Як рашисти та їх технологи організували фейкові вибори в Україні
Аналітикам вдалося зібрати великий масив інформації про організаторів та учасників псевдовиборів.
Проведені терористичною росією так звані "вибори" на тимчасово окупованих українських територіях Донецької, Луганської, Херсонської, Запорізької областей та Криму нічого спільного з демократичним волевиявленням не мають і є суцільним фарсом без будь-яких юридичних наслідків. кремль намагався створити пропагандистську картинку для внутрішнього "споживача" і фейковим голосуванням показати начебто тотальну підтримку українського населення провладних еліт колаборантів.
Аналітичним групам "Східної правозахисної групи" та "Інституту стратегічних досліджень та безпеки" вдалося зібрати великий масив інформації про організаторів та учасників псевдовиборів. А ще - встановити політтехнологічні прийоми, які рашисти використовували для того, щоб бодай якось "намалювати" собі бажаний результат.
Загалом на тимчасово окупованих територіях України для участі у незаконному "виборчому процесі" було висунуто 1 334 кандидати в "окупаційні ради" ("республіканські" та обласні), створено 96 муніципальних утворень, у яких "обиралися" 1820 депутатів. Аналітикам "СПГ" та "Інституту стратегічних досліджень та безпеки" вдалося встановити більшість з цих кандидатів по прізвищах - це велика робота, яка в подальшому стане в нагоді як доказова база злочинів рф, путінського режиму та його спільників.
Вдумайтеся у цифри: до виборчих комісій було залучено 21 939 членів, всього на всіх тимчасово окупованих територіях було висунуто у кандидати 9818 осіб! За даними дослідження, понад 40% з цих кандидатів є громадянами рф і ніколи не проживали на українських територіях, в яких проводилися так звані "вибори".
А ще росіяни вигадали нові "схематози" із фальсифікації явки та результатів фейкових "виборів". Для цього на тимчасово окупованих територіях України рф змінила внутрішнє законодавство про вибори. Одним із розробок політтехнологів кремля є так зване "попереднє голосування" як новий вид голосування. Попереднє або дострокове голосування було проведене дільничними виборчими комісіями в період з 30 серпня по 7 вересня 2023 року.
По суті відбулося банальне домальовування голосів у необхідній для окупантів кількості. Організація дострокового голосування передбачала можливість надрукувати стільки бюлетенів, скільки було потрібно на розсуд тої чи іншої "виборчої комісії".
Ще один спосіб фальсифікацій - "екстериторіальні виборчі дільниці" - збільшення кількості виборців на ТОТ України за рахунок тих українців, які виїхали, або були депортовані з українських територій в інші регіони рф.
Таким чином, результати фейкових виборів у виконанні рашистів - намальовані на коліні % підтримки, штучне завищення "явки виборців", примус місцевих жителів до голосування - як підкупом, так і під дулами автоматів, експлуатація дітей і працівників бюджетної сфери, різноманітні фальсифікації.
Зрозуміло, що все це дійство є злочинним за своїм змістом і ніколи жодною цивілізованою державою чи міжнародною організацією визнано не буде. Ба, більше: Верховна Рада звернулася до парламентів та урядів держав світу не лише засудити цей фарс, але й запровадити додаткові санкції проти його організаторів та учасників. З боку самої України всі вони обовʼязково стануть обʼєктами кримінальних переслідувань.
Більш детально про всі подробиці чергового злочину рф на тимчасово окупованих територіях України під назвою "вибори" описано у звіті за цим посиланням.
- Рішенням суду з працівника (водія) стягнуто упущену вигоду Артур Кір’яков вчора о 18:25
- Чому корпоративний стиль – це більше, ніж просто форма Павло Астахов вчора о 12:09
- От трансфера технологий к инновационному инжинирингу Вільям Задорський 18.04.2025 21:33
- Начинается фаза глобального разгона инфляции и масштабных валютных войн Володимир Стус 18.04.2025 18:53
- Омріяна Перемога: яким українці бачать закінчення війни? Дмитро Пульмановський 18.04.2025 18:12
- Баланс між обставинами злочину та розміром застави Богдан Глядик 18.04.2025 17:09
- Люди в центрі змін: як Франковий університет створює сучасне академічне середовище Віталій Кухарський 18.04.2025 16:32
- Інноваційні виклики та турбулентність операційної моделі "Укрзалізниці" в агрологістиці Юрій Щуклін 18.04.2025 14:16
- Тіньова пластична хірургія в Україні: чому це небезпечно і як врегулювати ринок Дмитро Березовський 18.04.2025 11:30
- Модель нової індустріалізації України Денис Корольов 17.04.2025 20:15
- Історія з "хеппі ендом" або як вдалося зберегти ветеранський бізнес на київському вокзалі Галина Янченко 17.04.2025 16:18
- Ілюзія захисту: чим загрожують несертифіковані мотошоломи Оксана Левицька 17.04.2025 15:23
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків Акім Кібновський 17.04.2025 15:17
- Топ криптофрендлі юрисдикцій: де найкраще розвивати криптобізнес? Дарина Халатьян 17.04.2025 14:18
- Червоні прапорці контрагентів у бізнесі Сергій Пагер 17.04.2025 08:44
-
Оприлюднено текст меморандуму щодо угоди про копалини
Фінанси 13679
-
Угода про надра не визнаватиме допомогу США боргом України – Качка
Бізнес 8561
-
"Якщо заробляємо півтори гривні – щасливі" – власник мережі АЗС
Бізнес 7519
-
"Будуть змішувати, хто як може". Вміст спирту в бензині перевищуватиме 5% – власник АЗС
Бізнес 4226
-
Відмова США від участі в "мирному процесі" – це благословення
Думка 4164