Мобілізація - місія нездійсненна
Мобілізація, яка рятує країну відбувається не в воєнкоматах, а в серцях людей.
На справдіписати про АТО після всього того, що було вже написано журналістами, блогерами,фб-активістами та АТОшниками доволі складно, адже майже не залишилось вже тихтем, які б не були розкриті та обмусолені до кістки, проте я спробую…
У березні 2014року нас всіх лякали розповідями, що Росія розпочала гібридну війну протиУкраїни. Мало хто тоді розумів повне значення цих слів, але усвідомлення того,що всі ми переходимо у доволі складний для себе та України період, думаю відчуваливсі…
Та гібриднавійна страшна не тим, що як і в будь-якій іншій війни гинуть люди, а тим, щолюди мають сумніви, що ця війна взагалі існує, а відповідно, якщо війни неіснує, то і думати про неї не слід.
За три рокиукраїнське суспільство ще більше сегментується у своєму відношенні до подій наСході України. Загалом можна виділити декілька категорій. Перша – це ті, яківважають, що війна з Росією, це найважливіша справа для суспільства і держави,адже на кону стоїть питання існування України. Друга категорія – це ті, хтовпевнені, що на Сході братовбивча війна спровокована політиками і винуватцем їїє Майдан. Третя – це найвизначніша група, адже вона найбільш велика та аморфна,у ній ті, кому просто байдуже. Насправді третя група нараховує аж ніяк не менше2/3 населення України.
І саме це чинемале угрупування гонорових панів тапанянок, які не бажають навіть думати про те, що відбувається на Сході, формуєпорядок денний нашої країни, адже українські державні мужі думають не вінтересах народу чи держави, а в інтересах плебсу, якому нічого не цікаво окрім«Хліба та видовищ».
Гібриднавійна, перетворила Україну у гібрид совкової пострадянської України ієвропейської Неньки, найкращі діти якої або гинуть на фронті “війни, якої немає”,або покидають її межі в пошуках кращої долі.
Україна незможе перемогти у цій гібридній війні лише через те, що гібридна Українапородила гібридне суспільство, яке не може бути мобілізоване заради однієїмети. Навіть якщо ця мета – майбутнє України.
Мобілізація,яка рятує країну відбувається не в воєнкоматах, а в серцях людей. Починаютьзабуватися ті часи, коли українцідобровільно йшли з дерев’яними щитами на кулі, та аби як озброєні звільнятимісто за містом. Це у минулому. А сьогодні слово мобілізація викликає жах наситих обличчях молодих і не дуже українців, у заможної громади – це викликаєпосмішку, адже за 2000-3000$ можна спокійно відкосити від боргів Батьківщині.Рух добровольців та волонтерів виходить в маргінес, завдяки не урегульованостіЗаконом їх діяльності та цілеспрямованим медійним атакам, за якими стоїтьоточення Президента України та Міністра внутрішніх справ. Ці атаки залюбкисприймаються тими тхорами, яким ніколи не вистачить сміливості самим ризикнутижиттям та здоров’ям заради не те, що Батьківщини, а просто майбутнього своїхдітей.
Але безмобілізації всього суспільства, в тому числі і пикатої шляхти, яка заразперебуває при владі, не буде ані сильної соборної незалежної України, аніперемоги. Буде поступова стагнація та обидлювання населення за прикладом нашогосхідного партнера по виконанню мінських угод.
Якщо українцівце влаштовує, то чи маю я право йти проти свого народу?
- Повестка в ТЦК: когда обязаны явиться, а когда – нет Віра Тарасенко вчора о 23:00
- Трошки про 12089 про захист прав добросовісного набувача Антон Діденко вчора о 21:37
- Як зберегти стосунки на відстані в умовах війни Людмила Євсєєнко вчора о 19:22
- БЕБ, I did it again Євген Магда вчора о 18:30
- Wesola Pani та Pan Smaczek: Чи можна запобігти кризі між франчайзером та франчайзі? Маркіян Варивода вчора о 16:54
- Чому підписаний законопроект №12089 – це добре і корисно для суспільства? Віктор Сизоненко вчора о 15:45
- На перетині інженерії, культури та мистецтва Оксана Захарченко вчора о 12:45
- Отримання частки у спільному майні колишнього подружжя через суд Альона Прасол вчора о 10:49
- Як впоратися з хронічно незадоволеним співробітником і не допустити проблем у компанії Олександр Висоцький вчора о 10:15
- Оскарження запобіжного заходу тримання під вартою: кут охорони п'ятого Президента України Лариса Криворучко 07.04.2025 23:48
- Чому алюміній і мідь стають новим стратегічним ресурсом? Ксенія Оринчак 07.04.2025 18:13
- "Скандал" довкола підручника з історії, або чому в наш час важливе критичне мислення Віктор Круглов 07.04.2025 17:57
- В пошуках щастя. Частина третя: Щастя і світ Алла Заднепровська 07.04.2025 14:39
- Міжнародні компанії в Росії: повернення чи відновлення роботи? Наталія Рибалко 07.04.2025 14:30
- Договір до енергетичної хартії: що потрібно знати трейдерам в енергетиці Ростислав Никітенко 07.04.2025 10:52
- The Telegraph: Україна може зіткнутись з жорстким ультиматумом Трампа 589
- Непотрібний президент 445
- Що допомагає вистояти в нестабільні часи: де знайти опори? 337
- Чому підписаний законопроект №12089 – це добре і корисно для суспільства? 238
- Хто і за що торгується: надра України і ставка на "гаранта схеми" 192
-
Китайський BYD запустив свій преміальний бренд Denza в Європі
Бізнес 9137
-
Путін готує нову хвилю війни: що відомо про російський наступ 2025 року
8261
-
В НБУ назвали Нову пошту "по суті" першим готовим оператором фінансової інклюзії
Фінанси 6735
-
"Нас поглине спам". Запуск AI Overviews від Google обвалив трафік малих сайтів
Бізнес 4656
-
Зеленський підписав закон про добросовісного набувача: петиція противників не спрацювала
Бізнес 4565