Республіканка Спартц грає на інтереси Кремля?
Республіканська політична гра навколо Єрмака не має псувати антипутінську коаліцію США та України.
Марсі Каптур (Демократична партія), співголова групи на підтримку України в Конгресі США, підтримала президента Володимира Зеленського та звинуватила свою колегу Вікторію Спартц (Республіканська партія) у необачній допомозі президенту Росії Путіну.
Екс-президент Трамп заявив, що якби він виграв вибори у 2020 році, війни в Україні могло би й не бути. Політичний сезон в США доволі активний, йде запекла боротьба між двома партіями за місця в Конгресі, а ще починається боротьба за майбутнє президентського крісла США. Використовуються різні найбільш гучні й болючі теми внутрішньої та зовнішньої політики. Зрозуміло, що у зовнішній політиці ключовою темою є агресія рф проти України.
Існує беззаперечна двопартійна владна підтримка США України, що переконливо підтверджується законом про ленд-ліз, виділення воєнної допомоги, Рамштайном, лідерством США у створенні західної проукраїнської коаліції, а також тими видами нового західного озброєння, якими вже працюють наші військові, знищуючи воєнну інфраструктуру та склади ворога.
Але політичний процес може бути брудним. Тому технологи республіканської партії і могли вирішити скористатися українським походженням конгресвумен українського походження Вікторії Спартц, щоби підняти українське питання з використанням кремлівських наративів, які ставлять під сумнів надійність українських партнерів та правильність рішень адміністрації діючого Президента США. А кейс проти Єрмака, на мій погляд, є саме таким кремлівським наративом, яким вже скористалися конгресмен Пол, який затримав прийняття рішення по ленд-лізу, конгресвумен Спартц у своїй нещодавній заяві, а також користуються політичні опоненти діючого Президента в Україні. Не кажучи вже про те, що цей кейс будуть активно використовувати кремлівські пропагандисти, щоби розколювати українців та політикум України.
Москві, звісно, вигідний такий кейс, адже в російській столиці невигідна робота санкційної групи Макфола-Єрмака, яка вже багатьом насолила в РФ персонально та секторально, та й продовжить це робити задля посилення санкційного фронту проти нашого ворога.
Про політичну мотивацію пані Спартц, яка є з України і, звісно, має бути добре обізнана в українських справах, та використовується технологами Республіканської партії задля політичної боротьби проти демократів та адміністрації Президента Байдена, ми вже поговорили. Ми звісно можемо просити наших друзів із Америки бути більш обачними в своїй політичній боротьбі та, цитуючи Марсі Каптур, просити не «робити необачну послугу президенту Путіну».
Але, як громадянське суспільство, ми точно маємо просити наші політичні сили, наших політиків під час війни бути єдиними і не роз’єднаними. Про що, до речі, на початку війни заявляв і п’ятий Президент Порошенко.
У своїх традиційних зверненнях, Президент Зеленський, часто, стискаючи кулак, підсилює гасло – Слава Україні! Таким чином, Президент показує всьому народу, що ми маємо бути єдині, бо в єдності наша сила і незламність. Тому, показуємо єдність, підтримуємо Президента, його офіс та Збройні сили України, і так підсилюємо нашу проукраїнську коаліцію з США та всіма іншими країнами демократичного вільного світу задля історичної Перемоги.
- Рішенням суду з працівника (водія) стягнуто упущену вигоду Артур Кір’яков вчора о 18:25
- Чому корпоративний стиль – це більше, ніж просто форма Павло Астахов вчора о 12:09
- От трансфера технологий к инновационному инжинирингу Вільям Задорський 18.04.2025 21:33
- Начинается фаза глобального разгона инфляции и масштабных валютных войн Володимир Стус 18.04.2025 18:53
- Омріяна Перемога: яким українці бачать закінчення війни? Дмитро Пульмановський 18.04.2025 18:12
- Баланс між обставинами злочину та розміром застави Богдан Глядик 18.04.2025 17:09
- Люди в центрі змін: як Франковий університет створює сучасне академічне середовище Віталій Кухарський 18.04.2025 16:32
- Інноваційні виклики та турбулентність операційної моделі "Укрзалізниці" в агрологістиці Юрій Щуклін 18.04.2025 14:16
- Тіньова пластична хірургія в Україні: чому це небезпечно і як врегулювати ринок Дмитро Березовський 18.04.2025 11:30
- Модель нової індустріалізації України Денис Корольов 17.04.2025 20:15
- Історія з "хеппі ендом" або як вдалося зберегти ветеранський бізнес на київському вокзалі Галина Янченко 17.04.2025 16:18
- Ілюзія захисту: чим загрожують несертифіковані мотошоломи Оксана Левицька 17.04.2025 15:23
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків Акім Кібновський 17.04.2025 15:17
- Топ криптофрендлі юрисдикцій: де найкраще розвивати криптобізнес? Дарина Халатьян 17.04.2025 14:18
- Червоні прапорці контрагентів у бізнесі Сергій Пагер 17.04.2025 08:44
-
Оприлюднено текст меморандуму щодо угоди про копалини
Фінанси 13678
-
Угода про надра не визнаватиме допомогу США боргом України – Качка
Бізнес 8370
-
"Якщо заробляємо півтори гривні – щасливі" – власник мережі АЗС
Бізнес 7402
-
FT: Raiffeisen призупинив продаж російської "дочки" через зближення США та РФ
Фінанси 5199
-
Відмова США від участі в "мирному процесі" – це благословення
Думка 4154