Постав свій підпис за Угоду про асоціацію з ЄС!
Ці підписи будуть передані представникам ЄС на саміті 28 листопада у Вільнюсі. Починаючи з 6 серпня намети, де кожен зможе висловитись за євроінтеграцію України, заповнивши відповідну форму, з’являться в більшості обласних центрів.
Україна продовж більш ніж 20-ти років Незалежностівесь час знаходиться перед вибором — інтегруватися до Європи, або повернутися назад,до чергового об’єднання (скільки їх вже там було?) на просторах колишнього СРСР.
Ці постійні вагання позбавляютьнас шансу на нормальний динамічний розвиток. І ситуація нарешті дозволяє покластиїм край.
Ми маємо унікальну можливістьназавжди покінчити з минулим, підписавши у листопаді на Вільнюському саміті Угодупро асоціацію з Європейським Союзом. Вже сама підготовка до цієї події вимагає відукраїнської влади ухвалення рішень, які підуть на користь країні - йдеться про ційлийпакет “євроінтеграційних” законопроектів, реформу прокуратури зокрема. Принциповоюпозицією для європейців є і майбутнє ЮліїТимошенко.
Українці - європейська нація.Ментально, культурно та історично ми є частиною європейської цивілізації, і не маємонічого спільного з азіатчиною, до якої нас вперто намагаються затягнути. Але євроінтеграціяУкраїни - це не лише загальні фрази.
Кількість населення країнЄС становить понад 500 млн., країн Митного Союзу - 170 млн. До останнього входятьлише три(!) країни, тоді як до ЄС - 27. Валовий внутрішній продукт країн ЄС становить16,4 трильйони доларів, ТС - 2,3 трильйони. Середня зарплата в ЄС - майже 3000 доларівна місяць, у Митному Союзі - близько 800 долларів на місяць. Середня тривалістьжиття в ЄС - 76 років, у країнах Митного союзу - 67 років.
Не зайвим буде нагадати іпро якість цього життя - стан інфраструктури, медичної галузі тощо. В європейськихдержавах він на кілька порядків вищий. Цьому неабияк сприяє те, що в них ведетьсяефективна, а не паперова боротьба з корупцією, існує закон та справедливий суд.
Зрештою, і це дуже важливо- до Митного Союзу входять держави з авторитарними режимами, тоді як до ЄС - розвиненієвропейські демократії, де поважаються права людини.
Підписання Угоди про асоціаціюне просто наблизить нас до вступу в ЄС. Цей крок змусить Україну вдатися до реальнихвнутрішніх перетворень, відкриє нові ринки та підвищить якість українських товарів.
Громадські організації тарухи в Україні вимагають від влади та від опозиції якнайшвидшого ухвалення всіхзаконів необхідних для того, щоб саміт у Вільнюсі пройшов успішно. Це не питанняїхніх коньюктурних інтересів, це питання нашого майбутнього.
Розпочато збір підписів напідтримку Угоди про асоціацію. Ми вважаємо за необхідне висловити позицію суспільстваз цього питання. Так, щоб в Євросоюзі відчули думки та настрої в Україні. Адже владазмінюється, політики приходять та уходять, а цілком сформоване і визріле бажанняукраїнців жити так, як живуть інші цивілізовані народи, є і залишатиметься незмінним.
До останнього часу збір підписіввівся в соціальних мережах у відповідних групах. Починаючи з 6 серпня кампанія вийдена вулиці - в більшості обласних центрів країни буде розгорнуто намети, де коженохочий зможе віддати свій голос за інтеграцію України з ЄС. Для цього треба буделише заповнити відповідну форму.
Усі ці підписи будуть переданіучасникам саміту з ЄС безпосередньо у Вільнюсі 28 листопада! Вони стануть реальнимвідображенням позиції українського суспільства. Разом з підписами представникамЄвропейського Союзу буде передано звернення з закликом укласти з Україною Угодупро асоціацію.
Друзі, закликаю Вас не залишатися байдужими- підписуватись, поширювати цю інформацію, висловлюватись. Від наших дій сьогоднізалежить дуже багато, а фактично - перспектива України на десятки років вперед.
- Юридичне регулювання sweepstakes: основні аспекти та огляд за юрисдикціями Роман Барановський 16:19
- Нелегальний ринок тютюну: як зупинити мільярдні втрати для бюджету України? Андрій Доронін 15:05
- Перевірка компаній перед M&A: аудит, юридичні аспекти та роль менеджера Артем Ковбель 02:12
- Адвокатура в Україні потребує невідкладного реформування Лариса Криворучко 01:14
- Ретинол і літо: якими ретиноїдами можна користуватися влітку Вікторія Жоль вчора о 09:44
- К вопросу о гегелевских законах диалектики. Дискуссия автора с ИИ в чате ChatGPT Вільям Задорський вчора о 06:23
- Рекордні 8549 заяв на суддівські посади: що стоїть за ключовою цифрою пʼятого добору? Тетяна Огнев'юк 31.03.2025 21:11
- Med-Arb: ефективна альтернатива традиційному врегулюванню спорів Наталія Ковалко 31.03.2025 17:54
- Искусство наступать на грабли Володимир Стус 31.03.2025 17:05
- Нова судова практика – відсутній обов’язок надсилання копії скарги виконавцю Андрій Хомич 31.03.2025 16:01
- НАБУ: невиправдані надії Георгій Тука 31.03.2025 15:48
- Податкове резидентство для енерготрейдерів з іноземними бенефіціарами Ростислав Никітенко 31.03.2025 12:41
- Фінансова модель університетів майбутнього Віталій Кухарський 31.03.2025 12:21
- Шукайте жінку! Білоруський варіант Євген Магда 31.03.2025 09:09
- Спільний контроль у бізнесі: чому статус має значення? Анастасія Полтавцева 30.03.2025 19:23
-
У рейтингу мільярдерів Forbes з'явилось поповнення від України
Бізнес 25614
-
Колишній власник Галі Балуваної пояснив вихід з бізнесу: Було некомфортно
Бізнес 23234
-
Треба багато, але окупності нема. Чому в Україні так довго будуються скляні заводи
Бізнес 8695
-
"Супутник Притули" змінив правила гри: як Україна вплинула на фінський космічний бізнес
8428
-
Порошенко показав декларацію за 2024 рік: заробив понад 4 млрд грн
Бізнес 8152