Скасування депутатської недоторканності - "випробовування на міцність"
Сьогодні громадяни чекають від новообраного парламенту чітких дій у всіх важливих для держави напрямках. Суспільство вимагає перейти від обіцянок до реальних дій.
Сьогодні громадяничекають від новообраногопарламенту чітких дій у всіх важливих для держави напрямках. Суспільствовимагає перейти від обіцянок до реальних дій.
Тому нова Рада повиннавиправдати сподівання народу, який довірив їй долю України.
Новий парламент маєдовести, що дійсно бажає докорінно змінити уявлення про владу та державнуслужбу, до представників яких, довіра і повага людей, на жаль, похитнулася.
І починати варто, як токажуть, з себе. Саме тому скасування депутатської недоторканності є одним зосновних завдань, яких вимагає сьогодення. Адже саме за це боролися учасникиРеволюції Гідності.
Безумовно, процесочищення влади вже запущено – вступив у дію закон про люстрацію. Залишилося щезняти недоторканність з депутатів.
Ситуація, коли людийдуть у парламент лише для того, щоб отримати захист – є неприпустимою.Депутатство не повинно бути індульгенцією на всі випадки життя.
Перед законом маютьбути рівними всі – і депутати, іпересічні громадяни, і судді, і прокурори. Не виключення – і представники найвищих посад у державі.
Впевнений, що рішенняпро скасування депутатської недоторканності найближчим часом буде прийнято.Адже зараз у новому парламенті зібралося багато проєвропейськи налаштованихсил, пріоритетом для яких є забезпечення стабілізації ситуації в державі та їїсталого розвитку.
І саме скасуваннядепутатської недоторканності буде доказом того, що цей парламент дійсно прагнедієвих змін. Що депутати прийшли до влади не для задоволення власних потреб, а для того, щоб гіднопредставляти інтереси народу, чесно виконати всі взяті на себе зобов’язання.
Це буде свого роду«випробовуванням на міцність» для нинішніх політичних сил. І від того, чискладуть вони його, залежать подальші доля і шлях України.
Або ми і далітоптатимемося на місці, житимемо в країні, де процвітає кругова порука,корупція і вседозволеність, або вирвемося нарешті з цього замкнутого кола іпрямуватимемо до світлого європейського майбутнього.
- Рішенням суду з працівника (водія) стягнуто упущену вигоду Артур Кір’яков вчора о 18:25
- Чому корпоративний стиль – це більше, ніж просто форма Павло Астахов вчора о 12:09
- От трансфера технологий к инновационному инжинирингу Вільям Задорський 18.04.2025 21:33
- Начинается фаза глобального разгона инфляции и масштабных валютных войн Володимир Стус 18.04.2025 18:53
- Омріяна Перемога: яким українці бачать закінчення війни? Дмитро Пульмановський 18.04.2025 18:12
- Баланс між обставинами злочину та розміром застави Богдан Глядик 18.04.2025 17:09
- Люди в центрі змін: як Франковий університет створює сучасне академічне середовище Віталій Кухарський 18.04.2025 16:32
- Інноваційні виклики та турбулентність операційної моделі "Укрзалізниці" в агрологістиці Юрій Щуклін 18.04.2025 14:16
- Тіньова пластична хірургія в Україні: чому це небезпечно і як врегулювати ринок Дмитро Березовський 18.04.2025 11:30
- Модель нової індустріалізації України Денис Корольов 17.04.2025 20:15
- Історія з "хеппі ендом" або як вдалося зберегти ветеранський бізнес на київському вокзалі Галина Янченко 17.04.2025 16:18
- Ілюзія захисту: чим загрожують несертифіковані мотошоломи Оксана Левицька 17.04.2025 15:23
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків Акім Кібновський 17.04.2025 15:17
- Топ криптофрендлі юрисдикцій: де найкраще розвивати криптобізнес? Дарина Халатьян 17.04.2025 14:18
- Червоні прапорці контрагентів у бізнесі Сергій Пагер 17.04.2025 08:44
-
Оприлюднено текст меморандуму щодо угоди про копалини
Фінанси 13661
-
Аграрії з Кіровоградщини купують недобудовану лікарню в центрі Києва. Для чого
Бізнес 5599
-
"Якщо заробляємо півтори гривні – щасливі" – власник мережі АЗС
Бізнес 5596
-
FT: Raiffeisen призупинив продаж російської "дочки" через зближення США та РФ
Фінанси 5199
-
Угода про надра не визнаватиме допомогу США боргом України – Качка
Бізнес 4984