Ірпінь взявся за виховання бізнес-еліти
10 мільйонів і власна компанія. Такий стартовий капітал ми роздали більш як двом сотням школярів і студентів. Щоправда, поки віртуальний. Виховання освіченої бізнес-еліти в Ірпені починаємо зі шкільної лави.
10 мільйоніві власна компанія. Такий стартовий капітал ми роздали більш як двом сотнямшколярів і студентів. Щоправда, поки віртуальний. Виховання освіченоїбізнес-еліти в Ірпені починаємо зі шкільної лави.
Вперше наКиївщині Ірпінь започаткував І Регіональний турнір для молоді «Business Profi».Тоді, як в Америці та Європі бізнес-виховання уже давно є нормою, у нас, нажаль, його досі називають модою. В Ірпені ми вирішили це виправляти. Адже уміннярозпоряджатися своїми фінансами, здатність правильно планувати бюджет,контролювати витрати, мають формуватися з дитинства.
Турнір стартувавна початку квітня. Кожна команда-учасник отримала у своє розпорядженнявіртуальну компанію зі стартовим капіталом. Напрямок роботи обрали однаковийдля всіх – молочна продукція. Далі відбувається найцікавіше. У комп’ютерній бізнес-симуляціїViAL+учні проходять усі етапи роботи підприємства: від виготовлення продукції до їїреалізації і отримання прибутку. Разом з тим учасники турніру опиняються вумовах, максимально наближених до реальних. Із особливостями ринку, попитом, сплатоюподатків, українським законодавством тощо.
До цієїбізнес-гри долучилися не лише усі загальноосвітні школи регіону, але й вищінавчальні заклади. Загалом, беруть участь 143 команди, створені з учнів 8-11класів і студентів. А це понад дві сотні майбутніх підприємців. У порівнянні зтакими ж змаганнями, що уже пройшли у Кропивницькому, Львові, Харкові, Ірпіньпоказав один із найкращих показників за кількістю учасників. Цікаво, щонайбільше хочуть стати успішними бізнесменами старшокласники Коцюбинського. Тамучні ірпінської школи №18 об'єдналися аж в 32 команди. На базі інших шкіл за перемогузмагаються від 7 до14 команд.
Зособливим азартом до змагання підійшли учні школи №2 із поглибленим вивченнямекономіки і права. Адже тут вони опинилися у рідній стихії і можуть на практицівідточити свої теоретичні знання. Кажуть, що найскладніше домовитися зі своїми«партнерами» по бізнес-команді, дійти єдиної точки зору стосовно товару, якийварто виробляти, визначити стратегію розвитку компанії і рухатися у заданомунапрямку. Все так, як відбувається і в реальних бізнес-ситуаціях.
Турнір «Business Profi» триватиме три тижні. Урезультаті ViAL+визначить 20 команд, які найкраще вели онлайн бізнес. Вони зустрінуться вочному фіналі та будуть конкурувати на віртуальному молочному ринку вже міжсобою. 5 найкращих команд майбутніх підприємців отримають солідні грошовінагороди. А переможець матиме змогу представляти наше місто на Всеукраїнськомубізнес-турнірі «Стратегія фірми» - 2018.
Ініціаторомпроведення такого бізнес-турніру в Ірпені, до речі, виступила нещодавностворена Громадська Спілка «Ірпінська Агенція Розвитку». Партнером таспіворганізатором є відома Компанія інтелектуальних технологій, що проводитьтакі бізнес-ігри по всій Україні. Ми уже ведемо перемовини про те, щоб Ірпіньстав майданчиком для проведення обласного або й Всеукраїнського етапу наступногороку.
- Тренди світових витрат засобами візуалізації: військо, освіта, охорона здоров’я Христина Кухарук 19:13
- Як роботодавцю повернути кошти, сплачені працівнику за скасованим рішенням суду Альона Прасол 14:30
- Чому підприємці бояться виходити на новий рівень і як подолати цей бар’єр? Олександр Висоцький 14:12
- "Ситник проти України" – чи може справедливість бути упередженою? Дмитро Зенкін 12:57
- Нові правила подачі заявок на торговельні марки Сергій Барбашин 11:45
- Суд відмовив у позові до ФОП щодо псування техніки після ремонту Артур Кір’яков вчора о 19:08
- Літо, тераси та куріння: чи є заборона для літніх майданчиків? Олег Сніцар вчора о 17:12
- Регіональні тренди запитів "Відео ШІ" в Україні: піки, спад і соціальні фактори Христина Кухарук вчора о 17:03
- Мінеральна угода США та України: шанс на нову енергополітику чи дорогий експеримент? Ростислав Никітенко вчора о 15:55
- Інвестування в Україну – аналіз досвіду іноземних компаній Сильвія Красонь-Копаніаж вчора о 13:30
- Як спадкоємцю за кордоном не загубитися у правовому лабіринті Світлана Приймак вчора о 13:28
- Психологічна готовність до пластичної операції – більше, ніж "налаштування" Дмитро Березовський вчора о 12:42
- Чому ми приймаємо нелогічні фінансові рішення? Антон Новохатній 04.05.2025 16:55
- Відповідальність батьків за шкоду, завдану дитиною: кейс наїзду на пішохода Артур Кір’яков 03.05.2025 09:28
- Кібербезпека в руках людей: чому найслабша ланка – не код, а співробітник? Михайло Зборовський 02.05.2025 14:56
-
Зміна пріоритетів: молоде покоління радше зменшить заощадження, ніж відмовиться від хобі
Життя 11988
-
Заборонений в Україні. Хто такий Сіміон і чим його перемога у Румунії загрожує Києву
8858
-
У Чернігові демонтували пам’ятник борцям за незалежність: про що йдеться
Життя 8321
-
"Ми скорочуємо більше ніж удвічі наше виробництво", – фіндиректор Ferrexpo
Бізнес 7232
-
Розробка GTA VI дорожча за будівництво найвищого хмарочоса у світі
Життя 5604