А чи варто воно того?
Майданні протестні настрої значно активізували суспільство у соціальних мережах, і що особливо є цікавим, що нарешті люди зрозуміли могутність інформаційного віртуального суспільства. Це щось на зразок, як людину що не вміла плавати кинути у воду і вона з
Майданні протестні настрої значноактивізували суспільство у соціальних мережах, і що особливо є цікавим, щонарешті люди зрозуміли могутність інформаційного віртуального суспільства. Цещось на зразок, як людину що не вміла плавати кинути у воду і вона з відчаюпопливла…
Тому що корпоративні масовікомунікації раніше місце мали, а щоб загальнонаціональні щось не пригадую.
Так ось на фоні усього цьогодійства, мимо волі, звернув увагу на спробу закликати користувачів соціальнихмереж здійснювати економічний вплив на партію влади та бойкотувати придбанняпродукції відповідних компаній. Навіть підготували інформаційні листки зпереліком певних підприємств із зазначенням їхніх власників.
Вискажу власну думку. Наприклад,такі мережі як Амстор та Епіцентр. Вибачаюсь, але ж у м. Запоріжжі, де я живу,це повня дурня. Тому що їх територіальні конкуренти значно програють… А щодокудись йти після роботи, то ви самі і йдіть… Також зрозуміло що ніхто черезполітичні примхи не буде міняти банк чи страхову тощо, якщо вони надійні…
Тобто заклик красивий, а ось чибуде з цього вагомий вихлоп незрозуміло. Але ж цікавим є не заклик, а вагомістьсамого інструменту…
Давайте змоделюємо під нього проблему.Полки наших магазинів переповнюють неякісні товари, що містять безлічскладових, яких не повинно бути у продуктах харчування. Досі не завжди наетикетках реально розкривається повний склад компонентів із яких був виробленийпевний продукт харчування. Досі можна придбати масло не із молочних продуктів,молоко не із молока, ковбасу не із м’яса, хліб не із борошна, овочі ізнадвеликим вмістом шкідливих речовин, морську рибу що ніколи не бачила моря,китайські товари низької якості за європейськими цінами тощо…
Відрізнити їх від іншої продукціїдуже важко. Усі цим незадоволені, а дізнаються про те що придбали «щось не те»лише тоді коли починають використовувати придбане за прямим призначенням. Прицьому, назад часто не повертають, бо немає сенсу і жалко часу, і усі мовчать… Аякийсь такий собі махінатор на цьому непогано заробляє…
А тепер давайте уявимо собі можливуефективність загальнонаціонального спілкування з приводу такого собі народногоконтролю якості тієї продукції що продається у наших магазинах. Щось на кшталттоварної громадської інквізиції…
Зверніть увагу, що за формою цебуде дуже схоже на те, що зараз намагаються зробити, але ж по суті це буденабагато кориснішим для громадян України в цілому.
Громадські організації, щоопікуються якістю споживчих товарів, мають експертну інформацію про тихсуб’єктів що виробляють підроблену, шкідливу або неякісну продукцію, яку неможна продати у жодній цивілізованій країні. Проте це продукція реалізується унас.
Так ось, якщо експертами буде зробленийзаклик бойкотувати продукцію такого діяча не за політичним принципом, а черезте що це він шахрай, і його підприємство реалізовує неякісну продукцію. Ізаклик бойкотувати, тобто не купувати, взагалі будь-яку продукцію, щореалізується під цією торговою маркою буде об’явлений із поясненням конкретнихпричин винесення такого висновку. А загальнонаціональна підтримка бойкотудонесе відомості про особливості якості його продукції відразу усім…Якщо жтакий діяч знамагається реалізувати свою продукцію під іншою торговою маркою,то ініціатори бойкоту донесуть і цю новину до громадян…
Коли така продукція залишиться налавках, то тоді і торгові мережі навряд чи будуть працювати із такиммахінатором…
Якщо не буде жодної білої плями україні, то тоді такий махінатор зайвий раз подумає: «А чи варто воно того?»
Як то кажуть відчуйте різницю…
Погодьтесь що такі форминародного контролю мають неперевершені можливості, і це не елемент товарноївійни, це усе ж таки більше рух у бік євростандартів нашої продукції, абоякоїсь вищої відповідальності перед суспільством…
Згодом, у тому числі і за рахунокнаведеного інструменту, у нас можливо зникнуть «ніжки Буша», певні неякісніКитайські товари, що начебто вироблені у нас, дизпаливо, що замерзає взимкутощо…
- Права, гарантовані Конституцією України, які неможливо обмежити Світлана Приймак 18:21
- Процедура видачі Держпрацею дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки Євген Морозов 10:32
- Сила чи емпатія Наталія Тонкаль вчора о 20:57
- Видалення з реєстру старої щорічної декларації депутата та подання виправленої Євген Морозов вчора о 16:07
- Справедливість по-українськи: забрати в бідних, збагатити чиновників Андрій Павловський 15.11.2024 22:06
- Перевибори у Німеччині. Нові проблеми чи можливості для України? Галина Янченко 15.11.2024 17:33
- Особистий бренд – ваш новий бізнес-актив Наталія Тонкаль 15.11.2024 14:39
- Нові правила управління державним майном та реалізації арештованих активів Дмитро Зенкін 15.11.2024 14:09
- Обміняйте Шевченка Євген Магда 15.11.2024 13:56
- Університети і ринок праці: взаємозалежність Юрій Баланюк 15.11.2024 13:37
- Виїзд дитини за кордон під час війни: порада від сімейного адвоката Світлана Приймак 15.11.2024 12:59
- Право постійного землекористувача надавати земельну ділянку в оренду третій особі Євген Морозов 15.11.2024 11:16
- ІТ в США та в Україні: порівняння зарплат, витрати та перспективи Сергій Хромченко 15.11.2024 10:39
- Воднева галузь США після обрання Трампа: чи зупинить Америка рух зеленого водню? Олексій Гнатенко 15.11.2024 09:15
- Форвардні контракти на ринку електроенергії ЄС: як працювати з вигодою та без ризиків Ростислав Никітенко 14.11.2024 11:55
-
Темні емпати: який це тип особистості та що про них кажуть психологи
Життя 9715
-
Комедія з Монікою Белуччі та продовження легендарного "Гладіатора": чотири кіноновинки тижня
Життя 6712
-
Секрет дорогих яєць. Як виробники задерли ціни та збільшили експорт
Бізнес 5144
-
"Справжній бедрум панк": музичні новинки тижня
Життя 4021
-
NASA та Microsoft запустили чатбот на основі ШІ, що відповідає на питання про Землю
Бізнес 3903