У Крим подамо енергію на іменини Бандери, Джамільова і Яроша…
Для Турції вирішальними у боротьбі з російськими агресорами виявилися сімнадцять секунд порушення повітряного простору СУ-24, для України - чотири опори ЛЕП, які впали у таврійському степу...
Неслухайте завжди напівп’яних радників з Банкової, які проповідують ахінею проте, що для звільнення від окупантів наших Криму і Донбасу, треба, мовляв,за прикладом Хорватії нагромадити більший ніж у ворога військовий потенціал ітоді потужним ударом викинути московітів з української землі. Абсурднесусвітній. Щоб накопичити більший бронепотенціал від раші, яка десятиліттямина мілітаризацію витрачає сотні і сотні мільярдів доларів США, тобезперспективно чекати на цю вогневу перевагу можна сотні літ. А за умови, колидва клани – Порошенка та Яценюка, мирно поміж собою поділивши Україну,обкрадають народ до нитки, то таке взагалі стає неможливим.
Бо виявилось, що у нинішньому гібридизованому світовому протистоянні вирішальнуроль грають не кіннота, не танки, навіть не кількість «Градів» та штурмовиківна лінії фронту. А вміння сторони захисту знайти своїх переможних сімнадцятьсекунд, щоб завалити стерв’ятника на своїй території, як це зробила Туреччина,показавши всьому світові підлий норов злочинця, котрий з неба безкарнорозстрілює безборонні ринки, мирні села, видаючи це за буцімто активну боротьбуз терористами ІДІЛ. Таким моментом істини для України стали чотири опори ЛЕП,які впавши в таврійському степу, потрясли «непереможну», «вєлікую» Росію, якніщо раніше не будоражило її. На цьому фоні зблякли, як неякісні фарби післяхімічного прання, хвальковиті розпатякування гера В. Путіна про те, як вінлегендарно анексував Крим без єдиного пострілу. Пригадуєте, не так давно цебуло на всіх російських телеканалах? Ну, точно, як Гітлер Австрію підкорив. Хочклей йому вуса і присвоюй звання фюрера…
Чотири опори ЛЕП, відтак, повернули рашу в двадцятий вік: нічної пори надесятки кілометрів від сили один-два вогники лампочок зблиснуть, міста і селищагеть залишилися без освітлення і тепла. А що мудрий ВВП не міг передбачити,запускаючи окупаційну «кримську весну», зрозуміти, в яку величезну халепу вінзаганяє 1,8 мільйона громадян півострова, відважившись на агресію протисусідньої держави? Де ж тут хвалена стратегія завойовника, гіднавоїнів-ординців? Перед цим Росія й без того майже задарма користуваласявеличезним благами нашої автономії. Тут були її санаторії, бази відпочинку.Базувався буквально за копійки, при зрадництві київських керманичів типу Л.Кучми, В. Януковича, потужною військовою базою. Навіть зуміли протиправнопролонгувати оренду аж до 2042 року. Але навесні 2012-го нахабно й брутальноокупувавши все це багатство, РФ наштовхнулася на непосильне матеріальнеутримання, насамперед через територіальну віддаленість, абсолютну залежністьнашої автономії від материкової України насамперед у генерації, водопостачанні,сухопутному сполученні, від чого залежить постачання продуктів для населення.
Відтак, все це вдарило економічно по кожному росіянину. Нині і в Москві, і наКамчатці кажуть так. Якщо вам не вистачає грошей до зарплати, то знайте, що цеу вас забрав Крим. Якщо ви не маєте за що купити ліки, оздоровити дітей, то всіці кошти пішли на підтримку Криму. І правильно, мабуть, кажуть…
Тим часом загальна потужність відключених Україною споживачів складає понад 800МВт, і котрі зараз немає чим замінити в Криму. На півострові залишилися 360 МВтвласної генерації, котрі окупаційна «влада» ніяк не може розділити на всіх.Справу намагаються частково зарадити мобільними генераторами. Але скільки ж наце потрібно затратити пального! Його не настарчиш навіть танкерами, які бпрямували туди щодня. Однак не забуваймо, що вже почалися шторми, заблокувавшипереправу, і вона взимку може не працювати тижнями. А окрім того, ці«енергомолотарки» аж страшенно дороге задоволення. Це «золота» для народуелектроенергія. Попри те неймовірно швидко зношується подібне господарство,якщо воно працює і вдень, і вночі без перепочинку. Його, як стверджуютьфахівці, можна використовувати лише в якості резервного парку подачіелектроенергії – на день-два, від сили на три-чотири доби з перервами, а не дляпостійного заміщення основної генерації. Тому дивно чути, що начебто з Росіїмають доставити ще вісімсот дизель-генераторів. А то навіть виникла ідеяпідключити для виробітку електроенергії кораблі Чорноморського флоту, більшетого, дизелі списаних підводних човнів. Одне слово, майже Апокаліпсис. І все цеза дурної голови навіженого завойовника…
А рашівський люд, відомо, звик жити по-радянськи: за нього все обмислює,пережовує, приймає рішення фюрер. Як належить думати і діяти всім рядовимобов’язково чітко скажуть з Кремля. Фактично всі готові ідеї доносяться черезголоваті ящики. А вони нині якраз і замовкли. Тому завдання нинішнього дня дляпропагандистів усіх калібрів, друкованої продукції анексованої територіїнасамперед, вбити в мізки тих, хто потрапив у скруту на півострові святу віру венергоміст з боку Кубані.
Чи такий уже ж він рятівний насправді? Давайте з'ясуємо.
У ці дні китайськими фахівцями (і це тривожне питання до КНР, як їхні людипотрапили сюди без дозволу України?) по дну Керченської протоки прокладаєтьсячотири кабельні лінії-мільйонники ( на 10^6 V), протяжністю 13,5кілометра кожна. Вже нинішнього грудня, можливо, ситуацію з енергопостачаннямможна буде частково поліпшити в основному лише в Керчі, і, ймовірно, поблизунеї. Позаяк подача енергії це не механічний спосіб самого лише під’єднання доелектромережі Криму. Для того, щоб «заживити» на придаткову генерацію всю рештуКриму, лінії додаткової подачі струму потрібно прокласти з боку материкової України.Такими стаціонарними електропідстанціями, вхідними вузлами енергосистеми ємайданчики під Джанкоєм і Сімферополем. В умовах Криму прокласти високовольтнілінії енергопередачі з Керчі до цих своєрідних «розеток» - займе часу та йчасу. Навіть важко сказати у що це все перетвориться…
Інша проблема: а де взяти електроенергію на російському березі моря? Вільних потужностей у Краснодарському краю вже давно немає. Там влітку,коли підключаються тисячі й тисячі холодильних установок, кондиціонерів, убагатьох населених пунктах за добу відбувається десятки самовимкнень мережі:банально бракує потужностей. При цьому прошу не забувати, що 2014року, за вирахуванням власної генерації, Крим отримав з материкової Україниблизько чотирьох мільярдів кіловат*годин електроенергії (роком раніше - 5+). Насправдіж щорічний дефіцит електроенергії в Краснодарському краї складає від 7 до 12млрд. кВт*год, і він поки постійно зростає. Єдиний проблиск надії –передбачається, що додаткову генерацію має забезпечити Ростовська АЕС. Алеперша черга цього прирощення має відбутися не раніше половини 2017 року. Так щочекайте з моря погоди, панове-завойовники і їх палкі прихильники на Південномуберезі Криму.
…Учора в київському тролейбусі почув обнадійливе для кримчаків-зрадників.Поділюся новиною. Один дядько запропонував подавати до Криму електроенергіюнавіть задарма, але виключно в дні народження Степана Бандери (1 січня),Мустафи Джемільова (13 листопада) і Дмитра Яроша (30 вересня). «Гібриднавідповідь путіністам! Щоб нас, - сказав, - пам’ятали і любили . І наших лідерівнасамперед…»
Що все настільки серйозно, може свідчити такий неспростовний факт. 1грудня ц.р. ватажок окупаційної влади Криму Аксьонов публічно заявив, що якщознайдеться той мудрий, хто запропонує, як вирішити розв’язання проблему півостроваз енергетичною кризою, він готовий йому уступити владу. Ось вам і факт того, щоідея «кримськнашівської весни» імені Путіна накрилася яскравим мідним тазом. Всвою чергу кримські татари заявили: вони блокують і поки що єдину діркупостачання півострова - керченську переправу. Єдиний вихід у окупантів –повернути вкрадене Україні…
- Права, гарантовані Конституцією України, які неможливо обмежити Світлана Приймак вчора о 18:21
- Процедура видачі Держпрацею дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки Євген Морозов вчора о 10:32
- Сила чи емпатія Наталія Тонкаль 16.11.2024 20:57
- Видалення з реєстру старої щорічної декларації депутата та подання виправленої Євген Морозов 16.11.2024 16:07
- Справедливість по-українськи: забрати в бідних, збагатити чиновників Андрій Павловський 15.11.2024 22:06
- Перевибори у Німеччині. Нові проблеми чи можливості для України? Галина Янченко 15.11.2024 17:33
- Особистий бренд – ваш новий бізнес-актив Наталія Тонкаль 15.11.2024 14:39
- Нові правила управління державним майном та реалізації арештованих активів Дмитро Зенкін 15.11.2024 14:09
- Обміняйте Шевченка Євген Магда 15.11.2024 13:56
- Університети і ринок праці: взаємозалежність Юрій Баланюк 15.11.2024 13:37
- Виїзд дитини за кордон під час війни: порада від сімейного адвоката Світлана Приймак 15.11.2024 12:59
- Право постійного землекористувача надавати земельну ділянку в оренду третій особі Євген Морозов 15.11.2024 11:16
- ІТ в США та в Україні: порівняння зарплат, витрати та перспективи Сергій Хромченко 15.11.2024 10:39
- Воднева галузь США після обрання Трампа: чи зупинить Америка рух зеленого водню? Олексій Гнатенко 15.11.2024 09:15
- Форвардні контракти на ринку електроенергії ЄС: як працювати з вигодою та без ризиків Ростислав Никітенко 14.11.2024 11:55
-
Темні емпати: який це тип особистості та що про них кажуть психологи
Життя 9995
-
Комедія з Монікою Белуччі та продовження легендарного "Гладіатора": чотири кіноновинки тижня
Життя 7682
-
Чи корисно їсти лише раз на день?
Життя 6856
-
Секрет дорогих яєць. Як виробники задерли ціни та збільшили експорт
Бізнес 5218
-
NASA та Microsoft запустили чатбот на основі ШІ, що відповідає на питання про Землю
Бізнес 4189