Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
05.08.2011 10:10

Вперше за знак засуджено до позбавлення волі

Патентний повірений, тренер програми РАДА USAID, FDI-професіонал

Вперше за незаконне використання знака для товарів та послуг засуджено в Україні до позбавлення волі!!! Раніше, були випадки лише умовних покарань чи штрафів. Що ж, лід пішов вже, пані та панове.

Вперше за незаконне використання знака для товарів та послуг засуджено в Україні до позбавлення волі - раніш, були випадки лише умовних покарань чи штрафів. Що ж, лід пішов вже, пані та панове.
Володимирецький районний суд Рівненської області розглянув кримінальну справу стосовно учасників злочинної групи, які організували у місті Сарни підпільний цех з розфасовки навального цементу українського виробництва у мішки під підробними торговими марками іноземного виробництва.

Протиправна схема, яку викрили і припинили співробітники Служби безпеки України, полягала у тому, що члени злочинної групи не маючи свідоцтва на знаки для товарів та послуг, а також дозволу власників цих знаків, закуповували на території України цемент низької якості, який в подальшому розфасовували у контрафактні мішки з маркуванням іноземного виробництва. Реалізовуючи оптом та в роздріб під виглядом цементу вищої якості за цінами, нижчими ніж у підприємців-виробників, члени групи отримали незаконний прибуток на суму 15,8 млн.грн.

Кім того, організатор злочинної групи з метою приховати вчинений злочин незаконно вивів та реалізував вже опломбовані слідчими 3194 мішки на території Рівненської та Волинської областей.

Слідчими Управління СБ України в Рівненській області стосовно чотирьох членів організованої злочинної групи було порушено кримінальну справу за ч.3 ст.28 (вчинення злочину організованою групою), ч.3 ст. 229 (незаконне використання знака для товарів і послуг вчинене організовано групою) Кримінального Кодексу України.

Стосовно організатора злочинної групи було також порушено кримінальну справу за ч.1 ст. 388 (незаконні дії щодо майна, на яке накладено арешт або яке описано чи підлягає конфіскації) Кримінального кодексу України.

Суд визнав їх винними в інкримінованих злочинах і засудив двох членів групи до одного року ув’язнення, з конфіскацією продукції, а також знарядь та матеріалів, що використовувались для її виготовлення, ще двом членам групи призначено покарання у вигляді штрафу в дохід держави на суму 200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією продукції, а також знарядь та матеріалів, що використовувались для її виготовлення.
За матеріалами прес-групи УСБУ в Рівненській області


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]