Правовий нігілізм влади
Порушення закону владою стало нормою для країни. Чи може звичний громадянин щось зробити, для приближення України до стандартів правової країни?
Наша влада ніколи не відрізняласьособливим бажанням дотримання законодавства. Мабуть уже для нас стало звичним,що наші державні мужі кожного дня порушують наше законодавство.
Але в цілому, головний принципукраїнця «наша хата скраю», працює. Саме ми дозволяємо Владі та чиновникампорушувати ними ж написані закони. Саме ми не реагуємо на зухвалі ґвалтуванняконституції, закони, мораль.
Ямабуть як і всі теж звик, і моє розчарування, іноді гнів, іноді іронія виливалисьмаксимум в бесіду з друзями або професійне оточення.
Але за всі ці роки я зрозумів лишеодне, що наше з вами майбутнє в наших руках. Якщо ми будемо віддавати нашіправа, свободи в жертву реформам (а чи є реформи?)
І ось парламент разом з президентом надалимені таку можливість, в повній мірі проявити весь свій потенціал.
19 травня 2011 року Парламент прийнявзакон №N 3387-VI "Про внесення змін до Податкового кодексу Українита про ставки вивізного (експортного) мита на деякі види зернових культур",в якому передбачив введення з 01 липня 2011 року ПДВ для сфери надання послуг зінформатизації.
Хоча п.п 4.1.9. ,пункту 4 Основнізасади податкового законодавства України Податкового кодексу, говорить: стабільність - зміни до будь-яких елементівподатків та зборів не можуть вноситися пізніш як за шість місяців до початкунового бюджетного періоду, в якому будуть діяти нові правила та ставки. Податкита збори, їх ставки, а також податкові пільги не можуть змінюватися протягомбюджетного року.
Тобто, влада нівелювала Податковийкодекс. І це виглядає таким чином, що для нас нічого - а для вас (бізнес)податковий кодекс. Всі знаю про перелік прав податківців який затверджений втому таки податковому кодексу, і всі знають як податкова залюбки нимкористується. А чому ж таки та Влада сама не виконує, норми свого дітища???Чиможе і не збиралась? Для нас все – для вас закон.
Мої почуття справедливості настількимене стривожили, що я вирішив подати до адміністративного суду з позовом доверховної ради, про скасування прийнятого закону який суперечить діючому законодавствуУкраїни. На разі я шукаю однодумців, які готові підтримати дану ідею, і готовіподати колективний позов! Для тих, кому не байдуже наше майбутнє і той хтоготовий приєднатись в спільній справі проти чергового плюндрування закону пишіть[email protected]
Разом ми сила!
- «Справедливість» судді Канигіної Лариса Гольник вчора о 18:43
- Нові правила для енергонакопичувачів: як зміняться контракти через кіберризики з 2025 Ростислав Никітенко вчора о 15:01
- Як довести вину стоматолога у суді: практика відшкодування шкоди за неякісне лікування Артур Кір’яков вчора о 13:59
- Форензик як інструмент захисту, діагностики та зростання бізнесу в умовах ризиків Артем Ковбель вчора о 03:29
- Вбивчі цифри: як звички й випадки скорочують життя Христина Кухарук 11.05.2025 13:54
- Відповідальна особа з питань захисту персональних даних: новий гравець у структурі бізнесу Анастасія Полтавцева 10.05.2025 14:43
- Як зруйнувати країну Андрій Павловський 10.05.2025 14:34
- Інтелектуальна власність як актив бізнесу Сергій Пагер 10.05.2025 14:21
- Стейкхолдери – основний локомотив сучасної якісної освіти Сергій Пєтков 09.05.2025 10:49
- "Спорт внє палітікі?". Як би ж то! Країна-агресор хоче повернутися у міжнародний спорт Володимир Горковенко 09.05.2025 10:10
- Землі заказника "Лівобережний" у Дніпрі: історія зміни статусу та забудови Павло Васильєв 08.05.2025 22:23
- Пам'яті жертв Другої Світової війни або чому ми не святкуємо! Дмитро Пульмановський 08.05.2025 16:11
- Що робити, коли дії співробітника призвели до фінансових втрат? Олександр Висоцький 08.05.2025 11:13
- Кабальні "угоди Яресько" блокують економічне відновлення України Любов Шпак 08.05.2025 11:09
- Изменения в оформлении отсрочки от мобилизации с 06.05.2025 Віра Тарасенко 07.05.2025 23:36
- Як зруйнувати країну 322
- Вбивчі цифри: як звички й випадки скорочують життя 195
- Безбар’єрність у лікарнях: чому доступ до медичних послуг виходить за межі пандусів 150
- Тренди світових витрат засобами візуалізації: військо, освіта, охорона здоров’я 133
- Кабальні "угоди Яресько" блокують економічне відновлення України 110
-
Угорщина готується до війни? Що стоїть за "шпигунами Орбана" на Закарпатті
14973
-
Підготовка піхотинців: державна некомпетентність і приватна ініціатива
Думка 9151
-
Як весняна погода вплине на врожай пшениці в Україні й світі
Думка 6659
-
Експерти з психіатрії назвали п’ять речей, які ніколи не роблять щасливі пари в стосунках
Життя 4653
-
Спиратися на реальні дані, бути готовим до змін: як Барометр бізнесу допомагає діяти на випередження
Бізнес
3648