Україна напередодні…
Влада говорить про необхідність постійного піклування про ветеранів війни, учасників визвольного руху та жертв нацизму, але забуває про учасників теперішньої війни на сході України, ліквідовуючи добровольчі батальйони і не виплачуючи допомоги сім’ям загиб
Усі події минулого тижня навантажили стільки думок,що важко було впорядкувати їх. Насправді, тиждень, що минає дав масу приводів для роздумів щодо майбутнього України.
Всепочалося з підготовки до святкування 70-ліття завершення ВВВ та передбаченнязадумів Путіна. Усі гадали, чи буде загострення ситуації на сході, чи почнеПутін повномасштабну війну, чи чекатиме завершення «всеросійського екстазу», авже потім, як у випадку із завершенням олімпіади «Сочі - 2014» - почне«собирать земли» руками зелених чоловічків.
Наступнаподія - Саміт Україна – ЄС. Попри стриману критику аналітиків, цей захід давнам надію, що економічна частина Угоди про асоціацію Україна – ЄС, на підтримкуякої почався Майдан у листопаді 2013 року, таки вступить в силу з 1 січня 2016року. І так виглядає, що забаганки Росіїщодо зупинки процесу євроінтеграції України будуть проігноровані європейськимилідерами.
Далі донорська конференція з міжнародної підтримки України, яказавершилася нічим. Зокрема, за словами прем’єра Арсенія Яценюка,Греція отримала 300 мільярдів доларів допомоги, хоча там «немає війни, немаєросійських танків, а греки не борються з ядерною державою». Україна отрималалише 30 мільярдів доларів у рамках загальної підтримки МВФ та від країн «Груписеми». Донори відповіли: спочатку реформи, а потім гроші.
Нуі, на завершення міжнародних подій напередодні 9 травня - «рятувальна операція Шкіряка», який перебуваючи напосаді в.о. глави Державної служби знадзвичайних ситуацій, в умовах загоряння лісів під Чорнобилем і проведення АТО, сам особисто вилетів у Непал,щоб врятувати 80 українців від стихії. Врешті, він створив надзвичайну ситуаціюв Індії, з якої прийшлося рятувати і йогосамого. І велике щастя, що евакуація наших громадян не потребувала оперативногореагування, а то б загинули усі, хто тиждень чекав «зоряного рятувальника».
Звнутрішньополітичних очікувань змушують замислитися заяви різнихвисокопосадовців щодо активізації диверсійно - терористичної активності .Очільники МВС хвилюються за провокації на 9 травня. Навіть наш Президентвисунув ультиматум, так званим, але офіційноне визнаним терористичним організаціям ДНР і ЛНР, а його представник Л.Кучма навітьвстиг провести з ними переговори. Примітно, що попри те, що на 9 травняочікуються провокації з використанням символіки «колорадів» ікомуністів, законопроект «Про засудження комуністичного танаціонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні тазаборону пропаганди їх символіки», який бувухвалений ВР ще 11 квітня досі не підписаний Петром Порошенком і не вступив усилу. Очевидно, що комуністи і проросійські сили користуючись такою можливістюпровокуватимуть українців радянсько-комуністичною символікою завтра з повною силою. І не важко передбачити, що якийсь воїн АТО,який на війні захищав Україну ціною свого життя, надивившись по телебаченню сюжетів про,начебто, заборону червоних прапорів кинеться виконувати ще не підписаний закон!Напевно, «міліція з народом» такого захисника України затримає за організацію«беспорядков» і припинить «безчинства».
До речі, про бійців АТО! А.Яценюкініціював прийняттяЗакону «Про увічнення перемоги наднацизмом у Другій світовій війні 1939 - 1945 років». Того ж 11 квітня народнідепутати прийняли його. Але, якось виглядає не добре, коли Уряд ініціює: «необхідність постійного піклування про ветеранів війни, учасників визвольногоруху та жертв нацизму», але забуває про учасниківсучасної війни на сході України, ліквідовуючи добровольчі батальйони і невиплачуючи допомоги сім’ям загиблих у теперішній війні!?
«Пам’ятаємо. Перемагаємо».
- Строк нарахування 3 % річних від суми позики Євген Морозов 09:52
- Судовий захист при звернені стягнення на предмет іпотеки, якщо таке майно не відчужено Євген Морозов вчора о 13:02
- Система обліку немайнової шкоди: коли держава намагається залікувати невидимі рани війни Світлана Приймак вчора о 11:36
- Чому енергетичні та газові гіганти обирають Нідерланди чи Швейцарію для бізнесу Ростислав Никітенко вчора о 08:47
- 1000+ днів війни: чи достатньо покарати агрессора правовими засобами?! Дмитро Зенкін 21.11.2024 21:35
- Горизонтальний моніторинг як сучасний метод податкового контролю Юлія Мороз 21.11.2024 13:36
- Ієрархія протилежних правових висновків суду касаційної інстанції Євген Морозов 21.11.2024 12:39
- Чужий серед своїх: право голосу і місце в політиці іноземців у ЄС Дмитро Зенкін 20.11.2024 21:35
- Сталий розвиток рибного господарства: нові можливості для інвестицій в Україні Артем Чорноморов 20.11.2024 15:59
- Кремль тисне на рубильник Євген Магда 20.11.2024 15:55
- Судова реформа в контексті вимог ЄС: очищення від суддів-корупціонерів Світлана Приймак 20.11.2024 13:47
- Як автоматизувати процеси в бізнесі для швидкого зростання Даніелла Шихабутдінова 20.11.2024 13:20
- COP29 та План Перемоги. Як нашу стратегію зробити глобальною? Ксенія Оринчак 20.11.2024 11:17
- Ухвала про відмову у прийнятті зустрічного позову підлягає апеляційному оскарженню Євген Морозов 20.11.2024 10:35
- Репарації після Другої світової, як передбачення майбутнього: компенсації постраждалим Дмитро Зенкін 20.11.2024 00:50
-
Що вигідно банку – невигідно клієнту. Які наслідки відмови Monobank від Mastercard
Фінанси 24826
-
"Ситуація критична". У Кривому Розі 110 000 жителів залишаються без опалення
Бізнес 21313
-
Мінекономіки пояснило, як отримати 1000 грн єПідтримки, і порадило задонатити їх на ЗСУ
Фінанси 12059
-
Курс євро впав на 47 копійок: Який курс долара НБУ зафіксував на понеділок
Фінанси 9570
-
Селена Гомес, Демі Мур та Єва Лонгорія: найкращі образи найуспішніших жінок Голлівуду – фото
Життя 8186