Відкрите звернення до депутатів місцевих рад
За результатами місцевих виборів Аграрна партія України увійшла в п’ятірку політичних сил України, які отримали найбільшу підтримку людей. Справжнім успіхом стали результати і нашої Київської обласної організації. В загальному підсумку на Київщині до райо
Зарезультатами місцевих виборів Аграрна партія України увійшла в п’ятірку політичних силкраїни, які отримали найбільшу підтримку людей. Справжнім успіхом стали результатиі нашої Київської обласної організації. В загальному підсумку на Київщині дорайонних та міських радувійшли 68 представників Аграрної партії України, а 10 стали сільськими головами.
Однак, вжезараз при формуванні депутатських фракцій в місцевих радах у ряді областейУкраїни та підведенні підсумків другого туру виборів міських голів, мибачимо загрозливі тенденції, коли демократичний вибір громадян нівелюється підкупомта політичними спекуляціями окремих політичних сил. Вибори міського голови в КривомуРозі засвідчили ганебну практику нечистої політичної боротьби, в якувтягнулися більшість учасників виборчого процесу в цьом умісті.
Щоб уникнути подібної ситуаціїна Київщині маємо бути обережними і виваженими. Основне завдання, яке стоїтьперед депутатами Аграрної партії України – виконувати програму партії та неголосувати за рішення, які не йтимуть на користь громаді.
Важливо,щоб наші депутати «не втратили обличчя», щоб на наступних виборах ми моглисміливо дивитися людямв очі, щоб нам не закидали, що наші депутати поступились принципамизаради власних інтересів.
Маємо розуміти,що відповідально включившись в роботу в районних та міських радах вАграрної партії України є великий потенціал стати найвпливовішою політичною силоюв країні.
- Відповідальна особа з питань захисту персональних даних: новий гравець у структурі бізнесу Анастасія Полтавцева 14:43
- Як зруйнувати країну Андрій Павловський 14:34
- Інтелектуальна власність як актив бізнесу Сергій Пагер 14:21
- Стейкхолдери – основний локомотив сучасної якісної освіти Сергій Пєтков вчора о 10:49
- "Спорт внє палітікі?". Як би ж то! Країна-агресор хоче повернутися у міжнародний спорт Володимир Горковенко вчора о 10:10
- Землі заказника "Лівобережний" у Дніпрі: історія зміни статусу та забудови Павло Васильєв 08.05.2025 22:23
- Пам'яті жертв Другої Світової війни або чому ми не святкуємо! Дмитро Пульмановський 08.05.2025 16:11
- Що робити, коли дії співробітника призвели до фінансових втрат? Олександр Висоцький 08.05.2025 11:13
- Кабальні "угоди Яресько" блокують економічне відновлення України Любов Шпак 08.05.2025 11:09
- Изменения в оформлении отсрочки от мобилизации с 06.05.2025 Віра Тарасенко 07.05.2025 23:36
- Безбар’єрність у лікарнях: чому доступ до медичних послуг виходить за межі пандусів Ігор Ткаченко 07.05.2025 15:10
- Де отримати криптоліцензію у 2025 році? Юлія Барабаш 07.05.2025 12:25
- Як сплачує податки та подає звітність контрольована іноземна компанія (КІК) Сергій Пагер 07.05.2025 09:19
- Тренди світових витрат засобами візуалізації: військо, освіта, охорона здоров’я Христина Кухарук 06.05.2025 19:13
- Як роботодавцю повернути кошти, сплачені працівнику за скасованим рішенням суду Альона Прасол 06.05.2025 14:30
- Як зруйнувати країну 205
- Літо, тераси та куріння: чи є заборона для літніх майданчиків? 188
- Регіональні тренди запитів "Відео ШІ" в Україні: піки, спад і соціальні фактори 180
- Безбар’єрність у лікарнях: чому доступ до медичних послуг виходить за межі пандусів 139
- Тренди світових витрат засобами візуалізації: військо, освіта, охорона здоров’я 114
-
Капітана судна, яке пошкодило газопровід у Балтійському морі, заарештували в Гонконгу
Бізнес 7130
-
Сі переграв Трампа: Кремль фактично здає Росію Китаю
Думка 6953
-
Три хвилі приморозків. Хто збанкрутує, а хто – заробить
Бізнес 5955
-
Конфлікт цінностей та поділ України: кейс Алхім
Думка 3349
-
П’ять уроків Другої світової, щоб не було Третьої. Стаття глав МЗС семи країн
3231