Як стати відомим адвокатом за 1 рік?
Одним із трендів сучасного життя є бажання досягати великих цілей за обмежений період часу.
Звичайно, що великі цілі завжди дуже мотивують, але їх головна проблема полягає часто в їх нереалістичності. Я консультую багато юристів і адвокатів та достатньо часто отримую запити на кшталт того, як стати відомим адвокатом за один рік. Спойлер – ніяк.
Безумовно, ви можете поставити собі велику ціль, але питання в тому, чи справді ви її досягнете, чи вистачить у вас внутрішнього ресурсу на неї.
І другий момент - чи не будете ви врешті-решт розчаровані, оскільки є речі, які можна досягнути лише через певний період часу і розраховувати на менший час - це означає просто обманювати себе.
В цій статті я не буду розповідати про те, як стати відомим адвокатом за один рік, але я розкажу про те, як за один рік адвокат може дійсно покращити свої навички і закласти основу для подальшого стрімкого розвитку вперед.
Рекомендація №1. У вас мають бути цілі і план їх досягнення. А також розуміння того, чого саме ви маєте намір досягнути за той чи інший період часу. Щодо цілей. З одного боку - вони мають вас мотивувати, а з іншого - вони мають залишатися реалістичними. Тобто, ви маєте вірити в те, що певна ціль є для вас досяжною. І вона об’єктивно має бути такою.
Часто люди ставлять собі надто високу планку, потім розуміють, що вони її не досягають та кінець кінцем розчаровуються. І такий результат може призвести навіть до повної демотивації.
Рекомендація №2. Бити в одну точку. Важливо постійно покращувати свої знання і розвиватися в певній сфері. Буде дуже добре, якщо ви будете спеціалізуватись у вузьких питаннях. Це мають бути питання, які ви досконало вивчите і в яких ви будете почуватись абсолютно впевнено. Саме тоді ви зможете позиціонувати себе як спеціаліст, який може вирішити найскладнішу проблему в певній сфері.
Рекомендація №3. План професійного розвитку. Цей план має включати перелік навичок, які ви хочете отримати та знань, які маєте намір засвоїти за певний період часу. Як правило, ми створюємо план професійного розвитку на один рік. І на практиці цей простий інструмент дає дійсно вражаючі результати, адже ви маєте чіткі орієнтири власного розвитку, які до цього ж напряму пов’язані з вашими кар’єрними цілями.
Рекомендація №4. Гонорарна практика. Ви маєте чітко розуміти, яким чином формується вартість ваших послуг. І достатньо розповсюдженою проблемою є формування вартості послуг з огляду лише на вартість послуг колег. Або ж якщо прайс формується повністю навмання. В результаті такий підхід може призвести до касового розриву і великих фінансових збитків. І як наслідок - до розчарування професії.
Рекомендація №5. Створіть власну або станьте учасником існуючої професійної спільноти. Вам потрібна спільнота, яка буде вам допомагати рухатись вперед. Це має бути коло колег, з якими ви завжди можете порадитись і які прийдуть на допомогу в ситуаціях, коли вам буде складно. Долученість до такої спільноти допоможе вам сформувати власну опору і більш впевнено розвиватись.
- Нові мита Трампа: що чекає на Україну та Ізраїль у новій торговій реальності Олег Вишняков вчора о 18:27
- Корупція у Президента чи безвідповідальність вартістю 2 млрд грн? Артур Парушевскі вчора о 14:23
- Регулювання RWA-токенів у 2025 році: як успішно запустити проєкт Іван Невзоров вчора о 13:50
- Непотрібний президент Валерій Карпунцов вчора о 13:38
- Стягнення додаткових витрат на навчання дитини за кордоном: на що необхідно звернути увагу Арсен Маринушкін вчора о 13:21
- Оформлення права власності на частку у спільному майні колишнього подружжя Альона Прасол вчора о 10:29
- В Україні з’явився "привид" стагфляції, що пішло не так? Любов Шпак вчора о 10:27
- Юридичне регулювання sweepstakes: основні аспекти та огляд за юрисдикціями Роман Барановський 02.04.2025 16:19
- Нелегальний ринок тютюну: як зупинити мільярдні втрати для бюджету України? Андрій Доронін 02.04.2025 15:05
- Перевірка компаній перед M&A: аудит, юридичні аспекти та роль менеджера Артем Ковбель 02.04.2025 02:12
- Адвокатура в Україні потребує невідкладного реформування Лариса Криворучко 02.04.2025 01:14
- Ретинол і літо: якими ретиноїдами можна користуватися влітку Вікторія Жоль 01.04.2025 09:44
- К вопросу о гегелевских законах диалектики. Дискуссия автора с ИИ в чате ChatGPT Вільям Задорський 01.04.2025 06:23
- Рекордні 8549 заяв на суддівські посади: що стоїть за ключовою цифрою пʼятого добору? Тетяна Огнев'юк 31.03.2025 21:11
- Med-Arb: ефективна альтернатива традиційному врегулюванню спорів Наталія Ковалко 31.03.2025 17:54
-
"Супутник Притули" змінив правила гри: як Україна вплинула на фінський космічний бізнес
24137
-
Сотні контрактів. Про що говорить масова закупівля Європою сучасних танків та БМП
17816
-
Ексголова Харківської ОДА Кучер очолив наглядову раду держкомпанії "Ліси України"
Бізнес 17452
-
Треба багато, але окупності нема. Чому в Україні так довго будуються скляні заводи
Бізнес 14161
-
Податкова почала отримувати дані про людей, які систематично продають товари через інтернет
Фінанси 12935