Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
08.09.2016 15:23

Цієї суботи - Всесвітній день першої допомоги!

Червонохресний Рух

10 вересня 2016 року по всьому світу відзначатимуть день першої допомоги. На жаль, відсоток населення, який знає як і може надавати першу допомогу в Україні є вкрай низьким. Проте, вже зараз є шляхи як поліпшити свої знання у цій сфері та бути готовим прий

WFAD-2016.jpg
10 вересня 2016 року відзначатиметьсяВсесвітній день першої допомоги. Щороку, в другу суботу вересня Червоний Хрестнамагається якомога більше розповісти про важливість вміння надавати першудопомогу постраждалим. Цього року, акцент зроблено на популяризації знань щодонадання першої допомоги серед дітей.

Кожного року співробітники іволонтери Національних Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця надаютьпершу допомогу понад 46 мільйонам людей у всьому світі, які постраждаливнаслідок збройних конфліктів, надзвичайних ситуацій тощо. Рятувати життя таполегшувати страждання людей – є одним з основних завдань червонохресного Руху,який діє майже 160 років по всьому світу. До речі, в Україні офіційної датоюутворення Національного Товариства Червоного Хреста в Україні вважається 18квітня 1918 року, тобто за півтора року буде відзначатись його 100-річчя.

Товариство Червоного ХрестаУкраїни (ТЧХУ) постійно працює над розповсюдженням інформації про першу допомогу,проводить навчальні семінари і тренінги. Волонтери загонів швидкого реагування ТЧХУ постійно чергують на масових заходах, абиякомога швидше надати допомогу тим, хто цього потребуватиме.

З нагоди Всесвітнього дня першоїдопомоги Товариство Червоного Хреста України у найближчі дні влаштує численнізаходи на території всієї країни для популяризації знань із надання першоїдопомоги. Так, у Маріуполі (Донецька обл.) у міському парку відбудетьсягра-квест для школярів. У Запоріжжі волонтери Товариства на центральномупроспекті демонструватимуть прийоми серцево-легеневої реанімації тазапрошуватимуть глядачів на курси першої допомоги. У Вінниці волонтери загонушвидкого реагування проведуть майстер-класи з першої допомоги для всіхбажаючих. Заплановані спортивні змагання, танці, ігри, вікторини й конкурси,майстер-класи для дітей і дорослих.

Тим, хто планує завітати на події, рекомендується передивитись інтерактивну мапу.
  
Також, створено відповідні події у Фейсбук та ВК

А для тих, хто хоче постійно мати під рукою інформацію про те, як надавати першу допомогу, створено спеціальний мобільний додаток, що працює на iOS та Android. Його можна завантажити безкоштовно за посиланнями:
Нещодавно, Запорізька обласна організація ТЧХУ спільно з Громадським ТБ. Запоріжжя випустили серію сюжетів про те, як надавати першу допомогу за різних обставин. Переглянути відео можназа посиланням.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net