Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
25.09.2017 15:56

Продаємо вугілля. За зрозумілі гроші. Спитати OpenMarket

Генеральний директор ДП «СЕТАМ»

Ми щодня чуєм що Україна купує вугілля. Чуємо про існуючі складні формули, бачимо як порти приймають величезні балкери, які везуть бажане тепло в Україну з іншої частини світу. Але давайте будемо відверті. Ніхто з нас не розуміє як формується ціна на вугіл

Поставивши собі ці питання, команді OpenMarket-СЕТАМвирішила, що мабуть закупівля вугілля є болючим питанням для великої кількостіукраїнців. Оскільки це дуже закритий ринок із складним ціноутворенням.

Вирішити цю проблему та зробити ринок більш доступним длякористувачів допоможе OpenMarket.вугілля, який відкрився на нашій платформі.


1.jpg


Ідея проста – створити широкий онлайн аукціон, на якийзможуть прийти як великі компанії, так і оптові покупці, органи місцевогосамоврядування, виробники тепла та електрики, комунальні підприємства, побутовіспоживачі.

Аукціон з продажу вугілля буде, як завжди, максимальновідкритим, ціни будуть зрозумілі і всі бажаючі зможуть купити необхідний обсягпродукції. Використовувати цей майданчик буде, в першу чергу, цікавоукраїнському бізнесу, який хоче самостійно закуповувати вугілля, але не можедістатися до виробника.

Умовиторгів

За умовами торгів ми не плануємо обмежувати доступ доаукціону. В залежності від обсягу лоту - а це можу бути від дрібної партії домільйона і вище - участь зможуть взяти і великі і середні компанії, і все будезалежати від кінцевої ціни та активності учасників торгів.

Умови поставки продукції будуть детально прописані постачальникомв документації лоту і на їх основі покупець вже буде аналізувати свої майбутніприбутки.

Більше того, завдяки співпраці із Міністерствоменергетики та вугільної промисловості ми маємо повну гарантію якості такількості продукції на складах. На сьогодні ми працюємо виключно із державнимипідприємствами, що також дає додаткові державні гарантії стабільності.

У подальшому ми розробимо чітку систему підтвердженняякості товару.

Жоднихризиків

При цьому для комунальних чи державних підприємств абоорганів місцевого самоврядування немає жодних ризиків.

2.jpg


Учасник аукціону сплачує гарантійний внесок, якийповертається у разі програшу на торгах. Якщо ж ви стали щасливим переможцем тавласником партії вугілля, ви сплачуєте лише комісію  OpenMarket-СЕТАМ, як організатору торгів.

 Таким чином невеличке регіональнекомунальне підприємство не ризикує грошима і гарантійний внесок буде повернуто.

Подальшіплани

На сьогодні вже планується продаж першого лоту. Це буде середняпартія від державного підприємства «Регіональні електричні мережі». Мирозраховуємо, що лот буде цікавий середньому комунальному підприємству чи ТЕЦ.

В подальшому ми плануємо масштабувати наш вугільний модульдля торгівлі лісом, бурштином, зерном та іншими сировинними товарами, якікупуються та продаються за незрозумілими корумпованими схемами. А отже попередуOpenMarket.лісу, OpenMarket.зерна тощо.

Ми ставимо перед собою доволі амбіційні плани, але ми вжеподолали багатомільярдний корупційний бізнес із торгівлі арештованим майном інаші 150 фахівців мають спільну мету і готові працювати на результат.Зустрінемось на OpenMarket.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net