Як в Україні поміняли гастарбайтера Шустера на півострів Крим
Чому ніхто з керівництва ЦВК, генеральної прокуратури не звертає уваги на те, як у гонитві за заробітками, один хвацький громадянин невідомо якої держави злісно порушує статті 58 та 64 Закону "Про вибори Президента України"?
Увечері 31 березня в Нью-Йорку відбувалося десяте за перший місяць весни-2014засідання Ради Безпеки ООН на якому розглядалася проблема анексії Криму та можливізагрози вторгнення Росії на континентальну Україну. Цього разу воно якразтранслювалося у відкритому режимі. І питання, які аналізувалися, звичайно,найбільше тривожили, хвилювали українців, позаяк привид війни нав’язливо бродитьнад Україною і по нині.
Але не зважаючи на кількагодинні блукання українськими телевізійнимиканалами туди-сюди, я практично так і не зміг знайти трансляції з засіданняООН. Хоча там відомо, мав був виступити із заявою від кримськотатарськогонароду Муса Джемільов, повідомити пробажання їхньої громади провести свій референдум щодо долі півострова. Заявитипро позицію корінного населення Криму щодо проведеного під дулами автоматіввійськових сусідньої держави плебісциту щодо фактичної окупації їхньої землі напочатку 21-го століття.
Не вийшло.
Київські телевожді, либонь, вирішили, що кримська тема вже достатньоприїлася їхнім глядачам. Подумаєш, новина, коли вищі керівники держави здали Кремлюпівострів без єдиного пострілу, кинули все там напризволяще – і військову техніку,і людей, пов’язаних присягою на вірність державі, то чи потрібно порушувати цю проблему,ятрити душу високопосадовцям? Мовляв, набридла вона вже. Ну, воюють за нас там американці в ООН,відстоюють інтереси України на засіданні Радбезу, не будемо їм мішати…
У цей час із телеканалу Еспресо.TV, приміром, годували пісною вечірньоюжуйкою від Василя Зими. 5-ий канал видавав порцію за порцією реклами. 112.ua, здається,саме цього вечора вирішили публічно довести своїм глядачам, що МВС часів А.Авакова не краще від тієї пори, коли діяли «орли В. Захарченка». Раз по разкрутили кадри розгнузданих дій іще живого О. Музичка, так же часто подавалиінформацію про вимогу тимчасової слідчої комісії Верховної Ради про складаннясвоїх повноважень міністром внутрішніх справ на час розслідування загибелібійця «Правого сектору»…
«Інтер» та 1+1 звично крутили російські серіали. ТВі мотали повтори своїх ранішевідзнятих й змонтованих передач, що давно все було всім відоме і зрозуміле.Хвалене «Громадське.ТВ» у своєму сакраментальному розхристаному стилі, з неголеними, непричесаними ведучими, котрі почуваються в ефірі начебто щойно вони вискочили зліжка, і ще навіть не вмивалися на власній кухні, (добре хоч не з голимиторсами з’являються!), у традиційно розв’язаному тоні поведінки перед камерами,про щось там докопувалися в запрошених до студії людей.
Ні, навіть не до студії запрошені, а із зовнішнього вигляду мовбито доякоїсь там громадської їдальні. Як колись казали – чайної. Добре, звичайно, хочне до громадської вбиральні… Даруйте, за відвертість…
Ну, а НТКУ і Телеканал 24 із усіх сил працювали на кишеню Савіка Шустера.Вони декілька годин поспіль прославляли висунутого Партією регіонів кандидатому президенти України Михайла Добкіна. Саме того, який зовсім таки небезпідставно,як могли бачити всі в державі, підозрюється в активному сепаратизмі,знаходиться під домашнім арештом і ще не так давно, зодягнувши чорну майку знаписом «Беркут», прославляв цей сумно відомий підрозділ убивць та головорізів ізбойового резерву негідника та мерзотника Януковича.
Пан Шустер, цей публічнийгастарбайтер, громадянин невідомо якої держави, але тільки не України, грубо ідо того ж злісно, як мені здається, з викликом порушує статтю 64 Закону «Провибори Президента України», котра встановлює певні критерії «Обмеження щодо ведення передвиборної агітації».В ній, зокрема, чітко і конкретно вказується, що «участь у передвиборній агітації забороняється особам, які не єгромадянами України». А Савік Шустер годинами якраз будує в виглядідіалогів сам-на-сам в ефірі інтерв’ю з тими, хто публічно заявлений кандидатамина пост глави держави.
Я, до речі,далеко не перший, хто, звертає увагу влади і громадськості України, ЦВК, насамперед,Генеральної прокуратури також, на цей кричущий факт. Але С. Шустер, скрутившидулю у кишені всім нам одразу, затято і самовпевнено творить свої відверті гешефти.У нього кожні вибори – це безберегі грошові жнива. Йому, звісно, пофіку нашіпрезидентські перегони, чистота виборчої кампанії: головне «зрубити» цієї пори якнайжирнішийзелений куш. Можете уявити собі, яких він може бути розмірів, коли пан транслюєсвої утопічні, як на мене, замшілі за своїм журналістським рівнем і за свіжістютворчої думки, організації, подачі передач рівня позаторішньої свіжості одразуна двох всеукраїнських телеканалах, серед яких один із них - ПершийНаціональний.
Ознайомтесь ось тут, будь ласка, з точкоюзору з цього приводу журналіста Юрія Свірко, який також пише про «золотіверби» цього гастарбайтера, вказує на те, як він грубо поводиться щодоукраїнського законодавства.
Як меніздалося, в Україні 31 березня ц.р. всі поміняли проблеми півострова Крим, котріпублічно розглядала Рада Безпеки ООН на злісне порушення чинного законодавства гастарбайтеромС. Шустером.
Доки це творитиметься?
- Строк нарахування 3 % річних від суми позики Євген Морозов 09:52
- Судовий захист при звернені стягнення на предмет іпотеки, якщо таке майно не відчужено Євген Морозов вчора о 13:02
- Система обліку немайнової шкоди: коли держава намагається залікувати невидимі рани війни Світлана Приймак вчора о 11:36
- Чому енергетичні та газові гіганти обирають Нідерланди чи Швейцарію для бізнесу Ростислав Никітенко вчора о 08:47
- 1000+ днів війни: чи достатньо покарати агрессора правовими засобами?! Дмитро Зенкін 21.11.2024 21:35
- Горизонтальний моніторинг як сучасний метод податкового контролю Юлія Мороз 21.11.2024 13:36
- Ієрархія протилежних правових висновків суду касаційної інстанції Євген Морозов 21.11.2024 12:39
- Чужий серед своїх: право голосу і місце в політиці іноземців у ЄС Дмитро Зенкін 20.11.2024 21:35
- Сталий розвиток рибного господарства: нові можливості для інвестицій в Україні Артем Чорноморов 20.11.2024 15:59
- Кремль тисне на рубильник Євген Магда 20.11.2024 15:55
- Судова реформа в контексті вимог ЄС: очищення від суддів-корупціонерів Світлана Приймак 20.11.2024 13:47
- Як автоматизувати процеси в бізнесі для швидкого зростання Даніелла Шихабутдінова 20.11.2024 13:20
- COP29 та План Перемоги. Як нашу стратегію зробити глобальною? Ксенія Оринчак 20.11.2024 11:17
- Ухвала про відмову у прийнятті зустрічного позову підлягає апеляційному оскарженню Євген Морозов 20.11.2024 10:35
- Репарації після Другої світової, як передбачення майбутнього: компенсації постраждалим Дмитро Зенкін 20.11.2024 00:50
-
Що вигідно банку – невигідно клієнту. Які наслідки відмови Monobank від Mastercard
Фінанси 23363
-
"Ситуація критична". У Кривому Розі 110 000 жителів залишаються без опалення
Бізнес 21296
-
Мінекономіки пояснило, як отримати 1000 грн єПідтримки, і порадило задонатити їх на ЗСУ
Фінанси 9949
-
Курс євро впав на 47 копійок: Який курс долара НБУ зафіксував на понеділок
Фінанси 8979
-
Як тренування в спортзалі можуть нашкодити: помилки початківців
Життя 7731