Інноваційно-інвестиційне співробітництво Київ-Пекін
Після підписання меморандуму про стратегічне співробітництво між Українською та Китайською торгівельними асоціаціями 7 вересня 2015 року, головним завданням якого є розвиток економіки та торгівлі, наша держава почала готувати проекти для інноваційно-інвест
Для оновлення технологійта розширення експорту Україна має створити успішну модель економічногозростання, а саме: стійке ринкове середовище з вигідними партнерами тазалучення іноземного капіталу. Якщо спиратися на аналіз українсько-китайськихринкових відносин, де 8 %українського експорту приходиться на Китай, а 10 % українського імпорту цеКитай, то можна впевнено сказати, що нам необхідно шукати нові способипідвищення рівня співпраці з КНР, який, на сьогодні, може запропонувати нампотрібні чинники.
Після підписання меморандуму про стратегічне співробітництво міжУкраїнською та Китайською торгівельними асоціаціями 7 вересня 2015 року,головним завданням якого є розвиток економіки та торгівлі, наша держава почалаготувати проекти дляінноваційно-інвестиційного співробітництва Київ-Пекін.
Серед запропонованихна розгляд Українській та Китайськійторгівельній асоціації, можна виокремити наступні: 1) Створення постійно діючого Українсько-КитайськогоHi-Tech EXPO - центру (Експоцентру), посприяє перенесенню туди частиниекспозиції, що допоможе нашій країні детальніше ознайомлюватися з продукцієюпартнерів та мати можливість йти в ногу із розвитком технологічного прогресу. 2)Створення Українсько-Китайського центра енергоефективності з спільнимвиробництвом смарт-технологій обліку та управління оптимальним використаннямтепло-, водо- та енергоресурсів на базі китайських комплектуючих. Енергетичні ікомунальні проблеми посприяють закріпленню українських виробників накитайському ринку через реалізацію спільних проектів з метою вирішення питаньзбереження та ефективності використання цих ресурсів. 3) Спільне проектування,інвестування, будівництво та експлуатація ново-індустріальної екопаркової зони"Смартекомісто" з Міжнародним центром екологічного машинобудування натериторії мулових полів Бортницької станції в форматі ново індустріального. Узв'язку зі співпрацею з Китаєм, Україна може отримувати додаткові можливостідля участі в екологічних проектах, паралельно запроваджуючи ефективні рішення йна українських підприємствах. 4) Інвестпрограма будівництва соціально-доступногошвидкісного екоіндустріального будівництва житла на базі спорудження виробничо-індустріальнихбудівельно-сервісних кластерів та смарт-технологій екологічного індустріальногобудівництва на базі трансферу європейських та українських інноваційнихтехнологій та китайського промислового обладнання. Домовленість між китайською та українською сторонами щодо інвестуванняінфраструктурних проектів з будівництва житла та забезпеченням потрібногообладнання допоможе вирішити проблему нестачі житла та його доступності. 5) Дольова участь у створенні Міжнародногоагроекобіотехнологічного інкубатора у м. Києві як центру інновацій таінвестиційного сервісу в рамках Національної біоекономічної платформи звиробництва біоетанолу та біопластику. Участь у реалізації новихперспективних розробок на біоекономічній платформі створює для України низкудодаткових можливостей щодо нарощення власного технологічного потенціалу тарозширення присутності на економічному ринку.
Всі запропоновані проекти базуються нааналізі потреб сучасного світу і можливості їх задоволення при реалізаціїспівпраці з Китаєм, країною, яка всфері технологій розвивається у багатьох напрямках та своїм унікальним шляхомзмогла збудувати сучасну інфраструктурну основу інноваційної та масштабну культурно-креативнуекономіку. Сила національного духу та неперевершена працьовитість китайськогонароду стали запорукою глобальної лідерської перспективи Китаю у 21-му сторіччіта його нинішньої ролі одного з найбільших світових інвесторів, який планомірновиносить за кордон надмірні промислові потужності. В цих тенденціях іможливостях - глобальний шанс для нашої країни.
- Захист дітей від насильства: як працює модель Барнахус в Україні та Польщі Галина Скіпальська вчора о 17:02
- ПРРО як шлях до детенізації бізнесу та збільшення надхожень у бюджет Андрій Сухов вчора о 11:59
- Cпеціальні військові операції – міжнародна політика кремля Сергій Пєтков вчора о 10:18
- 100 днів, які не повернули мир в Україну Дмитро Пульмановський вчора о 10:15
- За фасадом новобудови: як виявити ризики перед купівлею Юрій Бабенко 22.04.2025 15:32
- Як енергетичні компанії оптимізують КІК: досвід ЄС та українські реалії Ростислав Никітенко 22.04.2025 11:46
- 4 помилки, які заважають власнику бізнесу побудувати сильну компанію Олександр Висоцький 22.04.2025 10:27
- Где покупать жилую недвижимость и какую? Володимир Стус 21.04.2025 23:53
- ТЦК – треш, хайп, фейк або соціальна допомога військовим та їх сім’ям Сергій Пєтков 21.04.2025 19:52
- Китай закручує "рідкоземельну гайку". Як Україні скористатися своїм шансом? Ксенія Оринчак 21.04.2025 16:53
- Компенсація 1,5 млн грн моральної шкоди з рф на користь киянина за "повітряні тривоги" Світлана Приймак 21.04.2025 10:20
- Розпоряджання землею під час війни: поради юриста Сергій Пагер 21.04.2025 08:57
- Стажування і підвищення кваліфікації: сенси та підходи Сергій Пєтков 20.04.2025 19:43
- Рішенням суду з працівника (водія) стягнуто упущену вигоду Артур Кір’яков 19.04.2025 18:25
- Чому корпоративний стиль – це більше, ніж просто форма Павло Астахов 19.04.2025 12:09
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків 233
- Модель нової індустріалізації України 184
- Омріяна Перемога: яким українці бачать закінчення війни? 145
- Стажування і підвищення кваліфікації: сенси та підходи 137
- Ілюзія захисту: чим загрожують несертифіковані мотошоломи 124
-
Львів планує відкрити заміський тролейбусний маршрут до сусіднього села
Бізнес 31678
-
Казахстан заявив, що видобуватиме стільки нафти, скільки потрібно йому, а не ОПЕК
Бізнес 6302
-
Хто такі світчери і чому вік — не привід боятись почати з нуля
Життя 6054
-
"Останній інгредієнт отруйного коктейлю". У Швейцарії стривожені різким зростанням франка
Фінанси 4992
-
"Дитячий бонус" $5000: Білий дім збирає ідеї для збільшення народжуваності у США
Бізнес 4802