Про автора

Професійна діяльність. Юрист, магістр права, аспірант Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса. 

Спеціалізація. Основний напрям діяльності  захист осіб у кримінальних провадженнях, пов‘язаних з економічними злочинами (ненасильницького характеру), представництво інтересів та захист прав у цивільних справах (в тому числі: сімейних, трудових та інших спорах). 

Наразі, досліджую наступні теми:
1. Запобігання корупції в органах судової влади.
2. Легалізація доходів, отриманих злочинним шляхом за відсутності прямих зв’язків з кінцевим бенефіціарним власником. 

Членство в асоціаціях: 
Асоціація правників України;
(Ukrainian Bar Association); 
UNBA NextGen.

Освіта. З 2022 року - навчаюсь на третьому (освітньо-науковому) рівні в Науково-дослідному інституті вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса. 

У період з 2021 – 2022 рік - навчалась у Національному університеті "Києво- Могилянська академія" за міжнародною освітньою програмою "Антикорупційні студії". 

У період з 2019 – 2021 навчалась у Полтавському юридичному інституті Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого та здобула освіту за спеціальністю "Право", ступінь "Магістр". 

У період з 2015 – 2019 навчалась у Полтавському юридичному інституті Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого та здобула освіту за спеціальністю "Правознавство", ступінь "Бакалавр".

За час навчання маю 11 публікацій у національних та міжнародних юридичних журналах. 

Контакти: Instagram: @lady_lawyer.ua

 

Контакти
E-mail: [email protected]