Постав свій підпис за Угоду про асоціацію з ЄС!
Ці підписи будуть передані представникам ЄС на саміті 28 листопада у Вільнюсі. Починаючи з 6 серпня намети, де кожен зможе висловитись за євроінтеграцію України, заповнивши відповідну форму, з’являться в більшості обласних центрів.
Україна продовж більш ніж 20-ти років Незалежностівесь час знаходиться перед вибором — інтегруватися до Європи, або повернутися назад,до чергового об’єднання (скільки їх вже там було?) на просторах колишнього СРСР.
Ці постійні вагання позбавляютьнас шансу на нормальний динамічний розвиток. І ситуація нарешті дозволяє покластиїм край.
Ми маємо унікальну можливістьназавжди покінчити з минулим, підписавши у листопаді на Вільнюському саміті Угодупро асоціацію з Європейським Союзом. Вже сама підготовка до цієї події вимагає відукраїнської влади ухвалення рішень, які підуть на користь країні - йдеться про ційлийпакет “євроінтеграційних” законопроектів, реформу прокуратури зокрема. Принциповоюпозицією для європейців є і майбутнє ЮліїТимошенко.
Українці - європейська нація.Ментально, культурно та історично ми є частиною європейської цивілізації, і не маємонічого спільного з азіатчиною, до якої нас вперто намагаються затягнути. Але євроінтеграціяУкраїни - це не лише загальні фрази.
Кількість населення країнЄС становить понад 500 млн., країн Митного Союзу - 170 млн. До останнього входятьлише три(!) країни, тоді як до ЄС - 27. Валовий внутрішній продукт країн ЄС становить16,4 трильйони доларів, ТС - 2,3 трильйони. Середня зарплата в ЄС - майже 3000 доларівна місяць, у Митному Союзі - близько 800 долларів на місяць. Середня тривалістьжиття в ЄС - 76 років, у країнах Митного союзу - 67 років.
Не зайвим буде нагадати іпро якість цього життя - стан інфраструктури, медичної галузі тощо. В європейськихдержавах він на кілька порядків вищий. Цьому неабияк сприяє те, що в них ведетьсяефективна, а не паперова боротьба з корупцією, існує закон та справедливий суд.
Зрештою, і це дуже важливо- до Митного Союзу входять держави з авторитарними режимами, тоді як до ЄС - розвиненієвропейські демократії, де поважаються права людини.
Підписання Угоди про асоціаціюне просто наблизить нас до вступу в ЄС. Цей крок змусить Україну вдатися до реальнихвнутрішніх перетворень, відкриє нові ринки та підвищить якість українських товарів.
Громадські організації тарухи в Україні вимагають від влади та від опозиції якнайшвидшого ухвалення всіхзаконів необхідних для того, щоб саміт у Вільнюсі пройшов успішно. Це не питанняїхніх коньюктурних інтересів, це питання нашого майбутнього.
Розпочато збір підписів напідтримку Угоди про асоціацію. Ми вважаємо за необхідне висловити позицію суспільстваз цього питання. Так, щоб в Євросоюзі відчули думки та настрої в Україні. Адже владазмінюється, політики приходять та уходять, а цілком сформоване і визріле бажанняукраїнців жити так, як живуть інші цивілізовані народи, є і залишатиметься незмінним.
До останнього часу збір підписіввівся в соціальних мережах у відповідних групах. Починаючи з 6 серпня кампанія вийдена вулиці - в більшості обласних центрів країни буде розгорнуто намети, де коженохочий зможе віддати свій голос за інтеграцію України з ЄС. Для цього треба буделише заповнити відповідну форму.
Усі ці підписи будуть переданіучасникам саміту з ЄС безпосередньо у Вільнюсі 28 листопада! Вони стануть реальнимвідображенням позиції українського суспільства. Разом з підписами представникамЄвропейського Союзу буде передано звернення з закликом укласти з Україною Угодупро асоціацію.
Друзі, закликаю Вас не залишатися байдужими- підписуватись, поширювати цю інформацію, висловлюватись. Від наших дій сьогоднізалежить дуже багато, а фактично - перспектива України на десятки років вперед.
- СЗЧ – вихід з ситуації є Сергій Пєтков 10:18
- Декілька ФОП: оптимізація податків чи дроблення бізнесу? Сергій Пагер 09:07
- Захист дітей від насильства: як працює модель Барнахус в Україні та Польщі Галина Скіпальська вчора о 17:02
- ПРРО як шлях до детенізації бізнесу та збільшення надхожень у бюджет Андрій Сухов вчора о 11:59
- Cпеціальні військові операції – міжнародна політика кремля Сергій Пєтков вчора о 10:18
- 100 днів, які не повернули мир в Україну Дмитро Пульмановський вчора о 10:15
- За фасадом новобудови: як виявити ризики перед купівлею Юрій Бабенко 22.04.2025 15:32
- Як енергетичні компанії оптимізують КІК: досвід ЄС та українські реалії Ростислав Никітенко 22.04.2025 11:46
- 4 помилки, які заважають власнику бізнесу побудувати сильну компанію Олександр Висоцький 22.04.2025 10:27
- Где покупать жилую недвижимость и какую? Володимир Стус 21.04.2025 23:53
- ТЦК – треш, хайп, фейк або соціальна допомога військовим та їх сім’ям Сергій Пєтков 21.04.2025 19:52
- Китай закручує "рідкоземельну гайку". Як Україні скористатися своїм шансом? Ксенія Оринчак 21.04.2025 16:53
- Компенсація 1,5 млн грн моральної шкоди з рф на користь киянина за "повітряні тривоги" Світлана Приймак 21.04.2025 10:20
- Розпоряджання землею під час війни: поради юриста Сергій Пагер 21.04.2025 08:57
- Стажування і підвищення кваліфікації: сенси та підходи Сергій Пєтков 20.04.2025 19:43
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків 234
- Модель нової індустріалізації України 184
- Омріяна Перемога: яким українці бачать закінчення війни? 147
- Стажування і підвищення кваліфікації: сенси та підходи 138
- Ілюзія захисту: чим загрожують несертифіковані мотошоломи 124
-
Львів планує відкрити заміський тролейбусний маршрут до сусіднього села
Бізнес 32584
-
Казахстан заявив, що видобуватиме стільки нафти, скільки потрібно йому, а не ОПЕК
Бізнес 14758
-
"Я приніс вам мир". Чому зірвались мирні переговори у Лондоні і що далі – сценарії
11784
-
"Останній інгредієнт отруйного коктейлю". У Швейцарії стривожені різким зростанням франка
Фінанси 9782
-
Держборг України у 2025 році вперше перевищить "психологічну" позначку 100% – МВФ
Фінанси 5824