Справжній українець
"Я мріяв стати справжнім українцем. Сподіваюся, я ним став"
Шановні співвітчизники,як ми й писала в попередній статті, сьогодні розпочалася програма спільноїроботи німецьких та українських солдатів на воєнних похованнях. В рамках цієїпрограми заплановано багато заходів для вшанування пам'яті воїнів та бійців АТО, одним знайяскавіших подій буде встановлення 19 серпня на Аскольдовій могилі першогосимволу пам'ятімайданівцям та добровальцям на честь Марка Грегорі Паславськи за позивним"Франко". Уродженець Манхетену з великими статками та шанованиммісцем у суспільстві вирішив зі зброєю в руках боротися проти проросійськихсепаратистів. Корупція, почуття розгубленості і безпорадності держави,громадянином якої він був, у ситуації з агресором, спонукало його допомогти Україні.
З початком воєнних подій Марк Грегорі Паславськи - єдиний американець, який тримавсяукраїнської сторони, у віці 55 років відправився в зону АТО, щоб захищати ріднуземлю, її народ і світле майбутнє України. Майже за весь час свого перебування в зоні бойових дій"Франко" воював у складі батальйону "Донбас", де й знайшовдобрих друзів - справжніх українців. Відбійців країна дізналася про нього, як про надійного товариша й чесної людини.Марк не шкодував власних коштів для того, щоб забезпечити бійців всіманеобхідними речами (коли держава про це не думала), що неодноразово рятуваложиття бійцям його батальйону. Завжди допомагав товаришам у сутичці зворогом, адже був професійним військовим. За молодих років чоловік закінчивВійськову академію США «Вест-Пойнт», а потім до 32 років воював в рядахрейнджерів. Набутий досвід американця часто ставав в пригоді українськимвійськовим, що давало змогу не потрапити в пастки агресора. В батальйоні"Донбас" він справляв враження досить заможної людини, але ніколицього не афішував. Вважав, що на війні всі рівні і ніщо тебе краще неохарактеризує, як готовність покласти життя за рідну землю.
Все, що стосується війни й сутичок зі супротивникомхарактеризували "Франка", як відважного, сміливого і сильного воїна.Не шкодуючи ні сил, ні здоров'явін гідно ніс імення "українець" і знищував всіх, хто зневажав йогоБатьківщину. В останні хвилини життя, коли частину групи відправили звільнятиІловайськ від сепаратистів, Марк зізнався, про що мріяв весь час перебуваючи вАТО: "Я мріяв стати справжнім українцем. Сподіваюся, я ним став".Безперечно Україна і весь світ знає, хто такий Марк Грегорі Паславськи і що вінзробив для своєї Батьківщини.
Таких героїв мало знати, про них треба пам'ятати,їх треба шанувати. Влада, ніяким чином не віддала належнеукраїнському американцю Грегорі Паславському за позивним "Франко".СПАС-23 з великою вдячністю та шаною ставиться до відважних та безстрашних героївУкраїни. В пам'ять про сміливого воїна на Аскольдовій могилі, де йпохований Марк, буде встановлено перший символ пам'яті майданівцям та добровальцям. Символтого, що громада не забуває своїх бійців, спасителів, янголів. Тепер нашадержава має два Франка, два однодумця, які хоч і жили в різні століття, алеборолися за одну мету - вільну Україну.
Всі воїни, які загинули за Україну, правду, свободуй незалежність своєї держави, показали, що український дух народу є незламним інескореним. В наших серцях й досі живе надія на вільну ДЕРЖАВУ, щасливуДЕРЖАВУ, незалежну ДЕРЖАВУ.
Слава й воля Україні!
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87037
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11223
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9236
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5706
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5379