Да здравствует "Европейский суд" – самый гуманный суд в мире!!!
Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) для багатьох людей, котрі розчарувалися в національному правосудді та втратили надію на справедливе рішення суду, зостається світлом в кінці тунелю і останнім оплотом справедливості та правосуддя. На ЄСПЛ покладають на
Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) для багатьохлюдей, котрі розчарувалися в національному правосудді та втратили надію насправедливе рішення суду, зостається світлом в кінці тунелю і останнім оплотомсправедливості та правосуддя. На ЄСПЛ покладають надію сотні тисяч людей повсій Європі і наші громадяни не виняток.
Та останнім часом рішення ЄСПЛ все більше і більшедивують громадськість не тільки Європи а і всього цивілізованого світу. Останньоюкраплею стало рішення ЄСПЛ по справі Інес дель Ріо. Це рішення сколихнуло всюІспанію. Більшості з нас ім’я Інес дель Ріо нічого не скаже, тож я трішкипоясню : Інес дель Ріо являлася активним членом угрупування ЕТА ( «Euskadi TaAskatasuna» - «Країна Басків і Свобода»), що являється однією з найстаріших терористичнихорганізацій в Європі. Організацію ЕТАбуло створено в 1959-му, як рух студентського опору. Молодь виступала протидиктатури генерала Франко та його намагань знищити культуру і традиції басків.Генерал пішов — організація залишилася. Вона швидко переросла у воєнізованеугруповання і сформулювала мету — незалежність Країни Басків. ЕТА виступає занезалежність семи провінцій: 4 іспанських та 3 французьких. Це трохи більше20-ти тисяч квадратних кілометрів у західній частині Піренеїв.ЕТА використовує терор задля досягненняпоставленої цілі — незалежності краю.
Іспанським судом Інес дель Ріо визнано причетноюдо вбивства двадцяти чотирьох людей та засуджено до 3 828 років в'язниці.Згодом термін скоротили до максимально дозволених Іспанським законодавствомтридцяти років. На її звільненні наполігЄвропейський суд з прав людини. Адже за зразкову поведінку дель Ріо мали випуститина волю ще п'ять років тому, однак Іспанський суд наполіг на продовженні ув'язнення до 2017 рокута застосував до неї Доктрину Парота, що забороняла скорочувати термінув‘язнення засудженим за тероризм.
Своїм рішенням ЄСПЛ створив небезпечний прецедент,оскільки аналогічним шляхом можуть піти інші засуджені терористи і вженезабаром на волю можуть вийти кілька десятків активістів терористичноїорганізації ЕТА і це може спричинити самосуд над звільненими терористами і як наслідок пожвавлення ЕТА та серію новихтерористичних актів. Звичайно під час вирішення даного питання, формально ЄСПЛбув правий і звільнення Інес дель Ріо є законним… але це лише формальності і намою думку під час винесення таких рішень слід враховувати особу засудженого ітяжкість вчиненого ним злочину.
Дане рішення ЄСПЛ також показало надмірнугуманність законодавства Європейських країн, в котрих не передбачено такоговиду покарання, як довічне ув’язнення. Те що сталося з Інес дель Ріо скоро можестатися з Брейвіком та багатьма іншими ув’язненими котрі були засуджені затяжкі злочини і тільки одному Богу відомо, що тоді може статися… чи дійсно цілюди виправляться за роки ув’язнення, чи вийшовши з в’язниці візьмуться застаре ?
На мою думку в ряді Європейських держав потрібноміняти кримінальне законодавство та відходити від гуманізації покарань. І початокцьому має бути покладено в Іспанії де найвищою мірою покарання є 40 років ув’язнення.
- Успіх компанії залежить від ефективності кожного працівника Катерина Мілютенко вчора о 23:55
- Поділу доходів отриманих другим із подружжя від зайняття підприємницькою діяльністю Євген Морозов вчора о 20:34
- Скасування повідомлення про підготовчі роботи: юридичні аспекти Павло Васильєв вчора о 17:22
- Судова практика: сервітут без переговорів – шлях до відмови в позові Світлана Приймак вчора о 16:11
- Доцільність залучення експерта у виконавчому провадженні Дмитро Зенкін вчора о 13:14
- 2025. Рік економічного відновлення, репатріації та інтеграції військових. Чи буде так? Сергій Лабазюк вчора о 11:43
- Розпорядження майном "цивільного подружжя" при поділі спільного сумісного майна Євген Морозов 22.12.2024 20:34
- JIT – концепція, час якої настав Наталія Качан 22.12.2024 19:43
- Оновлення законодавства про захист персональних даних: GDPR в законопроєкті 8153 Анастасія Полтавцева 21.12.2024 18:47
- Податкова біполярність або коли виграв справу, але неправильно Євген Власов 21.12.2024 16:35
- Встановлення факту спільного проживання «цивільного подружжя» при поділі майна Євген Морозов 21.12.2024 10:52
- Когнітивка від Psymetrics – прогнозований бар’єр для Вищого антикорупційного суду Лариса Гольник 21.12.2024 09:26
- Топ-3 проєктів протидії фінансовому шахрайству у 2024 році Артем Ковбель 20.12.2024 23:10
- Как снять арест с карты: советы для должников ЖКХ Віра Тарасенко 20.12.2024 21:40
- Кейс нотаріальної фальсифікації в Україні: кримінал, зловживання довірою й порушення етики Світлана Приймак 20.12.2024 16:40
- Україна сировинний придаток, тепер офіційно? 1396
- Когнітивка від Psymetrics – прогнозований бар’єр для Вищого антикорупційного суду 686
- Правова стратегія для захисту інтересів дитини у суді 567
- Вчимося та вчимо дітей: мотивація та управління часом 316
- 2025. Рік економічного відновлення, репатріації та інтеграції військових. Чи буде так? 200
-
В Україні рекордно подорожчав часник
Бізнес 8111
-
Укренерго дало команду на екстрені відключення світла: причина
оновлено Бізнес 3673
-
"Особливі буряти" Путіна. Як солдати КНДР воюють проти України: ексклюзивні подробиці
3143
-
Королі савани, небезпечний Крейвен і поїздка, з якої немає вороття: три кіноновинки тижня
Життя 2732
-
"Ми повинні потримати цю штуку ще трохи". Трамп виступив проти заборони TikTok в США
Бізнес 2579