Запитання Віктору Януковичу від Тараса Бульби
Сьогодні Прем’єр Микола Азаров заявив, що останньою краплею для рішення призупинити підписання угоди з ЄС були вимоги, які МВФ наважився висунути Україні для надання кредиту. У виступі Азарова не вистачало лише слова «абарзєлі».
Сьогодні Прем’єр Микола Азаров заявив, що останньою краплею для рішення призупинити підписання угоди з ЄС були вимоги, які МВФ наважився висунути Україні для надання кредиту. У виступі Азарова не вистачало лише слова «абарзєлі».
Я не зрозумів яким чином кредити від МВФ стосуються угоди з ЄС, до того ж вчора віце-прем'єр-міністр Юрій Бойко розповів, що Україна призупинила процес євроінтеграції через неотримання від Євросоюзу чіткого сигналу щодо компенсації втрат через ускладнення в якомусь там СНД. Я так само не збагнув чому Євросоюз має нам щось компенсувати і як має виглядати "чіткий сигнал". Урядовці також пояснили, що останнім часом в Україні істотно впали обсяги виробництва і зменшилася кількість робочих місць, а Бойко додав, що євроінтеграція призупинена до моменту, коли "падіння промислового виробництва і наших відносин із країнами СНД буде компенсовано за рахунок європейського ринку".
Послідовність, простий і зрозумілий підхід завжди були притаманні Партії регіонів. Ось і цього разу там чітко і гордо озвучили: поки не дадуть грошей – в Європу не підемо і будемо знову повзати на колінах перед Росією. Бойко навіть чітко розписав, що співпраця з Росією дасть поштовх нашій економіці, у першу чергу авіації і космосу, і це, нібито створить близько 40 тис. робочих місць додатково.
Насправді, не дасть і не створить. Ми вже бачили на прикладі літака Ан-70 чого варта співпраця з Росією в області авіації. Ми це також бачили на прикладі Харківських угод. Ми це постійно відчуваємо на прикладі газового питання. Вся багатовікова історія України нагадує чого варті угоди з Росією, яка завжди буде відстоювати лише свої інтереси. Як не парадоксально, чим тісніші угоди і чим більшою є наша "дружба" з Росією – тим більше вона утискує Україну. Втім, не хочеться в черговий раз обговорювати цю тему, як і новий лозунг Партії регіонів "Космос або Європа".
Робочі місця ми втрачаємо не через Європу або Росію. Цей безупинний процес почався в 2010 році і є наслідком абсолютної нездатності теперішньої влади управляти країною. Ця влада спроможна лише жити в борг, проїдати золотовалютний запас, обирати середній і малий бізнес, дерибанити держбюджет. Тому, коли хтось з регіоналів починає казати про кредити, космос і збереження робочих місць, це сприймається з великою підозрою – мабуть, знову щось хочуть вкрасти.
Цього разу вирішили вкрасти європейський вибір України. Заради своїх особистих інтересів вирішили відкрито зрадити європейським прагненням більшості українців. Не знаю, на що сподівається Янукович, адже він заганяє себе в пастку пустою обіцянкою створення десятків тисяч "додаткових" робочих місць за рахунок відновлення відносин із Росією. Росія нам ніколи не буде створювати "додаткові" робочі місця, а уряд Азарова взагалі не здатний їх створити.
Хіба що Янукович отримав з Росії "чіткий сигнал" про кредит, який на короткий час допоможе подовжити агонію його режиму. Але, поза сумнівом, українському народу майже по Гоголю все-одно доведеться задати Януковичу питання:
-Ну що, Вікторе, помогли тобі твої москалі?
- Юридичне регулювання sweepstakes: основні аспекти та огляд за юрисдикціями Роман Барановський вчора о 16:19
- Нелегальний ринок тютюну: як зупинити мільярдні втрати для бюджету України? Андрій Доронін вчора о 15:05
- Перевірка компаній перед M&A: аудит, юридичні аспекти та роль менеджера Артем Ковбель вчора о 02:12
- Адвокатура в Україні потребує невідкладного реформування Лариса Криворучко вчора о 01:14
- Ретинол і літо: якими ретиноїдами можна користуватися влітку Вікторія Жоль 01.04.2025 09:44
- К вопросу о гегелевских законах диалектики. Дискуссия автора с ИИ в чате ChatGPT Вільям Задорський 01.04.2025 06:23
- Рекордні 8549 заяв на суддівські посади: що стоїть за ключовою цифрою пʼятого добору? Тетяна Огнев'юк 31.03.2025 21:11
- Med-Arb: ефективна альтернатива традиційному врегулюванню спорів Наталія Ковалко 31.03.2025 17:54
- Искусство наступать на грабли Володимир Стус 31.03.2025 17:05
- Нова судова практика – відсутній обов’язок надсилання копії скарги виконавцю Андрій Хомич 31.03.2025 16:01
- НАБУ: невиправдані надії Георгій Тука 31.03.2025 15:48
- Податкове резидентство для енерготрейдерів з іноземними бенефіціарами Ростислав Никітенко 31.03.2025 12:41
- Фінансова модель університетів майбутнього Віталій Кухарський 31.03.2025 12:21
- Шукайте жінку! Білоруський варіант Євген Магда 31.03.2025 09:09
- Спільний контроль у бізнесі: чому статус має значення? Анастасія Полтавцева 30.03.2025 19:23
-
У рейтингу мільярдерів Forbes з'явилось поповнення від України
Бізнес 39483
-
Колишній власник Галі Балуваної пояснив вихід з бізнесу: Було некомфортно
Бізнес 30908
-
"Супутник Притули" змінив правила гри: як Україна вплинула на фінський космічний бізнес
14905
-
Треба багато, але окупності нема. Чому в Україні так довго будуються скляні заводи
Бізнес 10086
-
Сотні контрактів. Про що говорить масова закупівля Європою сучасних танків та БМП
9385