Ми оновили сайт "Прихисток" – що змінилося для користувачів
Це ініціатива, яка допомагає українським біженцям шукати безкоштовне житло. За час широкомасштабної війни сайт відвідали понад 4 млн людей
Чи пам'ятаєте ви перший день широкомасштабного вторгнення русні? Я дуже добре пам'ятаю цей день. Перше питання, яке крутилося тоді в голові: чим я можу допомогти? Я розуміла, що через війну буде велика хвиля ВПО, які будуть рятуватися від обстрілів, але масштаби хвилі біженців цього разу будуть набагато більші, ніж у 2014-му році. Так виникла ідея створити майданчик, де люди зможуть допомагати один одному. І, силами волонтерів та моєї команди, з'явився сайт «Прихисток».
Це ініціатива, яка допомагає українським переселенцям шукати безкоштовне житло. За час широкомасштабного вторгнення росії сайт «Прихисток» відвідали понад 4 мільйони людей. В перші пікові місяці війни кількість оголошень на сайті про вільне житло сягала 40 тисяч одночасно. І більше 1 мільйона людей змогли знайти на сайті тимчасове житло. Тобто, уявіть масштаби цієї взаємної підтримки, масштаби людяності, яку проявили всі українці. Це просто неймовірно!
За весь цей час ми бачили дуже багато історій людей, які рятувалися від війни, вивозили з окупації свої родини, тікали від обстрілів, ризикували життям та виїжджали, бо на іншому кінці країни їх чекали інші, абсолютно незнайомі раніше українці. Вони відкривали двері своїх домів для того, щоб допомогти тим, хто в біді.
У підсумку сайт став першим та найбільшим в Україні сервісом з пошуку безкоштовного житла для українських біженців. Він і досі виконує цю функцію, і я дуже рада, що наші люди продовжують щодня відгукуватись на прохання про допомогу.
Сьогодні ми продовжуємо розвивати сайт “Прихисток”, робимо його ще більш захищеним, додаємо нові функції для користувачів. Впродовж останніх кількох місяців відбувалося оновлення сайту, і сьогодні я хочу розповісти більше про те, що саме зміниться для користувачів.
Новий кабінет користувача сайту «Прихисток». Тепер в кабінеті користувача можна писати повідомлення і розпочинати чат безпосередньо під оголошенням, не обмінюючись номерами мобільного. Також в кабінеті можна буде створювати підбірка із улюблених варіантів житла, а сам особистий кабінет тепер нагадує звичайний месенджер. В старій версії сайту користувачі мали можливість розмістити тільки текстове оголошення.
Нова більш точна система пошуку на сайті. Тепер працює система автозаповнення при пошуку житла, користувач зможе виставляти радіус в кілька км, для пошуку житла в конкретній громаді чи районі. В старій версії сайту назву населеного пункту треба був писати вручну, пошук був чутливим до граматичних помилок.
Можливість створити підписку на пошук житла у певній локації. Тепер користувачі зможуть створити підписку в кабінеті користувача та налаштувати сповіщення собі на емейл на появу оголошень про житло за обраною локацією.
Також запроваджена більш безпечна двофакторна система аутентифікації для користувачів сайту. Ще одна зміна - на сайті з'явився спеціальний режим, який дозволить використовувати його людям із вадами зору.
Висловлюю подяку за підтримку сайту "Прихисток" та допомогу у запровадженні цих змін акселераційній програмі Act to Support проєкту "Фенікс", що реалізується Фондом Східна Європа за підтримки ЄС.
Сьогодні на сайті “Прихисток” більше 7000 актуальних оголошень про безкоштовне житло для біженців. Дякую кожному українцю, який і через 2,5 роки війни продовжує допомагати нашим біженцям і ділиться житлом. Наш народ - неймовірний, я ним пишаюсь. Тільки так, допомагаючи один одному і переможемо.
- Увольнение с военной службы, родители - инвалиды Віра Тарасенко вчора о 20:04
- Інноваційна стійкість – запорука розвитку під час кризи Єгор Осадчук 31.01.2025 20:39
- Як штучний інтелект і дата-центри стимулюють глобальний попит на мідь Ксенія Оринчак 31.01.2025 10:37
- Спільна власність та спадкування: мрії та реальність у лабіринті правових зв'язків Світлана Приймак 31.01.2025 10:09
- Інтернет-реклама, що уникає бана. Але так буде не завжди Богдан Кашаник 30.01.2025 15:24
- Тренди українського фінтеху 2025: адаптація до викликів і нові можливості Сергій Сінченко 30.01.2025 15:08
- Як обрати правильного партнера для співпраці в рамках моделі Build-Operate-Transfer (BOT) Ніна Гузей 30.01.2025 14:21
- Освіта майбутнього: які революційні зміни потрібні Україні? Любов Шпак 30.01.2025 13:21
- Чому ми знаємо багато, але не діємо? Катерина Мілютенко 29.01.2025 22:23
- Економічні бульбашки: причини виникнення, характеристика та основні цикли Юрій Асадчев 29.01.2025 15:43
- "Нові" гарантії для бізнесу: чи зупинять вони безпідставні кримінальні провадження? Богдан Глядик 29.01.2025 15:16
- Українська міграція до Польщі: виклики, можливості та наслідки Сильвія Красонь-Копаніаж 29.01.2025 14:41
- Найбільший банк Нідерландів ING Group залишає росію після більш ніж 30-річної присутності Володимир Горковенко 29.01.2025 12:26
- Діти під прицілом Богдан Кашаник 28.01.2025 23:01
- Точний прогноз, що змінює все Наталія Качан 28.01.2025 21:10
- Точний прогноз, що змінює все 101
- Українська міграція до Польщі: виклики, можливості та наслідки 82
- Скасування Господарського кодексу України: необхідність чи передчасність? 80
- Модна усмішка: Як сучасна ортодонтія змінює стандарти краси 74
- Встановлення опіки над майном зниклої безвісти особи: що змінилося? 74
-
Тюрма за допомогу? Хто і чому блокує підтримку України в ЄС – перелік країн
2376
-
В Україні не вистачає сховищ для 1 млн тонн картоплі, це дестабілізує ринок
Бізнес 2162
-
Тисяча і одна проблема. Як амбітний проєкт міста Неом опинився на межі закриття
Технології 1694
-
Бізнес-тиждень: Ахметов завезе кокс зі США, Київстар купує таксі, де мобілізованим платять більше
Бізнес 1661
-
Молдовагаз замінила Газпром у Придністров'ї: першу партію газу вже доставили
Бізнес 1285