Українські транспортники – за єдину, неподільну і мирну Україну
Українські транспортники – за єдину, неподільну і мирну Україну. Відповідне звернення на нараді з представниками громадських організацій автотранспортної і дорожньої галузі підтримали найбільші галузеві громадські організації автомобільної галузі.
Українські транспортники – за єдину, неподільну і мирну Україну. Відповіднезвернення на нараді з представниками громадськихорганізацій автотранспортної і дорожньої галузі одноголосно підтримали найбільшігромадські організації автомобільноїгалузі.
Ми гостро занепокоєні внутрішніми і зовнішніми політичними провокаціями,які ставлять під загрозу суверенітет і територіальну цілісність України. Ми глибокостурбовані та обурені демонстративною і цілеспрямованою зовнішньою агресією, щорозпалює міжнаціональну ворожнечу, підштовхує сусідні держави не лише дорозриву історично сформованих політичних, економічних, культурних зв’язків, алей до військових дій та кровопролиття.
Щодня українські транспортники, зокрема автомобільні перевізники, долаютьтисячі кілометрів дорогами, які з'єднують країни та міста, роблять людей різнихнаціональностей та з різних куточків світу ближче один до одного. Наша єдність та злагодженість – запорука економічногорозвитку та життєдіяльності держави, йдеться у зверненні.
Ми рішуче засуджуємо будь-які дії, що ставлять під сумнів суверенітет ітериторіальну цілісність України. Закликаємо владу задіяти усі наявні правовіцивілізовані дипломатичні важелі впливу, а громадськість – усі наявні методи«народної дипломатії», щоб не допустити розшматування країни і кровопролиття. Українськітранспортники – за єдину, цілісну і мирну Україну.
Від Федерації роботодавців транспорту України (ФРТУ) звернення підписавголова Орест Климпуш, від Асоціації міжнародних перевізників України –президент Леонід Костюченко, від Української асоціації перевізників України –президент Сергій Пачесюк, від Профспілки працівників автомобільного транспортута шляхового господарства України – голова Олег Хмарний, від Всеукраїнськоїнезалежної професійної спілки працівників транспорту – голова Віктор Гербеда.
- Як почути майбутнє? Молодь, офлайн-спілкування і роль дорослих Олексій Сагайдак вчора о 15:49
- Секс під час війни: про що мовчать, але переживають тисячі Юлія Буневич вчора о 14:04
- Крутити корупційні схеми на загиблих – це за межею моралі Володимир Горковенко вчора о 10:13
- Україна: 68 місце за якістю життя і 87 за зарплатами – сигнал для реформ Христина Кухарук 18.05.2025 17:58
- Вибір, як ключовий квант життя Алла Заднепровська 18.05.2025 13:44
- Пристань для Ocean-у Євген Магда 16.05.2025 18:32
- Регламентування та корпоративні політики для електронного документообігу Олександр Вернигора 16.05.2025 17:15
- Покроковий алгоритм бронювання військовозобов’язаних працівників Сергій Пагер 16.05.2025 12:23
- Зупинити СВАМ – завдання стратегічного значення Євген Магда 15.05.2025 18:32
- Бізнес у пастці кримінального процесу: хто вимкне світло? Богдан Глядик 15.05.2025 18:26
- Коли лікарі виходять на подіум – більше, ніж показ мод Павло Астахов 15.05.2025 15:21
- Пільгові перевезення автотранспортом: соціальне зобов’язання чи фінансовий тягар Альона Векліч 15.05.2025 13:52
- ПДФО на Мальті та в Україні... Хто платить більше? Олена Жукова 15.05.2025 13:49
- Изменения в оформлении отсрочки по уходу: новые требования к акту и справке Віра Тарасенко 15.05.2025 12:23
- Як втримати бізнес на плаву: ключові фінансові помилки та способи їх уникнути Любомир Паладійчук 15.05.2025 10:27
- 5 управлінських викликів для державних підприємств під час війни 242
- Від парової тяги до цифрової етики: як змінювалось людство й корпоративна безпека 185
- Пристань для Ocean-у 147
- Зупинити СВАМ – завдання стратегічного значення 137
- Україна: 68 місце за якістю життя і 87 за зарплатами – сигнал для реформ 137
-
Чим загрожує Україні Сіміон та які шанси Дана – п'ять фактів про вибори президента в Румунії
9921
-
Що змінило хід виборів у Румунії і який урок з них має винести Україна
Думка 6984
-
Бізнес-тиждень: Ринки слухають перемовини, Нафтогаз шукає газ, Євросоюз повертає мита
Бізнес 5047
-
Новий формат переговорів. Про що Трамп дві години говорив з Путіним
4349
-
Міжнародні вимоги до адаптації робочих місць для людей з інвалідністю. Як нам досягти інклюзивності?
Життя
3804