Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
27.03.2014 14:40

Першого квітня ми побачимо мільйони посмішок!

Червонохресний Рух

Дуже скоро чергове перше квітня. В цей день особливо хочеться подарувати приємний настрій оточуючим. Що зараз зігріває більше ніж сонячна погода? Звичайно ж, це щира усмішка, що дарує Вам знайома людина чи навіть просто перехожий. Ми хочемо подарувати Укра

смайл.jpg
І все ж таки, 1 квітня має бути найвеселішим днем! Недивлячись на погоду, стрічки новин Інтернет-порталів, наявність або відсутністьзаторів на дорогах міста ми просимо кожного поділитися своєю усмішкою і наповнитинаш світ позитивними подіями.
Запрошуємо приєднатися до флешмобу і поборотися за призи!

Флешмоб проходитиме у двох форматах:

Оффлайн (1 квітня).

Для тих, хто хоче стати справжнім «мисливцем» за усмішкою!

У команді беруть участь 3 людини.

Приходь на Троїцьку площу до кас НСК Олімпійського зфотоапаратом (телефоном, «мильницею», професійним фотоапаратом) на брифінг (о12:45 ; 13:45 ; 14:45 ; 15:45), там ми розповімо умови; надамо браслети, щовиділятимуть твою команду; підказку, де буде захований реквізит для фотосесії; надамовізитки-смайли, з інформацією про сайт, де кожен зможе знайти свою посмішку http://1000000smile.kiev.ua/

З 13:00 до 16:00, кожну годину, ми будемо оголошуватистарт нового туру фотополювання на усмішки!

Брифінг учасників проходитиме біля кас стадіону (м.Олімпійська).

Підказка: шукайтелюдей зі смайликами :)

Кожна фотографія з усмішкою буде розміщена на сайтіhttp://1000000smile.kiev.ua/

Яка команда збере більше фотографій усміхнених обличь за весь період флешмобу,та й стане володарем головного призу - майстер-класу з фотографії на Polaroid600 Extreme та інших призів. Результати ми оголосимо 1 квітня на місці проведеннябрифінгів о 18:00.

Онлайн (1 квітня-8квітня 2014 року).

Для тих , хто не зможе приїхати на Троїцьку площу в місті Києві- ми приготували онлайн частину флешмобу.

Що потрібно для участі?

Сфотографуй усміхненого себе (*selfy ) або свогоспівробітника, друга, перехожого, дитину - відправ фото на електронну адресуsmile@1000000smile.kiev.ua. Ми автоматично поповнимо наш сайт Вашими смайлами -давайте покажемо , що ми життєрадісна нація , яка вірить в надійне майбутнєнашої країни!

Подарунком в даному форматі стане: картина-колаж з усмішоку вигляді мапи України 2 х 3,5 м.

Як ми визначимо переможця? - Випадковим відбором Random!

Для бажаючих відправити фото в наші соцмережі, ось посиланняна них:

VK http://vk.com/kondakovua

FB https://www.facebook.com/kondakov.ua

- Там ми теж розміщуємо Ваші усмішки - відправляйте фото з тегами#selfysmile #1000000smile #1Msmile (фото приймаються до 08.04.2014) .

*Для того , щоб поборотись за приз - обов'язково дублюйтефото на пошту проекту smile@1000000smile.kiev.ua

Нам дуже важлива Вашапідтримка:

Ми радо вітатимемо кожного, хто просто підтримає нашуініціативу. Тут все ще простіше - розмістіть в якості своєї аватарки на кількаднів - з 29.03.2014, будь-який варіант наших смайлів (посилання для завантаження тут). Тим самим Ви зробите добру справу - підтримаєте наш позитивний проект. Мизаздалегідь вдячні всім і кожному за таку підтримку!


Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net