Реквієм по виборах!
За ті 15 років, які я займаються громадською діяльністю, можу запевнити вас, що влада нічого не зробила для народу.
Що ж панове, хочу підбити підсумки щодо виборів таїх совкової системи. Нам черговий раз продемонстрували, що ніякого сенсувиборча процедура не несе й вибору, як такого, насправді, в нас немає. І щобнам не говорили, чого б нам не обіцяли - працюють тільки гроші. І все б нічого,якби нормальні громадські активісти не потрапляли в систему представницькогоранжиру. У нас в країні розвивається хвороба за іменуванням"рейтинг", де правий лише лідер. У результаті цього не працює жоденлюфт в середині партійної системи чи організації. По завершенню виборів, коливже є переможець, тобто лідер, він стає на кшталт того ж Сталіна, Гітлера,Муссоліні. Хоча найдоречнішим прикладом все ж хочу назвати вождя югославськихкомуністів Йосифа Броз Тіто, який нібито громадський діяч, все життя стоїть заправду, за людей, але коли потрапляє в систему, яка дає йому повноваженнярухати процесами, ці принципи зникають. Варто йому було лише повести бровою,всі ті "шнурки" й "шестірки" намагалися прочитати йогодумки й передбачити "царські" бажання.
Представницька система від радянської влади ізсамого початку націлена саме на першість головнокомандувача, лідера, керівника.Вона вбиває чесних людей, які спершу рвуться до влади, щоб відстоювати інтересигромадськості. І тоді у нас виникає штучне невиправдане лідерство, коли людинастає небожителем і всі мають підкорятися. Не важливо чи це вірне рішення, чи виє його прибічником, чи воно допоможе народу. Ми повинні підкорятися, бо таксформовано у системі, а система то не наша, кацапська, яка ламає всіх хлопців ідівчат, що приходять до влади з бажаннями щось змінити.
За ті 15 років, які я займаються громадськоюдіяльністю, можу запевнити вас, що влада нічого не зробила для народу. Все, щовідбувається в державі, всякий раз доводить мені, що єдина система, яка можеспрацювати в Україні - побудова організації держави як Гетьманат. Хочемо ми чине хочемо, а Україну спасе Третій Гетьманат, де за чіткими позиціями і прозориммеханізмом буде обиратися керуюча людина. Повноважень у голови буде дужебагато, але відповідальності за кожне рішення не менше.
Не вірю я в комуністичну систему радянських рад(Київради, районних). Ще одним підтвердженням того, що на українських земляхспрацює тільки Гетьманат є діяльність Саакашвілі, який не може впоратися ні звиборами, ні з областю. В Україні не працюють ніякі західні, східні чи хтозна-якіпідходи, що не притаманні українцям.
І очевидно, що я не був би українцем, якби не давпоради. Розуміючи, що ця система не працює і не запрацює, треба шукати іншішляхи порятунку нашої держави. І якщо вам потрібна моя порада, то я її дам -українці мають повернутися до системи. Це має бути наступний ТретійГетьманат.
Існуюча система ні до чого хорошого не призведе, боіз самого початку була спаплюжена лицемірством і брехнею. Вона сама по собі нестрашна, страшна як наслідок перемін чесних громадських діячів у типовихпредставників влади. Будь-який представник громадськості не здатний втриматисявід спокус, які пропонує системи. Згодом вона поглинає людину, її принципи,добрі наміри і все світле, що вона мала.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87047
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11243
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9246
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5712
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5411