"Дождь", ліберали та інфантильність
Нерозуміння реальної ситуації призводить до негативних наслідків. Постійне вказування деяких теперішніх лібералів та «правозахисників» на те, що «треба змінити Росію», «треба, щоб російський народ скинув Путіна, і тоді ми зможемо говорити про примирення»,
Перша світовавійна була початком змін, що змінили світ. Однак саме революції та боротьбанародів за самовизначення не дали цій війні закінчитися звичним переділом сфервпливу, як це було у багатьох попередніх війнах. Ідеологічні вподобання призводили до тисяч смертей та створень химерних держав. Через це будемо повертатисядо аналогій знову і знову, бо і тоді, і зараз хибні переконання призводять докатастрофічних наслідків.
Як і сто роківтому, в Україні існує прошарок людей, які свято переконані у тому, що всі людина землі хочуть миру, добра та любові. І тільки деякі, «погані», псують цілінароди чи країни. Так, керівники УНРбули настільки впевнені у тому, що учасники Лютневої революції у Петроградіхочуть мирної, демократичної «оновленої» Росії з рівноправними народами, щомайже рік не могли сформулювати поняття незалежної України. А крім тогопротягом цього року знищили власну армію, що мабуть і було основною причиноюпоразки Революції. Бо не тільки міжусобиці відіграли свою роль у перемозібезграмотного російського плебсу, а й відсутність елементарного захисту відворога – бо ж «не росіяни вороги, ми з ними побудуємо нову демократичну Росію,а тільки комуністи». Через це мали потім «друзів» з боку Денікіна.
Нерозуміння реальноїситуації призводить до негативних наслідків. Постійне вказування деяких теперішніх лібералів та «правозахисників» на те, що «треба змінити Росію», «треба,щоб російський народ скинув Путіна, і тоді ми зможемо говорити про примирення»,«не можна забороняти опозиційний російський канал, навіть якщо він порушує українськезаконодавство» - і є цим нерозумінням. І навіть інфантильністю.
Путін неприлетів з Марса. Він сам не захоплював Крим і не вбивав тисячі людей наДонбасі, він не літав бомбардувати Алеппо. Це робили звичайні солдати, синизвичайних громадян. Тих, які люблять вчити усіх навколо, «как обустроить жизнь».І навіть якщо декілька одиниць з більше ста мільйонів любителів «бояришніка»будуть говорити, що вони проти війни, що «Крим – це Україна», а Путін – сатрап, якого треба скинути, тонаступними їхніми словами будуть «ви неправильно робите… те і те». І так самобудуть вчити, як любити Україну, бо взагалі, мишебратья. Так-так, це не тільки86-90 відсотків «русскіх» так говорить, а цілком ліберальні опозиціонери. Ізгодом все знову повертається до дружби, а там і русскій язик, навіщо кордони, навіщо НАТО,Севастополь – город русской слави і т.д.
Бо не існуєдобрих ворогів. Громадяни РФ привели до влади Путіна і ко. І підтримують йогоодноголосно і одностайно. Російська Федерація – агресор і ворог. А країна – це громадяни,люди, вороги. І це треба вже сприйняти і зрозуміти.
Бо інфантильна дружбаз тим, хто завтра буде вказувати, якою мовою розмовляти і як називати міста ісела, який напрямок обрати – шлях дочергової катастрофи.
Навіть якщо вінмило усміхається і співає пісні «скажи, чей Крым» і пускає сльозу на Майдані.
- Чи варто шукати справедливості у країні чиновників? Любов Шпак вчора о 20:42
- Изменения в порядок оформления отсрочки. Постановление 1558 и 560 Віра Тарасенко вчора о 18:49
- Документи в умовах окупації: між правом та реальністю Дмитро Зенкін вчора о 17:06
- Івенти для покоління Хоумлендерів. Особливості та деякі думки Олексій Куліков вчора о 16:12
- Спецоперація проти "Глобино" Євген Магда вчора о 14:29
- Податок на посилки: думки щодо за і проти цієї ініціативи Олег Пендзин вчора о 14:20
- Нумерологія в податках. Цифра 11 Євген Власов вчора о 12:21
- Америка поза глобальною грою: філософія відступу чи стратегічна помилка? Світлана Приймак вчора о 09:00
- Думка первинна, чули? Катерина Мілютенко 22.01.2025 23:42
- 21% українців, які хотіли б емігрувати – це катастрофа Володимир Горковенко 22.01.2025 16:07
- Як ШІ змінює закупівлі: клієнти-машини та криза кадрів Марина Трепова 22.01.2025 15:12
- Пеня на заборгованість по аліментах: поняття, порядок нарахування та граничний розмір Леся Дубчак 22.01.2025 15:01
- Правила ефективного партнерства в адвокатурі Тетяна Лежух 22.01.2025 13:33
- Перемир’я між Ізраїлем і ХАМАС: виклики та перспективи після 15 місяців конфлікту Олег Вишняков 22.01.2025 13:25
- Як корпоративний медичний одяг змінює клініку: мій досвід Павло Астахов 22.01.2025 09:26
-
Забудьте про молодь. Її в Україні не буде
Думка 11818
-
"Січневий яйцепад". Хто обвалив ціни на яйця
Бізнес 3349
-
США висунули Путіну ультиматум: що насправді хотів сказати Трамп
Думка 2849
-
TikTok погодиться на угоду, щоб залишитися доступним у США
Бізнес 1968
-
Дешево, але дорого. Порівняння вартості життя у Києві та інших європейських містах
Інфографіка 1934