Приниження російських журналістів в Ізраїлі: реакція на слова Маккарті
Кевін Маккарті, республіканець від Каліфорнії, який став спікером Палати представників у січні, публічно пообіцяв у понеділок, 1 травня, продовжувати підтримувати військову підтримку Україні
Кевін Маккарті, республіканець від Каліфорнії, який став спікером Палати представників у січні, публічно пообіцяв у понеділок, 1 травня, продовжувати підтримувати військову підтримку Україні, відхиляючи попередні припущення про те, що нова більшість у Палаті представників може обмежити військову та фінансову допомогу США Україні.
Виступаючи на прес-конференції в Єрусалимі невдовзі після промови в парламенті Ізраїлю, Кевін Маккарті зробив рішучу заяву після того, як репортер російського державного інформаційної агенції “РИА Новости” запитав його про те, чи можуть штати припинити надавати допомогу та зброю Україні.
«Я голосую за допомогу Україні, я підтримую допомогу Україні», — сказав Маккарті репортеру, який перед своїм запитанням сказав: «Ми знаємо, що ви не підтримуєте поточні необмежені та неконтрольовані поставки зброї та допомоги». в Україну».
«Я не підтримую те, що ваша країна зробила з Україною; Я теж не підтримую ваше вбивство дітей», – сказав Маккарті російському репортеру. «І ми продовжуватимемо підтримувати».
Ці заяви різко контрастували з нещодавніми сигналами Маккарті щодо допомоги Україні на тлі тиску з боку ультраправих республіканців щодо перевірки підтримки Києва з боку США та припинення американського фінансування конфлікту.
Чого російські журналісти не очікували так це того, що Макарті піде проти союзників
Слова Маккарті викликали з боку республіканських яструбів, включаючи колишнього віце-президента Майка Пенса, який подякував Маккарті за підтримку Україні.
Ця заява Маккарті може поставити його в незручне становище з невеликою, але критичною частиною його оточення, яке відкрито виступає проти подальшого фінансування України у російсько-українській війні.
Ця група переважно ультраконсервативних республіканців включає кількох членів Палати представників, які проголосували за те, щоб позбавити Маккарті посади спікера під час кількох послідовних голосувань на початку року. До цього переліку “друзів” також входить Марджорі Тейлор Грін від Джорджії, права парламентарка, яка стала одним із найближчих союзників Маккарті.
Останніми тижнями, коли республіканці намагалися об’єднатися навколо плану скорочення витрат напередодні переговорів із Білим домом щодо обмеження боргу, Грін вела постійну кампанію проти продовження військової та інших форм допомоги Україні.
Вона закликала обнулити цю частину бюджету, звинувачуючи у «шахрайстві» президента України Володимира Зеленського, і стверджуючи, що надана допомога робить Сполучені Штати занадто активним учасником у країні, заявивши, що «Україна не 51 штат США”.
Під тиском Грін та інших Маккарті останнім часом був стриманим у своїх публічних коментарях щодо України. Минулого місяця спікер відмовився повідомити подробиці телефонної розмови з Володимиром Зеленським, просто зазначивши, що це була «гарна розмова».
Однак, ця відповідь російському журналістові оголила його справжні емоції стосовно України.
Що означає ця заява для України?
Підтримка Кевіна Маккарті для України є важливим сигналом. Він показує, що навіть опозиція, яка критикує “надмірну допомогу” або “втручання США у війну, що розпочала Росія”, не готова відмовити Україні у допомозі. Адже це є частиною зобов'язань країни з міжнародної безпеки та геополітичної стабільності.
Ця агресивна політика Росії не лише загрожує безпеці України, а й безпеці США та її союзників. Якщо Сполучені Штати відмовляться від підтримки України, це може вважатися ознакою слабкості і може поставити під загрозу позиціям США у світі.
- Відповідальна особа з питань захисту персональних даних: новий гравець у структурі бізнесу Анастасія Полтавцева вчора о 14:43
- Як зруйнувати країну Андрій Павловський вчора о 14:34
- Інтелектуальна власність як актив бізнесу Сергій Пагер вчора о 14:21
- Стейкхолдери – основний локомотив сучасної якісної освіти Сергій Пєтков 09.05.2025 10:49
- "Спорт внє палітікі?". Як би ж то! Країна-агресор хоче повернутися у міжнародний спорт Володимир Горковенко 09.05.2025 10:10
- Землі заказника "Лівобережний" у Дніпрі: історія зміни статусу та забудови Павло Васильєв 08.05.2025 22:23
- Пам'яті жертв Другої Світової війни або чому ми не святкуємо! Дмитро Пульмановський 08.05.2025 16:11
- Що робити, коли дії співробітника призвели до фінансових втрат? Олександр Висоцький 08.05.2025 11:13
- Кабальні "угоди Яресько" блокують економічне відновлення України Любов Шпак 08.05.2025 11:09
- Изменения в оформлении отсрочки от мобилизации с 06.05.2025 Віра Тарасенко 07.05.2025 23:36
- Безбар’єрність у лікарнях: чому доступ до медичних послуг виходить за межі пандусів Ігор Ткаченко 07.05.2025 15:10
- Де отримати криптоліцензію у 2025 році? Юлія Барабаш 07.05.2025 12:25
- Як сплачує податки та подає звітність контрольована іноземна компанія (КІК) Сергій Пагер 07.05.2025 09:19
- Тренди світових витрат засобами візуалізації: військо, освіта, охорона здоров’я Христина Кухарук 06.05.2025 19:13
- Як роботодавцю повернути кошти, сплачені працівнику за скасованим рішенням суду Альона Прасол 06.05.2025 14:30
- Як зруйнувати країну 224
- Літо, тераси та куріння: чи є заборона для літніх майданчиків? 190
- Регіональні тренди запитів "Відео ШІ" в Україні: піки, спад і соціальні фактори 181
- Безбар’єрність у лікарнях: чому доступ до медичних послуг виходить за межі пандусів 139
- Тренди світових витрат засобами візуалізації: військо, освіта, охорона здоров’я 117
-
Капітана судна, яке пошкодило газопровід у Балтійському морі, заарештували в Гонконгу
Бізнес 9919
-
Сі переграв Трампа: Кремль фактично здає Росію Китаю
Думка 8870
-
Три хвилі приморозків. Хто збанкрутує, а хто – заробить
Бізнес 8217
-
Harley-Davidson запустить власну гоночну серію з MotoGP у 2026 році
Бізнес 4083
-
Конфлікт цінностей та поділ України: кейс Алхім
Думка 3967