Рекламу на інвестиції — нова філософія співпраці з бізнесом
За пропозицією Київського міського голови Віталія Кличка очолила рекламний напрямок у структурі КМДА. Про основні плани та наміри.
За пропозицією Київського міського голови Віталія Кличка очолила рекламний напрямок у структурі КМДА. Про основні плани та наміри.
Упорядкування нормативного регулювання
Це перший основний напрямок, на якому сконцентруємося у своїй діяльності. Працюючи в КП “Київреклама” протягом останнього року ми обробили величезну кількість заявок, як представників бізнесу, так і киян, що стосувалися процедури видачі дозволів на розміщення рекламних конструкцій, термінів надання дозволів, а також дотримання законності і реакції міської влади на порушення законів у адекватні терміни. Більшість цих зауважень включені до Порядку розміщення реклами у місті Києві та проекту внесення змін до Концепції розвитку реклами у Києві. Департамент містобудування та архітектури має відповідні повноваження щодо внесення пропозицій для розгляду Київрадою, яких не мали ми у КП “Київреклама”. Тож сподіваюся, що у нас пришвидшиться процес ухвалення відповідних змін. Правила стануть простішими, зрозумілішими і прозорішими, а застережень з боку киян та підприємців щодо роботи міської влади у сфері реклами стане менше.
Створення окремого Управління реклами
Це другий важливий напрямок, про який неодноразово говорили, стикаючись з реальними проблемами в рамках діяльності КП “Київреклама”. Однією з головних причин порушень з боку підприємців залишається надто повільна обробка дозвільної документації. Т і органи, на які покладено повноваження з регулювання ринку реклами, як показала практика минулого року, не мають організаційних можливостей ефективно виконувати функції регулятора ринку. Для вирішення більшості теперішніх проблем необхідне створення окремого Управління реклами у складі КМДА, яке регулюватиме розміщення реклами у Києві, матиме повноваження щодо видачі та скасування дозвільної документації. Таке управління матиме достатню кількість фахового персоналу, щоб звести час на розгляд заявок підприємців до мінімуму. За приблизними підрахунками, коли діятиме Управління з реклами, Київ може заробити на 26,8 млн гривень в рік більше лише за рахунок підвищення оперативності обробки документації і заявок підприємців. Окремі елементи такої системи, що дозволяють уникати підприємцями помилок ще на етапі оформлення заявок, вже апробовано у діяльності КП “Київреклама”. Йдеться про безкоштовні консультації для підприємців, які регулярно проводило і продовжує надавати підприємство.
Впровадження нової філософії співпраці з бізнесом
Цей напрямок нашої діяльності передбачає оцінку досвіду багатьох європейських та українських міст у сфері регулювання ринку реклами. Зокрема йдеться про проведення так званих інвестиційних конкурсів, коли за право довготривалої оренди місць під рекламні носії підприємці пропонуватимуть власні інвестиційні проекти пов’язані з благоустроєм міста. Від такої практики, як показує досвід Європи, виграють усі. З одного боку підприємці мають змогу планувати свою діяльність на тривалий час. З іншого — місто матиме можливості покращувати комфортність проживання у міста за допомогою залучення позабюджетних коштів. Така практика є типовою для більшості європейських столиць. Сподіваємося впровадити її також у Києві.
Якщо об’єднати усі напрямки діяльності, то вони мають одну спільну мету — це перетворення міської влади у своєрідного адміністратора послуг, який є одночасно партнером для громади міста Києва і для підприємницьких кіл. В час, коли владу звикли тільки критикувати, хочемо побудувати нову систему, де кияни, підприємці, міська влада спільно піклуються про спільний простір, яким є місто Київ та сприйматимуть одне одного, як партнери, що працюють задля спільної справи.
- Оформлення права власності на частку у спільному майні колишнього подружжя Альона Прасол 10:29
- В Україні з’явився "привид" стагфляції, що пішло не так? Любов Шпак 10:27
- Юридичне регулювання sweepstakes: основні аспекти та огляд за юрисдикціями Роман Барановський вчора о 16:19
- Нелегальний ринок тютюну: як зупинити мільярдні втрати для бюджету України? Андрій Доронін вчора о 15:05
- Перевірка компаній перед M&A: аудит, юридичні аспекти та роль менеджера Артем Ковбель вчора о 02:12
- Адвокатура в Україні потребує невідкладного реформування Лариса Криворучко вчора о 01:14
- Ретинол і літо: якими ретиноїдами можна користуватися влітку Вікторія Жоль 01.04.2025 09:44
- К вопросу о гегелевских законах диалектики. Дискуссия автора с ИИ в чате ChatGPT Вільям Задорський 01.04.2025 06:23
- Рекордні 8549 заяв на суддівські посади: що стоїть за ключовою цифрою пʼятого добору? Тетяна Огнев'юк 31.03.2025 21:11
- Med-Arb: ефективна альтернатива традиційному врегулюванню спорів Наталія Ковалко 31.03.2025 17:54
- Искусство наступать на грабли Володимир Стус 31.03.2025 17:05
- Нова судова практика – відсутній обов’язок надсилання копії скарги виконавцю Андрій Хомич 31.03.2025 16:01
- НАБУ: невиправдані надії Георгій Тука 31.03.2025 15:48
- Податкове резидентство для енерготрейдерів з іноземними бенефіціарами Ростислав Никітенко 31.03.2025 12:41
- Фінансова модель університетів майбутнього Віталій Кухарський 31.03.2025 12:21
- Рекордні 8549 заяв на суддівські посади: що стоїть за ключовою цифрою пʼятого добору? 3750
- Шукайте жінку! Білоруський варіант 362
- Med-Arb: ефективна альтернатива традиційному врегулюванню спорів 245
- НАБУ: невиправдані надії 219
- Аудит українських надр. Відзив "сплячих" ліцензій. Передача надр іноземцям 155
-
У рейтингу мільярдерів Forbes з'явилось поповнення від України
Бізнес 53304
-
Колишній власник Галі Балуваної пояснив вихід з бізнесу: Було некомфортно
Бізнес 43490
-
"Супутник Притули" змінив правила гри: як Україна вплинула на фінський космічний бізнес
19553
-
Ексголова Харківської ОДА Кучер очолив наглядову раду держкомпанії "Ліси України"
Бізнес 17221
-
Сотні контрактів. Про що говорить масова закупівля Європою сучасних танків та БМП
14314