"Злочини" "київської хунти"
«Злочини», які вчинила «Київська хунта», котра виявилася якось підозріло демократичною по відношенню до своїх політичних ворогів
Якщо вірити російським«змі», то нова українська влада страшніша за Гітлера і Сталіна разом взятих. Неварто нагадувати також і те, що вони безумовно краще за нас знають щовідбувається в нас під носом. Але мова не про те.
«Хунта» - видавторитарного політичного режиму, військово-бюрократична диктатура, встановленавнаслідок військового перевороту і яка здійснює диктаторське правління методамитерору.
Часто саме це словолунає в якості характеристики людей, які далеко не відзначалися необхіднимиякостями для того, щоб так називатися, та й до влади прийшли в конституційнийшлях. Більше того, цим людям часто закидали нерішучість, боягузтво, відсутністьволі. Гадаю, якби Турчинов, Яценюк та інші були хоч на 1% такими як їх малюютьросійські новини чи фільми жахів (іноді схоже), то ми уже давно відбилибудь-які посягання з боку Кремля.
Перейдемо до прикладів.
Після неодноразовихспроб насильницького придушення громадського протесту, голосування кінцівкамиза драконівські закони 16 січня, розстрілу Майдану не чутно щоб хтось ізполітичного табору, який цим керував, опинився за гратами. Щось це невписується в заяви про репресії та переслідування.
Комуністи і «регіонали»продовжують вести відверту підривну діяльність, мають при цьому доступ допарламентської трибуни, до ЗМІ, приходять на ток-шоу.
Ці люди приходять накруглі столи, з ними укладають різноманітні меморандуми порозуміння і це притому, що вони відверто захищають інтереси іншої держави або приносять в жертвувласним інтересам людські життя. Самооборону Майдану з битами і щитами вониназивали екстремістами і терористами, а російських диверсантів та озброєну«гопоту» називають мирними жителями Донбасу. Вони продовжують щось ВИМАГАТИ,називають себе представниками Донбасу, наполягають, що саме їх мають чути.
Влада коригує своїрішення під час прийняття рішень щодо антитерористичної операції на Донбасі взалежності від того чи є ризик, що постраждає мирне населення.
Ігор Калєтнік таВолодимир Олійник спокійно потрапляють в приміщення Верховної Ради тавідвідують пленарні засідання. Те ж саме з Оленою Бондаренко, яка публічнообурювалася тому, що снайпери вбили на Майдані замало людей. Вона так само маєможливість влаштовувати свої фірмові істерики.
Інна Богословська, яка20 грудня 2012 року зареєструвала у Верховній Раді Проект Постанови проутворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питаньрозслідування обставин участі у валютних спекуляціях Першоговіце-прем'єр-міністра України О.Турчинова під час фінансово-економічної кризи2008-2009 років № 1139, досить вільно себе почуває. Ніякої помсти за це не послідувало,симетричної відповіді не надійшло, хоча всі можливості для того зараз є. Якосьце не вписується в тези про репресії та політичну помсту.
Одіозний Ренат Кузьмін– колишній заступник Генпрокурора – на волі та ще й балотується в президенти.За цією логікою він мав би вже або сидіти або гірше.
Один з основнихфігурантів одеської трагедії 2 травня, коли загинуло 48 людей Дмитро Фучеджіспокійно покинув межі України і роздає коментарі російським каналам.
Чимало рупорівросійської пропаганди продовжують мовлення в Україні – від друкованих таонлайнових видань до радіо і телеканалів.
Що ж до історії згазетою «Вєсті», то тут вже просто неможливо було не втрутитися. Звичайно ж,Гужва заволав про свободу слова, але, знову ж таки, ми знаємо власниківукраїнських медіа, з чого можемо робити певні висновки про контент, а откінцевий власник цього видання так і залишається невідомим широкому загалу.Гадаю ця інформація здатна поставити жирну крапку в суперечці навколодоцільності перевірки діяльності «Вєстєй». Хоча, специфіка контенту та явнасуперзбтковість і так говорять самі за себе, що це чистої води рупорпропаганди, а не комерційний проект або що.
От власне, ті«злочини», які вчинила «Київська хунта», котра виявилася якось підозрілодемократичною по відношенню до своїх політичних ворогів. Іноді ця демократичністьмежує зі зрадою, про що свідчить бійня під Волновахою на Донеччині.
Українці черговий раздовели, що ми не той народ, який терпітиме хунту, а ці люди на хунту явно несхожі. Хунтою в нас намагався стати режим Януковича. Наслідки ми пам’ятаємо. Ціспогади ще дуже свіжі.
Найжахливіше в усьомуцьому те, що більшість росіян, а також ще й частина українців, які жили вінформаційному вакуумі, вірять цій маячні і нас вони справді вважаютьфашистами, які їдять російськомовних немовлят.
- Як почути майбутнє? Молодь, офлайн-спілкування і роль дорослих Олексій Сагайдак вчора о 15:49
- Секс під час війни: про що мовчать, але переживають тисячі Юлія Буневич вчора о 14:04
- Крутити корупційні схеми на загиблих – це за межею моралі Володимир Горковенко вчора о 10:13
- Україна: 68 місце за якістю життя і 87 за зарплатами – сигнал для реформ Христина Кухарук 18.05.2025 17:58
- Вибір, як ключовий квант життя Алла Заднепровська 18.05.2025 13:44
- Пристань для Ocean-у Євген Магда 16.05.2025 18:32
- Регламентування та корпоративні політики для електронного документообігу Олександр Вернигора 16.05.2025 17:15
- Покроковий алгоритм бронювання військовозобов’язаних працівників Сергій Пагер 16.05.2025 12:23
- Зупинити СВАМ – завдання стратегічного значення Євген Магда 15.05.2025 18:32
- Бізнес у пастці кримінального процесу: хто вимкне світло? Богдан Глядик 15.05.2025 18:26
- Коли лікарі виходять на подіум – більше, ніж показ мод Павло Астахов 15.05.2025 15:21
- Пільгові перевезення автотранспортом: соціальне зобов’язання чи фінансовий тягар Альона Векліч 15.05.2025 13:52
- ПДФО на Мальті та в Україні... Хто платить більше? Олена Жукова 15.05.2025 13:49
- Изменения в оформлении отсрочки по уходу: новые требования к акту и справке Віра Тарасенко 15.05.2025 12:23
- Як втримати бізнес на плаву: ключові фінансові помилки та способи їх уникнути Любомир Паладійчук 15.05.2025 10:27
- 5 управлінських викликів для державних підприємств під час війни 240
- Від парової тяги до цифрової етики: як змінювалось людство й корпоративна безпека 185
- Пристань для Ocean-у 145
- Зупинити СВАМ – завдання стратегічного значення 137
- Україна: 68 місце за якістю життя і 87 за зарплатами – сигнал для реформ 135
-
Чим загрожує Україні Сіміон та які шанси Дана – п'ять фактів про вибори президента в Румунії
9910
-
Що змінило хід виборів у Румунії і який урок з них має винести Україна
Думка 6494
-
Бізнес-тиждень: Ринки слухають перемовини, Нафтогаз шукає газ, Євросоюз повертає мита
Бізнес 5042
-
Міжнародні вимоги до адаптації робочих місць для людей з інвалідністю. Як нам досягти інклюзивності?
Життя
3804 -
Новий формат переговорів. Про що Трамп дві години говорив з Путіним
3435