Роковий тиждень для України
Можна лише здогадуватися, як розвиватимуться події, але якщо 27 червня бойовики не виконають вимоги Києва, то Президенту Порошенку нічого не залишається, як розпочати широкомасштабні бойові дії
28 червня - день на який збігається кілька ключових подій в Україні і відяких залежить наше з Вами майбутнє: святкування Дня Конституції, припинення строку дії Мирногоплану Президента Порошенка і підписання Україною економічної частини Угоди про асоціаціюз Європейським Союзом.
Що ж буде після 28 червня з Україною?
З Конституцією більш менш зрозуміло, адже цього тижня народні депутати вирішили проводити роботуз виборцями, а тому день Конституції мисвяткуватимемо зі старим текстом Основного закону. А от виконання Мирного плану Порошенка зврегулювання ситуації на Сході може мати неабиякі наслідки для України.
Я б поділив Мирний план на дві частини: пункти, які необхідно виконати до27 червня і пункти ( з 8 по 15), які можна виконувати лише після виконання попередніх. Саме перших сім пунктів, без бажаннясепаратистів, виконати не реально. Скажімо, звільнення заручників, створення 10км буферної зони на україно-російському державному кордоні, вивід незаконнихзбройних формувань та роззброєння - можливе лише або з доброї волісепаратистів або силою. Окремі лідерисепаратистів уже встигли заявити, що вони не мають наміру виконувати цьогоплану і на підтвердження своїх слів, лише у першу ніч під час дії Мирного плану, сепаратисти здійснили десятки атак на українські позиції. Іце є логічними діями антиукраїнських бойовиків. Хочеться сподіватися, що ніхто в РНБО неочікував, що диверсанти Путіна дослухаються до Президента і складуть зброю? Попри заяви Путіна про підтримку Мирного плану Порошенка, Росії не вигідне затишшя на Сходінапередодні 27 червня, оскільки такий успіх української влади дає нам усіпідстави підписати Угоду про Асоціацію з ЄС саме цього дня, проти чого виступаєРФ. Тому для нашої країни увесь тижденьвключаючи 28 червня - вельми тривожний. Зважаючи, що на території Українипроживає потужна антиукраїнська «п’ята колона», то очікувати провокацій можна будь де.
Першим тривожним дзвоником, як мене, стали події у Києво-Печерській Лаврі внеділю 22 червня. Далі – поява на Сході кума Путіна Медведчука, якийнамагається об’єднатиусіх сепаратистів і терористів і отримати мандат на переговори з Києвом. Путінуже навіть встиг привітати такого переговорника. Тож можна спрогнозувати, щонезабаром Медведчук з’явиться на порозі Адміністрації Президента України звимогами, які надиктував Путін і першим пунктом цих вимог - не підписання Угодипро асоціацію з ЄС 27 червня. Крім того, не слід виключати, що «миротворець»Медведчук появиться на Банковій під супровід численних провокацій, які виникатимутьпо усій території України.
Далі, безвідповідальна позиція Верховної Ради України, яка зробила собі «канікули»до 1 липня, а перед цим, 17 червня, не змогла проголосувати питання про запровадженнявійськового стану на Донбасі - ще більшепослабила позиції України, щодо силовоговрегулювання ситуації з бойовиками і реалізації плану «Б», про який обмовився Порошенко.
Можна лише здогадуватися, як розвиватимуться події, але якщо 27 червня бойовики не виконають вимоги Києва, тоПрезиденту Порошенку нічого не залишається, як розпочати широкомасштабні бойові дії. Але жпарламент відпочиватиме до 1 липня! Щоробитиме Президент? Збере парламент вночі з 27 на 28 червня, щоб проголосуватиза введення спеціального режиму на Сході, чи чекатиме, поки народні депутатизгадають про державу і зберуться на чергове засідання 1 липня? Чи проголосуєпарламент за введення військового стану після 27 червня, можна лише робитиприпущення?!
Зрозуміло одне, що в такий складний для країни час, нам потрібна єдністьнароду і сильна, самовіддана, відповідальна і патріотична влада! Нехай Бог береже Україну!
- Процедура видачі Держпрацею дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки Євген Морозов 10:32
- Сила чи емпатія Наталія Тонкаль вчора о 20:57
- Видалення з реєстру старої щорічної декларації депутата та подання виправленої Євген Морозов вчора о 16:07
- Справедливість по-українськи: забрати в бідних, збагатити чиновників Андрій Павловський 15.11.2024 22:06
- Перевибори у Німеччині. Нові проблеми чи можливості для України? Галина Янченко 15.11.2024 17:33
- Особистий бренд – ваш новий бізнес-актив Наталія Тонкаль 15.11.2024 14:39
- Нові правила управління державним майном та реалізації арештованих активів Дмитро Зенкін 15.11.2024 14:09
- Обміняйте Шевченка Євген Магда 15.11.2024 13:56
- Університети і ринок праці: взаємозалежність Юрій Баланюк 15.11.2024 13:37
- Виїзд дитини за кордон під час війни: порада від сімейного адвоката Світлана Приймак 15.11.2024 12:59
- Право постійного землекористувача надавати земельну ділянку в оренду третій особі Євген Морозов 15.11.2024 11:16
- ІТ в США та в Україні: порівняння зарплат, витрати та перспективи Сергій Хромченко 15.11.2024 10:39
- Воднева галузь США після обрання Трампа: чи зупинить Америка рух зеленого водню? Олексій Гнатенко 15.11.2024 09:15
- Форвардні контракти на ринку електроенергії ЄС: як працювати з вигодою та без ризиків Ростислав Никітенко 14.11.2024 11:55
- Особливості здійснення Держгеокадастром контролю за використанням та охороною земель Євген Морозов 14.11.2024 09:56
-
Темні емпати: який це тип особистості та що про них кажуть психологи
Життя 9583
-
Комедія з Монікою Белуччі та продовження легендарного "Гладіатора": чотири кіноновинки тижня
Життя 6071
-
Секрет дорогих яєць. Як виробники задерли ціни та збільшили експорт
Бізнес 5060
-
"Справжній бедрум панк": музичні новинки тижня
Життя 3994
-
Майк Тайсон програв Джейку Полу
Життя 3844