Патрульна Служба Києва має контролюватись громадськістю
Патрульна служба Києва - тема актуальна і викликає багато питань у мешканців міста. Дехто налаштований позитивно, а дехто – скептично. Зрозуміло чому. Насторожує той момент, що до лав патрульних може подаватис ь і пробуватис ь коже
Патрульна служба Києва - тема актуальна і викликає багато питань умешканців міста. Дехто налаштований позитивно, а дехто – скептично. Зрозумілочому. Насторожує той момент, що до лав патрульних може подаватись і пробуватись коженбажаючий. Та за офіційною інформацією, вимоги досить жорсткі і відбірвідбувається у кілька етапів: вік -21-35 років, загальна середня освіта (або вища), відсутність судимості, вільневолодіння українською мовою та наявність посвідчення водія категорії В. Другийетап включає комп’ютерний тест, фізичну підготовку, військово-лікарняну комісіюі психологічну перевірку . Далі -співбесіда.
Але, незважаючи на це, немає жодної гарантії, що людиналишатиметься порядною і буде добросовісно працювати, не переслідуючи власніінтереси.
За словами Уряду, цього нестанеться, бо перешкоджатимуть корупції нові закони. Витрати на управлінняапаратом зведуть до мінімуму за рахунок впровадження сучасних інформаційнихтехнологій та систем. Ще, поліцейські будуть незалежні від політичних впливівабо інтересів окремих бізнес-структур.
На мою ж думку, таких запобіжниківбуде недостатньо, якщо діяльність патрульних відбуватиметься поза увагоюгромадськості. Громадськість і тільки громадськість повинна увесь час «триматируку на пульсі», і патрульні мають про це знати, аби навіть думок не припускалипро власну наживу. Громадськість не повинна діяти лише в рамках круглих столів,зборів и т.д., бо це неефективно. Громадськість має використовувати методи, якібудуть дієві. Лише тоді до неї будуть прислухатися, рахуватися з нею і навітьбоятися.
Саме тому ГО «Свідомі» проводить захід, спрямований на попередження тазапобігання корупції в рядах Патрульної Служби Києва. Його суть полягає вінформуванні патрульних про постійний контроль громадськості за їхньоюдіяльністю, який буде здійснюватись різними методами. Наразі ми оголосили прогрошову винагороду у розмірі 5 тисяч грн. особі, яка, не вдаючись допровокацій, протягом місяця (1.09.2015 – 1.10.2015) зафіксує корупційні діяння,вчинені співробітником Патрульної служби України.
Просвої наміри ми повідомили представників ЗМІ, аби якомога більше поширитиінформацію.
Захід запланованийпоки що лише в Києві, де нова поліція вже пропрацювала тривалий час і встиглапро себе заявити. За час їхньої роботи не було жодного офіційного повідомленняпро корупційні порушення з боку патрульних, тому ініціатива щодо попередженнякорупції в їхніх рядах досить доречна, аби діяльність ПСУ лишалася показовою ів майбутньою, а не кількамісячною показухою.
Західтриватиме протягом вересня. Особа, що зафіксує порушення, має бути першоджереломматеріалів. Лише за цих умов «Свідомі» зможуть їх розглядати. Результати будутьоприлюднені на сайті «Свідомих» і на https://www.facebook.com/svidomi.org.
- Встигнути до штормів: чи готові інвестори до українських податкових гірок? Сергій Дзіс 10:40
- Від парової тяги до цифрової етики: як змінювалось людство й корпоративна безпека Ігор Шевцов 08:54
- "Справедливість" судді Канигіної Лариса Гольник вчора о 18:43
- Нові правила для енергонакопичувачів: як зміняться контракти через кіберризики з 2025 Ростислав Никітенко вчора о 15:01
- Як довести вину стоматолога у суді: практика відшкодування шкоди за неякісне лікування Артур Кір’яков вчора о 13:59
- Форензик як інструмент захисту, діагностики та зростання бізнесу в умовах ризиків Артем Ковбель вчора о 03:29
- Вбивчі цифри: як звички й випадки скорочують життя Христина Кухарук 11.05.2025 13:54
- Відповідальна особа з питань захисту персональних даних: новий гравець у структурі бізнесу Анастасія Полтавцева 10.05.2025 14:43
- Як зруйнувати країну Андрій Павловський 10.05.2025 14:34
- Інтелектуальна власність як актив бізнесу Сергій Пагер 10.05.2025 14:21
- Стейкхолдери – основний локомотив сучасної якісної освіти Сергій Пєтков 09.05.2025 10:49
- "Спорт внє палітікі?". Як би ж то! Країна-агресор хоче повернутися у міжнародний спорт Володимир Горковенко 09.05.2025 10:10
- Землі заказника "Лівобережний" у Дніпрі: історія зміни статусу та забудови Павло Васильєв 08.05.2025 22:23
- Пам'яті жертв Другої Світової війни або чому ми не святкуємо! Дмитро Пульмановський 08.05.2025 16:11
- Що робити, коли дії співробітника призвели до фінансових втрат? Олександр Висоцький 08.05.2025 11:13
- Як зруйнувати країну 352
- Вбивчі цифри: як звички й випадки скорочують життя 201
- Безбар’єрність у лікарнях: чому доступ до медичних послуг виходить за межі пандусів 152
- Тренди світових витрат засобами візуалізації: військо, освіта, охорона здоров’я 135
- Кабальні "угоди Яресько" блокують економічне відновлення України 111
-
Угорщина готується до війни? Що стоїть за "шпигунами Орбана" на Закарпатті
29751
-
Підготовка піхотинців: державна некомпетентність і приватна ініціатива
Думка 11060
-
Експерти з психіатрії назвали п’ять речей, які ніколи не роблять щасливі пари в стосунках
Життя 7648
-
Як весняна погода вплине на врожай пшениці в Україні й світі
Думка 7207
-
На стамбульській розтяжці – як Путін нарешті змушений зіткнутися з реальністю
Думка 6920