. В епоху розвитку інформаційних технологій особливого значення набуває використання сучасних засобів отримання інформації. Тому найближчим часом регулятор планує розмістити державний реєстр випусків цінних паперів для вільного доступу на своєму сайті. Наприклад Мінюст дає право отримати різну інформацію з різних реєстрів, наприклад, витяг про відсутність справи про банкрутство
Важко заперечити той факт, що в умовах розвинутої ринкової економіки цінні папери мають бути таким же товаром як продукти харчування чи побутова техніка. Кожен з нас, не виходячи з офісу, може придбати практично все, чого, душа забажає. З часом ми також прийдемо до того, що для придбання цінних паперів пайового чи корпоративного інвестиційного фонду буде достатньо звичайного факсу, як це робиться, наприклад, у Великобританії.
Інформація про цінні папери має бути доступною широкому колу осіб, як й інформація про буд-які інші товари, роботи і послуги. Досвідченим спеціалістам–фондовикам знайомі ситуації, коли акціонерне товариство ліквідоване, а його акції продовжують здійснювати обіг на ринку, з ними вчиняються різноманітні договори. Потім НКЦПФР їх виявляє і виводить з обігу. В свою чергу, покупець таких акцій змушений нести збитки навіть тоді, коли придбав їх як технічні цінні папери. Уникнути подібних казусів можна завдяки високій інформаційній прозорості фондового ринку та вдосконаленню законодавства.Однак і в наш час власникам окремих емітентів вигідніше заплатити штраф за нерозкриття предбаченої законодавством інформації, чим допустити її розголошення.
Повертаючись до державного реєстру випусків цінних паперів, зазначимо, що він буде містити інформацію щодо зареєстрованих НКЦПФР випусків акцій, облігацій підприємств, облігацій місцевих позик, цінних паперів інститутів спільного інвестування, іпотечних сертифікатів, іпотечних облігацій та сертифікатів фондів операцій з нерухомістю. Всі, кому на власний ризик все-таки захочеться прикупити собі українських цінних паперів, згодом зможуть отримати інформацію про них з державного реєстру випусків цінних паперів.
Перепечатка данного материаларазрешена исключительно со ссылкой на сайт юридическойконсалтинговой компании «САЛЕКС» http://salex-lcc.com.ua/index.php/features-4/module-positions-2
- Увольнение с военной службы, родители - инвалиды Віра Тарасенко вчора о 20:04
- Інноваційна стійкість – запорука розвитку під час кризи Єгор Осадчук 31.01.2025 20:39
- Як штучний інтелект і дата-центри стимулюють глобальний попит на мідь Ксенія Оринчак 31.01.2025 10:37
- Спільна власність та спадкування: мрії та реальність у лабіринті правових зв'язків Світлана Приймак 31.01.2025 10:09
- Інтернет-реклама, що уникає бана. Але так буде не завжди Богдан Кашаник 30.01.2025 15:24
- Тренди українського фінтеху 2025: адаптація до викликів і нові можливості Сергій Сінченко 30.01.2025 15:08
- Як обрати правильного партнера для співпраці в рамках моделі Build-Operate-Transfer (BOT) Ніна Гузей 30.01.2025 14:21
- Освіта майбутнього: які революційні зміни потрібні Україні? Любов Шпак 30.01.2025 13:21
- Чому ми знаємо багато, але не діємо? Катерина Мілютенко 29.01.2025 22:23
- Економічні бульбашки: причини виникнення, характеристика та основні цикли Юрій Асадчев 29.01.2025 15:43
- "Нові" гарантії для бізнесу: чи зупинять вони безпідставні кримінальні провадження? Богдан Глядик 29.01.2025 15:16
- Українська міграція до Польщі: виклики, можливості та наслідки Сильвія Красонь-Копаніаж 29.01.2025 14:41
- Найбільший банк Нідерландів ING Group залишає росію після більш ніж 30-річної присутності Володимир Горковенко 29.01.2025 12:26
- Діти під прицілом Богдан Кашаник 28.01.2025 23:01
- Точний прогноз, що змінює все Наталія Качан 28.01.2025 21:10
- Точний прогноз, що змінює все 101
- Українська міграція до Польщі: виклики, можливості та наслідки 81
- Скасування Господарського кодексу України: необхідність чи передчасність? 80
- Модна усмішка: Як сучасна ортодонтія змінює стандарти краси 74
- Встановлення опіки над майном зниклої безвісти особи: що змінилося? 74
-
Тюрма за допомогу? Хто і чому блокує підтримку України в ЄС – перелік країн
2368
-
В Україні не вистачає сховищ для 1 млн тонн картоплі, це дестабілізує ринок
Бізнес 2134
-
Тисяча і одна проблема. Як амбітний проєкт міста Неом опинився на межі закриття
Технології 1672
-
Бізнес-тиждень: Ахметов завезе кокс зі США, Київстар купує таксі, де мобілізованим платять більше
Бізнес 1660
-
Молдовагаз замінила Газпром у Придністров'ї: першу партію газу вже доставили
Бізнес 1283