Київрада залишить Біличанський ліс без лісників?
Київрада зібралась ліквідувати комунальне підприємство, що обслуговує Біличанський ліс. До порядку денного пленарного засідання Київради 24 липня 2014 року включений проект рішення, який передбачає ліквідацію трьох лісопаркових господарств столиці – КП «Св
Київрадазібралась ліквідувати комунальне підприємство, що обслуговує Біличанський ліс.До порядку денного пленарного засідання Київради 24 липня 2014 року включений проект рішення, якийпередбачає ліквідацію трьох лісопаркових господарств столиці – КП «Святошинськелісопаркове господарство», КП «Дарницьке лісопаркове господарство» та КП«Лісопаркове господарство «Конча-Заспа».
Нагадаю,що саме лісники КП «Святошинське лісопаркове господарство» беруть активнуучасть у боротьбі за збереження Біличанського лісу. Адже вони оперативновиявляють місця самовільних вирубок лісу, викликають міліцію на місце злочину,складають відповідні протоколи про лісопорушення. Власне завдяки пильностілісників вдалося запобігти більш масштабним вирубкам цього унікальногоприродного комплексу. Крім того, юристи КП «Святошинське лісопарковегосподарство» у сотнях судових засідань доводять, що Біличанський ліс єтериторією Києва, і що всі рішення Коцюбинської та Гостомельської селищних радпро відчуження сотень гектарів лісу у приватну власність є незаконними.
ТакожКП «Святошинське лісопаркове господарство» у 2012 році виступило проти зміницільового призначення 23 га лісу і передачі його ритуальній службі, завдякичому нам вдалося вберегти цю ділянку від вирубок.
Ітепер нова київська влада вирішила ліквідувати комунальне підприємство, якедокладає стільки зусиль для захисту багатостраждального Біличанського лісу. Звіснож, для чого новому керівництву міста структура, що опікується лісом, якщостоличні можновладці вирішили віддати 4тис. га цього природного комплексу на поталу очільникам Коцюбинського,підписавши дуже сумнівний меморандум?
Доречі, про меморандум. Столична влада не поспішає оприлюднювати список осіб,включених до складу тристоронньої робочої групи щодо розробки проекту рішенняпро встановлення меж селища Коцюбинське. Нагадаю, що згаданий меморандум міжКиїврадою, Київською обласною радою та Коцюбинською селищною радою передбачаєстворення такої робочої групи до 11 липня. На мій інформаційний запит щодонадання відомостей про склад цієї робочої групи, спрямований на ім’я Київськогоміського голови В. Кличка, відповіді немає попри те, що усі допустимі термінизгідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації» уже сплинули.
Упитанні ліквідації комунальних підприємств, що обслуговують столичні ліси, є щеодна важлива складова. Саме ці установи є землекористувачами ділянок, вкритихлісами, і Київрадою надані дозволи на розробку проектів землеустрою щодовідведення лісових земель цим комунальним підприємствам для ведення лісовогогосподарства. Тобто наразі триває процедура оформлення землевпорядної документації.Та замість того, щоби пришвидшити процес видачі державних актів на лісовіземельні ділянки столичним лісопарковим господарствам, нова київська владавзяла курс на ліквідацію цих комунальних підприємств. Як наслідок, питання щодооформлення землевпорядної документації на Біличанський та інші ліси столицізатягнеться на роки. Якщо взагалі цим питанням хтось буде займатись.
Запівтора місяці керівництва містом нова влада робить послідовні кроки, якінівелюють усі досягнення попередніх років у боротьбі за збереженняБіличанського лісу. Чи може це бути випадковістю?
- Як почути майбутнє? Молодь, офлайн-спілкування і роль дорослих Олексій Сагайдак 15:49
- Секс під час війни: про що мовчать, але переживають тисячі Юлія Буневич 14:04
- Крутити корупційні схеми на загиблих – це за межею моралі Володимир Горковенко 10:13
- Україна: 68 місце за якістю життя і 87 за зарплатами – сигнал для реформ Христина Кухарук вчора о 17:58
- Вибір, як ключовий квант життя Алла Заднепровська вчора о 13:44
- Пристань для Ocean-у Євген Магда 16.05.2025 18:32
- Регламентування та корпоративні політики для електронного документообігу Олександр Вернигора 16.05.2025 17:15
- Покроковий алгоритм бронювання військовозобов’язаних працівників Сергій Пагер 16.05.2025 12:23
- Зупинити СВАМ – завдання стратегічного значення Євген Магда 15.05.2025 18:32
- Бізнес у пастці кримінального процесу: хто вимкне світло? Богдан Глядик 15.05.2025 18:26
- Коли лікарі виходять на подіум – більше, ніж показ мод Павло Астахов 15.05.2025 15:21
- Пільгові перевезення автотранспортом: соціальне зобов’язання чи фінансовий тягар Альона Векліч 15.05.2025 13:52
- ПДФО на Мальті та в Україні... Хто платить більше? Олена Жукова 15.05.2025 13:49
- Изменения в оформлении отсрочки по уходу: новые требования к акту и справке Віра Тарасенко 15.05.2025 12:23
- Як втримати бізнес на плаву: ключові фінансові помилки та способи їх уникнути Любомир Паладійчук 15.05.2025 10:27
- 5 управлінських викликів для державних підприємств під час війни 213
- Від парової тяги до цифрової етики: як змінювалось людство й корпоративна безпека 184
- Пристань для Ocean-у 144
- Зупинити СВАМ – завдання стратегічного значення 136
- Україна: 68 місце за якістю життя і 87 за зарплатами – сигнал для реформ 123
-
Чим загрожує Україні Сіміон та які шанси Дана – п'ять фактів про вибори президента в Румунії
9848
-
Бізнес-тиждень: Ринки слухають перемовини, Нафтогаз шукає газ, Євросоюз повертає мита
Бізнес 5036
-
Де дивитися фінал Євробачення-2025 і з ким змагатиметься Україна
Життя 4520
-
Що змінило хід виборів у Румунії і який урок з них має винести Україна
Думка 4443
-
Міжнародні вимоги до адаптації робочих місць для людей з інвалідністю. Як нам досягти інклюзивності?
Життя
3801