Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
25.12.2012 17:58

Браво, Наталі!!! У неї "була мрія" і вона здійснилася...

Ексрадник міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова

Мадам-«опозиціонер» в уряді «кровосісь»-«сімейників» на службі у Януковича.

Королевська-міністр тепер буде займатись питаннями соціальної політики... Щоправда, я невпевнений, що вона розуміє, що це таке і з чим «його їдять», але це питання друге. Наразі, є факт призначення.

Цікаво, а скільки Ахметов і Ко заплатили «родині» за її крісло? Особисто я переконаний, що нинішня посада Королевської банально куплена у «Сашків-стоматологів».

Адже витрачені сотні мільйонів на її виборчу кампанію потрібно відбивати. Такі колосальні видатки, що пішли в «топку», у зв’язку з повним провалом на виборах, Наталці ніхто не пробачить. Змусять повернути, або...

Там «пацани» серйозні. Всім відомо, що «Донбас порожняк не гонит», можуть і в «асфальт...», їм не звикати. Звичайно, боронь Боже, що до такого, але... З такими речами не жартують. Хоч-не-хоч, рано чи пізно, буде змушена віддавати борги олігархам.

От і виникає питання, а за рахунок чого і кого повертати? На копанках стільки не заробиш, це точно... Отже, мабуть, за рахунок державного бюджету, за рахунок пенсіонерів та обіцяних їм 500 Євро пенсії та 1000 Євро середньої зарплати кожному українцю? Ну-ну...

А взагалі, якщо від серця, то Королевська гірша за будь-яку тушку. Ганебно і відкрито проявила свій політичний цинізм, свою брехливу, підступну і зрадницьку сутність. Nocomment. Просто бридко...

P.S. До речі, справді шкода одного відомого футболіста, що так мріяв стати великим політиком)). Він цілих 10 млн. грн (офіційно) вклав у «впередівців»)... Не здивуюся, якщо Наталка запропонує йому якусь посаду у своєму міністерстві. Може, одним з заступників або, на крайній випадок, начальником якогось відділу)). Треба ж хлопця працевлаштувати).

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]