Проти мене йде боротьба, але проблеми округу потрібно вирішувати ділом
Для багатьох сучасних українців політика вважається брудною справою, чимось неправильним. Але кожен більш менш відчуває – настав такий час, що треба щось змінювати.
Для багатьох сучаснихукраїнців політика вважається брудною справою, чимось неправильним. Але коженбільш менш відчуває – настав такий час, що треба щось змінювати. Першою спробоюпроявити себе публічно став «Народний список». Програма народного голосування даламені можливість замислитися відносно політики і зробити перший крок. Крокскладний. Мені це вдалося і я став переможцем програми. Наталя Королевська запропонувалайти по списку, як людина, що здобула найвищий рейтинг, як нове обличчя, якпредставник нового покоління. Адже ідея партії: нова політика, нові люди, новаякість життя. Але постало багато питань. Попередньо були вже певні досягнення,досвід, робота в компанії, з людьми. Все це реальні досягнення, реальнінапрацювання – мої, моїх людей. Я розумів, що я їх заробив.
Відносно«Народного списку», приємно, що звернули увагу, що є така можливість. Але водночася став заручником: з одного боку показав лише яким я є в студії, але для партіїна той момент я нічого не зробив. Тобто, я не заслужив того, щоб йти по спискуі залишати за спиною тих людей, які працюють на партію багато років, які багатовже чого зробили. Для мене це було важливо. Тому і відмовився від місця всписку і почав передвиборчу боротьбу в одномандатному окрузі 196.
Відповідаючина питання щодо недовіри до рейтингу партії і подолання партією «Україна –вперед!» 5-відсоткового бар’єру, то я впевнений в успіху! Я впевнений, щовідсотків буде більше і в парламент прийде достатня кількість людей, щобстворити свою фракцію. Так само я впевнений, що мені по дорозі з партією«Україна – вперед!», з Наталією Королевською. Адже задекларовані ними речі, те,на що вони звертають увагу – це економічні зміни, базові зміни. І тому навибори йдуть нові люди, які себе ще ні в чому не заангажували. Але люди посписку – це одне. А коли ти працюєш на окрузі – ти працюєш з людьми.
Таким чином, вирішуютьсядва завдання. Перше – перемагаючи в окрузі, стає більше представників партії впарламенті: список і плюс ті, що прийшли по одномандатному виборчому окрузі. Зточки зору розвитку на майбутнє, дуже важливою є самоідентифікація. Коли тирозумієш, що тебе вибрали люди, які за тебе голосували і як за частину партії,і як за людину, якій вони вірять, тоді вже ти є суб’єктом політики.
У виріпередвиборної боротьби достатньо поширена стала практика навішування ярликів,навішують їх на всі сили – на когось більше, на когось менше. Завждивважається, що за певними діями стоять якісь люди, що створюють заколоти. Тому ізараз довкола партії, довкола кандидатів багато домислів і пліток. В партії «Україна– Вперед!» багато молодих людей, які вже чогось досягли у житті, які зробилисебе самі, навіть на середньому рівні. Тому з ними важко «домовлятися» ітиснути на них теж тяжко. В останній час всі стали бійцями, по багатьомпричинах. І саме такий тип людей найбільш складний для маніпулювання чи прямогоуправління.
Працюючи на Черкащині у своєму окрузі було проведено соцопитування вЧеркасах і ми побачили, що ті відсотки які набирає «Україна – вперед!», вонизабираються у Народної партії Литвина, у непрохідної сьогодні Соціалістичноїпартії Мороза. Тобто люди, які за комуністів або регіоналів голосувати вже небудуть, але голосувати за праву ідеологію теж не стануть – ті проголосують занас. Тобто партії відбирають голоси не один у одного, а ми збираємо голосилюдей, які розчарувалися у своїх лідерах і шукають нову достойну альтернативу. Всвоєму окрузі я маю об’єктивно високі шанси на перемогу. І по моєму окрузі, і це теж гарнийпоказник, тільки проти мене був виставлений «дублер». Тобто був виставлений щеодин Блажевич, тільки Олександр Петрович. Тобто з 15 кандидатів, якізареєстровані, лише мене продублювали. Я не кажу, що це робота кандидата відвлади, але так просто подібного б не сталося. Тобто проти мене йде серйознаборотьба, як проти основного гравця. Але влада на цьому окрузі перемоги невізьме при будь-якій ситуації. Звичайно, якщо не буде використаний адмінресурсі фальсифікації, якщо зверху не накажуть, кому які відсотки записати. В окрузіі в області настільки сильне не сприйняття правлячої партії, що хто б неприйшов під прапором Партії регіонів (навіть якщо це хороша людина) – виборціїї не сприймуть. Великі ресурси витрачаються провладними кандидатами, але натомістьпідтримка дуже невелика.
Зі свого бокузрозумів – проблем багато, які треба вирішувати. Черкащина є серцем України.Але навіть порівняно з сусідніми регіонами, не люблю слово «депресивний», але єчастково проблемним регіоном. При тому, що тут гарна природа, недалеко відстолиці, прекрасна земля, але при цьому зубожілі люди. Це є такою квінтесенцієюпроблем, які зійшлися в одному регіоні. Не дивлячись на багатства землі і потенційніможливості – проблем багато. Навіть якщо порівняти з Вінницькою областю порівню зарплати, то вінничани отримують у півтора рази більше. Не почавши роботуми нічого не змінимо. Тому ми кожен день будемо використовувати максимальноефективно, щоб наші зобов’язання перед виборцями увійшли у законодавче поле. Аувійти в курс справ парламенту допоможуть соратники по партії, які вже єнародними депутатами. Отож це не займе багато часу, щоб ефективно працювати всесійній залі, в комітеті та на мажоритарному виборчому окрузі. Сьогоднідержавна система багатьох ламає, але не можна виключати роль людини в історії.Наприклад у Грузії прийшла одна людина і ще десять чоловік, які змінили країну.Якщо в Україні на своїх місцях працюватимуть 25-30% справжніх професіоналів, доїхньої думки приєднаються і ті, що визначаються. Разом, ми сила, що здатназмінити ситуацію в країні.
Перші своїкроки при проходженні в парламент я б окреслив наступним чином. По-першеініціювання запровадження системи «Електронний уряд». Необхідні незначні гроші,але невеликі зміни в систематизації інформації, можуть дати великі результати вплані контролю та отримання документів. Такі прості речі, як наприкладотримання акта на землю, це наскільки велика проблема. По-перше, це займаєнавіть до трьох років! Я вже мовчу про спадщину, якусь довідку… Та мільйондокументів! А тим більше якщо це село, а з села необхідно їздити в район, а врайон необхідно приїхати 20 або 30 разів, аби щось отримати! То навіть невеликізміни, які можуть щось змінити, той самий «Електронний уряд» і «Електроннийдокументообіг», принесуть людям багато користі. Щоб жителі мого округу у своїйсільській раді могли отримати будь-яку копію чи довідку, просто і без корупції.Це вже буде перемога.
Стосовнонаступних законопроектів, то ми багато спілкуємося з людьми і для себе формуємопитання, які є проблемними. Вибираємо проблеми, які можна вирішити з найменшимопором, але які принесуть справді великий результат. Це будутьзагальнонаціональні питання, але разом з тим, які необхідні цьому округу. Заразтаких питань дуже багато. Якісь проблеми ми вирішуємо на рівні нашихгромадських приймалень, складніші піднімаються на рівні партії.
Перемога всамому тяжкому місці, і праця по цьому місцю, і результат цієї праці – він і єпоказовим і для партії, і для кандидата. Адже свідчить про довіру. І колиробляться конкретні кроки, і є результат, і його видно в проблемному місці – цегарний ідентифікатор, що насправді партія робить. Не лише розповідає промайбутнє чи проголошує лозунги, а реально працює.
- Рішенням суду з працівника (водія) стягнуто упущену вигоду Артур Кір’яков 18:25
- Чому корпоративний стиль – це більше, ніж просто форма Павло Астахов 12:09
- От трансфера технологий к инновационному инжинирингу Вільям Задорський вчора о 21:33
- Начинается фаза глобального разгона инфляции и масштабных валютных войн Володимир Стус вчора о 18:53
- Омріяна Перемога: яким українці бачать закінчення війни? Дмитро Пульмановський вчора о 18:12
- Баланс між обставинами злочину та розміром застави Богдан Глядик вчора о 17:09
- Люди в центрі змін: як Франковий університет створює сучасне академічне середовище Віталій Кухарський вчора о 16:32
- Інноваційні виклики та турбулентність операційної моделі "Укрзалізниці" в агрологістиці Юрій Щуклін вчора о 14:16
- Тіньова пластична хірургія в Україні: чому це небезпечно і як врегулювати ринок Дмитро Березовський вчора о 11:30
- Модель нової індустріалізації України Денис Корольов 17.04.2025 20:15
- Історія з "хеппі ендом" або як вдалося зберегти ветеранський бізнес на київському вокзалі Галина Янченко 17.04.2025 16:18
- Ілюзія захисту: чим загрожують несертифіковані мотошоломи Оксана Левицька 17.04.2025 15:23
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків Акім Кібновський 17.04.2025 15:17
- Топ криптофрендлі юрисдикцій: де найкраще розвивати криптобізнес? Дарина Халатьян 17.04.2025 14:18
- Червоні прапорці контрагентів у бізнесі Сергій Пагер 17.04.2025 08:44
-
Потужність Rheinmetall в Україні значно перевищить заплановані 150 000 снарядів на рік
Бізнес 13888
-
Оприлюднено текст меморандуму щодо угоди про копалини
Фінанси 13538
-
FT: Raiffeisen призупинив продаж російської "дочки" через зближення США та РФ
Фінанси 5196
-
Аграрії з Кіровоградщини купують недобудовану лікарню в центрі Києва. Для чого
Бізнес 5001
-
"Червоні двері, жовті двері": небезпечна гра серед підлітків чи черговий тренд із TikTok
Життя 4797