Філософія податків
Гроші – це енергетична субстанція, яка циркулює поміж різних суб’єктів, час від часу змінюючи свою форму.
Філософія податків
Гроші – це енергетична субстанція, яка циркулює поміжрізних суб’єктів, час від часу змінюючи свою форму. В залежності від того, якоюенергією гроші наділяються протягом свого руху між суб’єктами залежить їх подальша форма - чиконструктивна, чи деструктивна.
Податки– це особлива форма грошової енергії, протягомсвого руху вони відраховуються з прибутків тих, хто їх породжує та заробляє.Головне, щоб ці відрахування проводились без породження негативної енергії,адже примусове протиправне нарахування може породити деструктивну формугрошової енергії.
Платникподатків – має роль батьківства уформуванні податків. Він отримує додаткову вартість на свої товари (роботи,послуги), а відповідно додає (породжує) до частини зароблених коштів поняття -податок.
Адміністраторподатків - орган державної владивідповідальний за ведення податкової та митної політики. Цей учасник функціонуєтільки за рахунок тих коштів, які вже у вигляді податків надійшли до загальноїгрошової енергетичної маси (бюджету). Відповідно життєдіяльність цього учасникапрямо пропорційно залежить від попереднього учасника, який породжує податки.Саме на адміністраторі лежить відповідальність за подальше позитивне породженняенергії податків, оскільки маючи в своїх руках особливі функції: податковеадміністрування та податковий контроль, дуже легко перетворити позитивнуенергію на деструктивну субстанцію, в результаті чого почнеться зворотнійпроцес направлений на руйнування вже збудованого.
Розглянемо таку філософію на простих прикладах:
Приклад перший(просте коло).
Платникподатків творить - породжує доданувартість (зароджується позитивна енергія).
Народженняподатків – платник податків самостійновизначає обсяги оподаткування, нараховані зобов’язання сплачує до бюджету (структуруєтьсяпозитивна енергія).
Кошти платникаподатків творять - вивільнені кошти (прибуток) розвивають існуючий бізнесплатника податків (позитивна енергія розвивається).
Помноженнягрошової енергії - вивільнені коштизумовлюють придбання нової доданої вартості, тобто сприяють збільшенню її маси(позитивна енергія набирає масу).
Податкитворять - суми коштів, що надійшли добюджету розподіляються на функціонування та розвиток державних програм(позитивна енергія, як маса зароджує нове життя).
Податкипідтримують - частина коштівіде на забезпечення діяльності державного апарату, який супроводжуєадміністрування податків (позитивна енергія підтримує).
Приклад другий
Платникподатків творить - породжує доданувартість (зароджується позитивна енергія).
Народження позитивнихподатків – платник податків самостійновизначає обсяги оподаткування, нараховані зобов’язання сплачує до бюджету (структуруєтьсяпозитивна енергія).
Зміна напрямкуруху енергії - Державнийконтролер у сфері податків, неправомірно донараховує додаткову суму податків (структурапозитивної енергії змінюється, формується деструкція).
Народженнянегативних податків (псевдоподаток)– Державний контролер у сфері податківсамостійно визначає обсяги оподаткування, нараховані зобов’язання вимагаєсплатити до бюджету. Псевдоподаток - це негативна енергія, реальний податок непороджено, існує тільки його віртуальна форма (негативна енергія розвивається, формується негативна маса).
«Псевдоподаток»НЕ творить - суми нарахованікоштів до бюджету не надходять, не розподіляються на функціонування та розвитокдержавних програм (негативна енергетична маса набирає силу).
Кошти платникаподатків НЕ творять -вивільнені кошти (прибуток) платник податків направляє на свій захист, нерозвивається існуючий бізнес платника податків (негативна енергетична маса поглинаєбудь яке нове життя позитивної енергії).
Віртуальнівійни – Державний контролер у сферіподатків витрачає енергію на підтримання та стягнення породженого«псевдоподатку», для цього задіяні практичні підрозділи (податкового та митногоаудиту, правової роботи, податкова міліція).
Платник податків захищається – не породжує позитивнуенергію. Розвиток відсутній.
Висновок – позитивна енергія у вигляді сплаченого податкувитрачена на боротьбу з негативною енергією (псевдоподатком).
Загальний Висновок:
Такий, на перший погляд, важкий для сприйняття описвзаємопов’язаних процесів насправді дає можливість зрозуміти філософіюенергетики податків, яка полягає в наступному: правильна циркуляція грошовоїенергії сприяє відтворенню та зростанню.
Некоректний рух породжує віртуальний продукт (негативну енергію), яка заважаєвідтворенню і відповідно реальна енергія витрачається на поглинаннявіртуальної.
П.С. ...?
- Інноваційні виклики та турбулентність операційної моделі "Укрзалізниці" в агрологістиці Юрій Щуклін 14:16
- Тіньова пластична хірургія в Україні: чому це небезпечно і як врегулювати ринок Дмитро Березовський 11:30
- Модель нової індустріалізації України Денис Корольов вчора о 20:15
- Історія з "хеппі ендом" або як вдалося зберегти ветеранський бізнес на київському вокзалі Галина Янченко вчора о 16:18
- Ілюзія захисту: чим загрожують несертифіковані мотошоломи Оксана Левицька вчора о 15:23
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків Акім Кібновський вчора о 15:17
- Топ криптофрендлі юрисдикцій: де найкраще розвивати криптобізнес? Дарина Халатьян вчора о 14:18
- Червоні прапорці контрагентів у бізнесі Сергій Пагер вчора о 08:44
- Ринок праці України: виклики та тренди 2025 року Ілля Літун 16.04.2025 19:23
- Терези Феміди: статистика виправдувальних вироків в Україні – симптом чи вирок системі? Олександр Крайз 16.04.2025 17:10
- Соціально відповідальний бізнес: Як допомагати суспільству та зміцнювати бренд одночасно? Юлія Спориш 16.04.2025 15:49
- Професії зникають, навички – у тренді Юрій Баланюк 16.04.2025 14:45
- Можливості нашого студентства: як ЛНУ створює простір для розвитку, а не лише для навчання Віталій Кухарський 16.04.2025 13:25
- Згода другого з подружжя при відчуженні автомобіля: юридичні наслідки та ризики Арсен Маринушкін 16.04.2025 12:29
- Тиша, ручка і результат: секрет сильних керівників Катерина Мілютенко 15.04.2025 22:33
- Нація вбивць 372
- Терези Феміди: статистика виправдувальних вироків в Україні – симптом чи вирок системі? 217
- Професії зникають, навички – у тренді 142
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків 121
- У ДРРП відсутні дані щодо майже кожного другого житлового об’єкта: Що це означає? 116
-
Україна з 1 липня перейде на номінальну напругу 230/400 вольт
Бізнес 14517
-
Оприлюднено текст меморандуму щодо угоди про копалини
Фінанси 12961
-
В яких європейських країнах найбільше люблять котів. До добірки потрапили країни-сусідки України
Життя 11531
-
Потужність Rheinmetall в Україні значно перевищить заплановані 150 000 снарядів на рік
Бізнес 9739
-
Наймасштабніший спортивний івент літа: ВДНГ анонсує "Активну країну"
Життя 9282